Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-04-15, 16:00 Autor: Agnieszka Stefaniak

Mali studenci odebrali dyplomy

11. edycja Dziecięcej Politechniki Opolskiej [fot. Witold Wośtak]
11. edycja Dziecięcej Politechniki Opolskiej [fot. Witold Wośtak]
Zakończyła się jedenasta edycja Dziecięcej Politechniki Opolskiej. Tym razem wpisy do indeksów otrzymało 420 dzieci w wieku 9-13 lat.
Zorganizowano w sumie 6 wykładów w Opolu i Strzelcach Opolskich,. Zagadnienia były zróżnicowane - od tematyki policyjnej i mundurowej, do postępu technicznego, kriogeniki oraz kosmosu. Na rozdaniu dyplomów był Witold Wośtak.
Politechnika Dziecięca [autor: Witold Wośtak]

Zobacz także

2019-04-17, godz. 15:30, RTT - artykuły V Opolskie Śniadanie Wielkanocne Dwa tysiące porcji wielkanocnego żuru przygotowanego według przepisu prezydenta Opola, do tego stoły z pisankami, mięsiwem, pasztetami i wielkanocnymi babami. tak było dziś na opolskim rynku, gdzie po raz piąty zorganizowano Śniadanie Wie ... » więcej 2019-04-17, godz. 14:45, RTT - artykuły Dla bezpieczeństwa pieszych. Pomysłowy 19-latek z Zimnej Wódki wymyślił instalację oświetlenia przejść dla pieszych Łukasz Michalski, 19-latek z Zimnej Wódki w gminie Ujazd, jeszcze nie skończył szkoły średniej a już założył firmę i zrealizował pierwszy projekt - zbudował system inteligentnego oświetlenia przejścia dla pieszych. Instalację zamontowano ... » więcej 2019-04-16, godz. 16:00, RTT - artykuły Stanisław Śmiełowski patronem sali koncertowej opolskiej szkoły muzycznej Wymagający ale zaangażowany, sumienny i pomysłowy a jednocześnie bezkompromisowy - tak o Stanisławie Śmiełowskim mówią jego przyjaciele i wychowankowie. Ten opolski kompozytor, pedagog i dziennikarz został patronem sali koncertowej Państw ... » więcej 2019-04-16, godz. 15:30, RTT - artykuły Pieniądze dla PWSZ w Nysie. Będzie remont hali i akcja dla młodych Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie otrzymała kolejne rządowe wsparcie. Dziś w siedzibie uczelni, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przekazało symboliczne czeki na łączną sumę ponad 650 tysięcy złotych. » więcej 2019-04-16, godz. 15:00, RTT - artykuły Wieś opolska - pełna pomysłów. Liderzy zostali nagrodzeni Mają pomysły, mają czas i siłę. I dzięki temu zmieniają obraz opolskiej wsi. W magazynie reporterów Radia Opole spotkanie z liderami wiejskimi z naszego regionu, czyli tymi, którym nie jest obojętne. Skromni na co dzień - teraz zostali 'O ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »