Radio Opole » Reporterski Obraz Dnia » W magazynie Reporterski Obraz Dnia

W magazynie Reporterski Obraz Dnia

2024-02-12, 19:20 Autor: Iwona Tokarska

Budynek urzędu miejskiego w Brzegu przeszedł lifting. Już nie odstrasza

Urząd Miasta w Brzegu [fot. Anna Kurc]
Urząd Miasta w Brzegu [fot. Anna Kurc]
Obiekt zyskał nowe kolory, a nocą jest podświetlony. Teren wokół został zagospodarowany, wykonano drogę pożarową i zmodernizowano instalacje elektryczną i zabezpieczenia przeciwpożarowe.
Inwestycja realizowana była od marca 2023 r. i zakończyła się pod koniec ubiegłego roku. Koszt robót budowlanych wyniósł ponad milion złotych. Prace związane z elektryką, zagospodarowaniem terenu oraz zabezpieczeniami przeciwpożarowymi kosztowały niemal 1 800 000 zł. Miasto pozyskało dofinansowanie do tych inwestycji z programów rządowych.
Urząd w Brzegu po remoncie. Relacja: Anna Kurc

Zobacz także

2024-03-29, godz. 20:15, ROD - artykuły Krzyżyki z wielkanocnej palmy wbite w ziemię - tradycja, która jednoczy pokolenia Zwyczaj przygotowywania w Wielki Czwartek krzyżyków z poświęconych w Niedzielę Palmową gałązek to tradycja pielęgnowana od lat przez mieszkańców powiatu strzeleckiego. » więcej 2024-03-29, godz. 16:10, ROD - artykuły Coraz bliżej święta.. Jak wyglądają przygotowania do Wielkanocy? Wielkanoc tuż, tuż. Dla większości z nas to czas odpoczynku w gronie najbliższej rodziny. Przed odpoczynkiem jednak są wielkie przygotowania. » więcej 2024-03-28, godz. 16:15, ROD - artykuły Żeby święta były bezpieczne. Policja radzi Te zalecenia dotyczące bezpieczeństwa przed każdymi świętami są niemal identyczne. To odpowiednia prędkość, to wypoczęty, trzeźwy kierowca, to sprawny samochód. O swoje bezpieczeństwo muszą także zadbać piesi. » więcej 2024-03-28, godz. 06:54, ROD - artykuły Środa żurowa. Tradycja wciąż żywa, ale kultywowana "ekologicznie" Choć tradycja jest już inaczej kultywowana, nadal jest żywa w pamięci i sercach mieszkańców. » więcej 2024-03-27, godz. 16:07, ROD - artykuły Przeciwnicy spalarni odpadów nie składają broni. "Inwestycja nie jest zagrożona" Członkowie społecznego komitetu 'Stop spalarni' oczekują, że prezydent wznowi postępowanie administracyjne w sprawie decyzji środowiskowej. - Nieprawdą jest, że inwestycja jest zagrożona czy wstrzymana - odpowiada Zakład Komunal… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »