Radio Opole » Reporterski Obraz Dnia » W magazynie Reporterski Obraz Dnia

W magazynie Reporterski Obraz Dnia

2024-02-23, 18:42 Autor: Iwona Tokarska

Opolską operację oglądano w...Dubaju. Niezwykłe przedsięwzięcie w naszym szpitalu

Operacja w Opolskim Centrum Onkologii [fot. Adam Dubiński]
Operacja w Opolskim Centrum Onkologii [fot. Adam Dubiński]
Lekarze z Opolskiego Centrum Onkologii biorą udział w jednym z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń na świecie.
Na żywo z Opola, aż do Dubaju, a konkretnie na konferencję "EndoDubai 2024". Zabieg dotyczył usunięcia ognisk endometrialnych u 38-letniej pacjentki. Jak taka operacja wygląda i jak będzie przebiegać, o to pytała nasza reporterka Monika Matuszkiewicz-Biel profesor Ewą Milnerowicz-Nabzdyk, ordynator oddziału ginekologii onkologicznej w Opolskim Centrum Onkologii.
Operacja. Relacja: Monika Matuszkiewicz-Biel

Zobacz także

2024-05-13, godz. 16:10, ROD - artykuły W Lichyni szykowali się właśnie do przyjęcia komunijnego... Trwa ustalanie przyczyn wybuchu pieca węglowego, do którego doszło w niedzielę (12.05) w Lichyni (powiat strzelecki) w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej. » więcej 2024-05-11, godz. 10:00, ROD - artykuły Zdrowie w trójpaku. Opole proponuje 3 programy profilaktyczne adresowane do dzieci 'Trójpak medyczny' dla dzieci oraz młodzieży będzie realizowany przez Centrum Zdrowia w Opolu. Pierwsza część jest już realizowana, a dotyczy wczesnego wykrywania wad słuchu i wzroku u dzieci. » więcej 2024-05-10, godz. 22:30, ROD - artykuły Akcja "Różowa siła mam". Przy opolskim NFZ zaparkował mammobus - Takich akcji powinno być więcej - mówią zgodnie opolanki, które odwiedziły dziś (10.05) mammobus zaparkowany przed siedzibą opolskiego NFZ przy Ozimskiej. To już kolejna taka akcja, choć jak przyznają pracownicy oddziału, po… » więcej 2024-05-10, godz. 15:30, ROD - artykuły Pilnują jakości wody i nie są bezimiennymi mięczakami Małżoretka, Mokraszek, Wodniaczek, Czyścioch, Biofiltruś, Kontroluś, Filtruś i Hydruś. Małże strzegące jakości wody w strzeleckich wodociągach mają swoje imiona. » więcej 2024-05-09, godz. 22:30, ROD - artykuły Zarząd województwa opolskiego wybrany. Rewolucji personalnej nie ma Radni województwa opolskiego, po dwóch dniach przerwy w obradach, dziś wybrali zarząd. Zagłosowali, kto ma być marszałkiem, a kto obejmie funkcję wicemarszałków. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »