Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-09-11, 14:27 Autor: Barbara Więcek

Pożegnanie lata z zumbą w amfiteatrze już w niedzielę

Zumba w amfiteatrze [fot. Wiktoria Palarczyk]
Zumba w amfiteatrze [fot. Wiktoria Palarczyk]
W związku z dużym zainteresowaniem wakacyjnym cyklem w opolskim amfiteatrze organizowane jest ostatnie w tym roku spotkanie z zumbą. Organizatorzy chcą z przytupem pożegnać lato w rytm muzyki latynoamerykańskiej. Będzie to uwieńczenie letniej serii spotkań z tą kombinacją tańca i fitnessu. Początek w niedzielę (16.09) o godz. 10:00. Wstęp wolny.
Celem projektu "Zumba w amfiteatrze" jest integracja mieszkańców Opola i okolic, mobilizacja do aktywności fizycznej oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

Zumba to energetyczne połączenie tańca i fitnessu z muzyką latynoamerykańską. Doskonale wpisuje się w letni klimat, dodaje energii i poprawia humor. Zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie od wieku i predyspozycji fizycznych.

Jak zwykle uczestnicy będą tańczyć na zadaszonej scenie, więc zajęcia odbędą się niezależnie od pogody.

Organizatorem projektu jest Formini - fitness klub dla dzieci. Radio Opole patronuje medialnie wydarzeniu.Plakat

Zobacz także

2019-01-18, godz. 12:28, Patronaty - polecamy Wybierz Najpiękniejszego Gola Opolszczyzny 2018 – głosowanie trwa do 31.01.2019! Już po raz trzeci TVP3 Opole organizuje plebiscyt sportowy „Najpiękniejszy Gol Opolszczyzny”. Otwarty nabór trafień trwał w grudniu, teraz czas na głosowanie widzów. Na werdykt czeka 20 zgłoszonych bramek. Wśród nich są zarówno te z boisk ... » więcej 2019-01-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Akademicki Dzień Kultury Gier już w piątek na UO Na Akademicki Dzień Kultury Gier zaprasza Katedra Kulturoznawstwa i Folklorystyki Uniwersytetu Opolskiego. Wydarzenie adresowane jest głównie do młodzieży licealnej, ale przyjść może każdy zainteresowany. Spotkanie rozpocznie się w najbli ... » więcej 2019-01-15, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Pokibicuj młodym siatkarzom podczas turnieju w hali „Azoty” Młodzi siatkarze z kraju i zagranicy zmierzą się w najbliższy weekend w Hali Sportowej „Azoty” w ramach Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Kędzierzyńsko-Kozielski Koziołek 2019. Uroczyste otwarcie zawodów w pią ... » więcej 2019-01-15, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Młodzieżowa Orkiestra Dęta Leśnica dziękuje swoim darczyńcom To sztandarowe przedsięwzięcie muzyczne organizowane na początku roku przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą Leśnica - Gala Noworoczna. Koncerty są podziękowaniem dla darczyńców orkiestry. W tym roku szykowane są dwa koncerty w kinie „Odrodzeni ... » więcej 2019-01-15, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Koncert "W kole kolędujmy" już w niedzielę Już po raz 13. Stowarzyszenie 'Opolszczyzna Śpiewa' zaprasza na koncert „W kole kolędujmy”. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (20.01) w kościele pw. św. Karola Boromeusza na osiedlu Chabry w Opolu. Początek o godz. 16:00. Wstęp ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »