Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-04-15, 16:00 Autor: Agnieszka Stefaniak

Mali studenci odebrali dyplomy

11. edycja Dziecięcej Politechniki Opolskiej [fot. Witold Wośtak]
11. edycja Dziecięcej Politechniki Opolskiej [fot. Witold Wośtak]
Zakończyła się jedenasta edycja Dziecięcej Politechniki Opolskiej. Tym razem wpisy do indeksów otrzymało 420 dzieci w wieku 9-13 lat.
Zorganizowano w sumie 6 wykładów w Opolu i Strzelcach Opolskich,. Zagadnienia były zróżnicowane - od tematyki policyjnej i mundurowej, do postępu technicznego, kriogeniki oraz kosmosu. Na rozdaniu dyplomów był Witold Wośtak.
Politechnika Dziecięca [autor: Witold Wośtak]

Zobacz także

2019-04-12, godz. 16:00, RTT - artykuły Nielegalny doping wśród sportowców amatorów Za oknem ciepło i wiosennie, więc na opolskich ulicach możemy zobaczyć coraz więcej biegaczy. Część z nich przygotowuje się do biegów ulicznych, których w naszym regionie jest całkiem sporo. Jednak jak się okazuje, na takich amatorskich w ... » więcej 2019-04-12, godz. 16:00, RTT - artykuły W JRG PSP w Niemodlinie powstała sala edukacyjna Salę edukacyjną 'Ognik' otwarto w niemodlińskiej Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej PSP. Są w niej stanowiska poświęcone udzielaniu pierwszej pomocy, ratownictwu wodnemu, zagrożeniom pożarowym w lesie i budynkach mieszkalnych. Niemodlińscy st ... » więcej 2019-04-11, godz. 16:00, RTT - artykuły Młodzież z Polski i Czech ratuje opolskie pszczoły Młodzież z Polski i Czech spotkała się w nyskim 'Rolniku', by wspólnie pomóc pszczołom. Posadzono kilkadziesiąt gatunków ziół, krzewów i drzew, które mają zapewnić owadom pożywienie w okresie, gdy najbardziej im go brakuje. » więcej 2019-04-11, godz. 16:00, RTT - artykuły W Strzelcach Opolskich zorganizowano Strzeleckie Targi Pracy i Edukacji Ponad 30 wystawców w tym największe firmy z powiatu strzeleckiego, agencje pośrednictwa pracy i uczelnie wyższe przedstawiały swoje oferty mieszkańcom Strzelec Opolskich w Powiatowym Centrum Kultury. W Strzeleckich Targach Pracy i Edukacj ... » więcej 2019-04-11, godz. 16:00, RTT - artykuły Sekcja oświaty opolskiej Solidarności domaga się ustąpienia Ryszarda Proksy. ZNP myśli o zaostrzeniu protestu Twa czwarty dzień strajku nauczycieli. ZNP nie wyklucza zaostrzenia protestu. Nauczyciele twierdzą ponadto, że są zastraszani. Tymczasem opolska Solidarność domaga się natychmiastowej rezygnacji z funkcji szefa sekcji krajowej oświaty Rys ... » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »