Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-04-15, 16:00 Autor: Agnieszka Stefaniak

Mali studenci odebrali dyplomy

11. edycja Dziecięcej Politechniki Opolskiej [fot. Witold Wośtak]
11. edycja Dziecięcej Politechniki Opolskiej [fot. Witold Wośtak]
Zakończyła się jedenasta edycja Dziecięcej Politechniki Opolskiej. Tym razem wpisy do indeksów otrzymało 420 dzieci w wieku 9-13 lat.
Zorganizowano w sumie 6 wykładów w Opolu i Strzelcach Opolskich,. Zagadnienia były zróżnicowane - od tematyki policyjnej i mundurowej, do postępu technicznego, kriogeniki oraz kosmosu. Na rozdaniu dyplomów był Witold Wośtak.
Politechnika Dziecięca [autor: Witold Wośtak]

Zobacz także

2020-02-10, godz. 09:45, RTT - artykuły "Stres jest, ktoś może zmienić krok i wszyscy popełnią błąd. Ta przysięga jest dla mnie wkroczeniem w żołnierskie życie" 48 elewów służby przygotowawczej złożyło wojskową przysięgę na sztandar 10. Opolskiej Brygady Logistycznej. Chętni do służby zostali wcieleni 7 stycznia. Przez miesiąc ciężko ćwiczyli i poznawali podstawy żołnierskiego rzemiosła, żeby na swojej… » więcej 2020-02-07, godz. 15:10, RTT - artykuły Gwardia Opole jedzie na podbój Europy W niedzielę (09.02) wyjazdowym spotkaniem z niemieckim Melsungen rywalizację w pucharze EHF rozpoczną szczypiorniści Gwardii Opole. To wydarzenie historyczne, ponieważ piłkarze ręczni z Opola jeszcze nigdy nie rywalizowali na poziomie grupowym… » więcej 2020-02-07, godz. 12:37, RTT - artykuły Co dalej z zabytkowym dworcem w Głubczycach? Zabytkowy dworzec kolejowy w Głubczycach popada w ruinę. Niedawno zawaliła się jedna z trzech części dachu. Unikatowy obiekt od siedmiu lat znajduje się w rękach prywatnych, a jego stan z każdym rokiem znacznie się pogarsza. » więcej 2020-02-06, godz. 15:15, RTT - artykuły Poboru nie ma, ale przed komisją trzeba stanąć Klasycznego poboru do polskiego wojska nie ma już od 12 lat - ale nie znaczy to, że armia nie interesuje się młodymi ludźmi. Państwo musi znać swój potencjał i stąd obowiązkowa kwalifikacja wojskowa, która właśnie ruszyła. » więcej 2020-02-05, godz. 15:15, RTT - artykuły Strzelce Opolskie: kamienica czeka na właścicieli W ubiegłym roku spadkobiercy dawnych właścicieli wywalczyli w sądzie od gminy Strzelce Opolskie zwrot jednej z kamienic w centrum miasta. W grudniu mieli przejąć klucze do budynku, ale nie stawili się na umówionym spotkaniu. » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »