Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-04-15, 16:00 Autor: Agnieszka Stefaniak

Mali studenci odebrali dyplomy

11. edycja Dziecięcej Politechniki Opolskiej [fot. Witold Wośtak]
11. edycja Dziecięcej Politechniki Opolskiej [fot. Witold Wośtak]
Zakończyła się jedenasta edycja Dziecięcej Politechniki Opolskiej. Tym razem wpisy do indeksów otrzymało 420 dzieci w wieku 9-13 lat.
Zorganizowano w sumie 6 wykładów w Opolu i Strzelcach Opolskich,. Zagadnienia były zróżnicowane - od tematyki policyjnej i mundurowej, do postępu technicznego, kriogeniki oraz kosmosu. Na rozdaniu dyplomów był Witold Wośtak.
Politechnika Dziecięca [autor: Witold Wośtak]

Zobacz także

2020-02-11, godz. 15:00, RTT - artykuły Opolskie: samorządy przystępują do likwidacji szkół Jeśli kuratorium oświaty wyrazi zgodę, to w najbliższym czasie w trzech powiatach - strzeleckim, krapkowickim i kędzierzyńsko-kozielskim - mogą zniknąć 4 szkoły, zarówno podstawówki, jak i szkoły średnie. Powody są różne, ale przede wszystkim… » więcej 2020-02-11, godz. 15:00, RTT - artykuły Światowy Dzień Chorego w USK. Kartki z życzeniami dla pacjentów i łóżka od WOŚP Dziś Światowy Dzień Chorego, który został ustanowiony przez papieża Jana Pawła II w 1992 roku. W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu najmłodsi pacjenci z oddziału pediatrii przygotowali kartki dla starszych pacjentów. Sami także otrzymali… » więcej 2020-02-10, godz. 15:00, RTT - artykuły Mirosław Wieszołek nowym burmistrzem Ozimka Mirosław Wieszołek nowym burmistrzem Ozimka. Został wybrany w pierwszej turze niedzielnych, przedterminowych wyborów. Kandydat zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Ozimka zdobył 3321 głosów. Frekwencja wyborcza wyniosła nieco… » więcej 2020-02-10, godz. 15:00, RTT - artykuły Uczniowie z "budowlanki" wyremontują sale w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu Wystartowały ferie. Dla jednych jest to czas wypoczynku, a dla innych pomoc chorym dzieciom. Ponad 30 uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu przez dwa tygodnie będzie malować sale na oddziale chirurgi dziecięcej w Uniwersyteckim Szpitalu… » więcej 2020-02-10, godz. 15:00, RTT - artykuły Ferie 2020: małe morsy na kamionce Bolko w Opolu Na Opolszczyźnie rozpoczęły się ferie. Dla dzieci i młodzieży, które nie wyjadą na zimowy wypoczynek, praktycznie wszystkie miejskie instytucje przygotowały ciekawą ofertę. Ale wszystkich przebił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »