Radio Opole » Reporterski Obraz Dnia » W magazynie Reporterski Obraz Dnia

W magazynie Reporterski Obraz Dnia

2024-02-13, 17:39 Autor: Iwona Tokarska

Zbadali swoje serca w przeddzień święta zakochanych. Opolanie troszczą się o zdrowie

Akcja USK "Zakochaj się w swoim sercu" [fot. Adam Dubiński]
Akcja USK "Zakochaj się w swoim sercu" [fot. Adam Dubiński]
Mówi się, że serce nie sługa, ale czasem warto o nie zadbać, żeby służyło nam jak najdłużej. Dlatego lekarze wzięli sprawy, sercowe sprawy w swoje ręce.
W galerii przy placu Kopernika na mieszkańców czekali kardiolodzy i dietetyk. Jakie było zainteresowanie akcją i jaka jest kondycja naszych serc? Tego dowiadywała się Monika Matuszkiewicz-Biel.
Badanie serca. Relacja: Monika Matuszkiewicz-Biel

Zobacz także

2024-04-09, godz. 20:00, ROD - artykuły "Upolitycznione" rodziny, czyli kiedy nazwisko łączy i w życiu, i w polityce Zuzanna Donath-Kasiura i Andrzej Kasiura, Martyna i Paweł Nakonieczny, Alicja i Paweł Szymkowiczowie, ale i państwo Gęsiarzowie, Wilczyńscy czy Stawiarscy - wybory samorządowe kolejny raz pokazały, że rodzin angażujących się w lokalną… » więcej 2024-04-09, godz. 16:15, ROD - artykuły Opole: nowa, miejska koalicja? Kto w radzie miasta poprze prezydenta? Jaka będzie większość w nowej radzie miasta? - oto jest powyborcze pytanie w stolicy regionu. Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski wprawdzie uzyskał w wyborach rekordowy wynik, ale samodzielną większość w radzie miasta jednak jego… » więcej 2024-04-08, godz. 16:21, ROD - artykuły Powyborczy krajobraz w regionie. Kto wygrał? Kto przegrał? A kogo czeka dogrywka? Kurz po wyborczej walce opada. Niektórzy już są pewni wygranej i inni przegranej, są też tacy kandydaci, których czeka druga tura. » więcej 2024-04-03, godz. 16:30, ROD - artykuły Koniec z zdaniami domowymi w szkołach Od 1 kwietnia zgodnie z nowymi przepisami w klasach I-III szkół podstawowych nie zadaje się prac domowych, z wyjątkiem ćwiczeń usprawniających motorykę małą. W klasach IV-VIII prace domowe nie są obowiązkowe, a zamiast oceny uczeń… » więcej 2024-03-30, godz. 12:11, ROD - artykuły Tradycyjne smaki Wielkanocy. Co stanie na świątecznym stole? Wielkanoc, podobnie jak w święta Bożego Narodzenia, ma swoje tradycyjne smaki, nawiązujące do symboli. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »