Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-09-11, 14:27 Autor: Barbara Więcek

Pożegnanie lata z zumbą w amfiteatrze już w niedzielę

Zumba w amfiteatrze [fot. Wiktoria Palarczyk]
Zumba w amfiteatrze [fot. Wiktoria Palarczyk]
W związku z dużym zainteresowaniem wakacyjnym cyklem w opolskim amfiteatrze organizowane jest ostatnie w tym roku spotkanie z zumbą. Organizatorzy chcą z przytupem pożegnać lato w rytm muzyki latynoamerykańskiej. Będzie to uwieńczenie letniej serii spotkań z tą kombinacją tańca i fitnessu. Początek w niedzielę (16.09) o godz. 10:00. Wstęp wolny.
Celem projektu "Zumba w amfiteatrze" jest integracja mieszkańców Opola i okolic, mobilizacja do aktywności fizycznej oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

Zumba to energetyczne połączenie tańca i fitnessu z muzyką latynoamerykańską. Doskonale wpisuje się w letni klimat, dodaje energii i poprawia humor. Zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie od wieku i predyspozycji fizycznych.

Jak zwykle uczestnicy będą tańczyć na zadaszonej scenie, więc zajęcia odbędą się niezależnie od pogody.

Organizatorem projektu jest Formini - fitness klub dla dzieci. Radio Opole patronuje medialnie wydarzeniu.Plakat

Zobacz także

2018-11-15, godz. 17:15, Patronaty - polecamy Szlachetna Paczka otwiera w sobotę bazę rodzin w potrzebie Marsz Szlachetnej Paczki przejdzie w najbliższą sobotę (17.11) ulicami Opola. Tego dnia o godz. 8:00 otwarta zostanie baza rodzin w potrzebie, które będzie można wesprzeć. Będzie można też ufundować indeks dla wybranego dziecka z Akademii ... » więcej 2018-11-15, godz. 16:16, Patronaty - polecamy Pięć spektakli w trzy dni, a do tego spotkania i koncert - już wkrótce II Opolski Maraton Teatralny Od 23 do 25 listopada potrwa II Opolski Maraton Teatralny. To wyjątkowa okazja, by w zaledwie trzy dni zobaczyć aż pięć najnowszych spektakli Teatru im. Jana Kochanowskiego oraz wziąć udział w dyskusjach z udziałem artystów, aktorów i zna ... » więcej 2018-11-15, godz. 15:53, Patronaty - polecamy Będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu historii polskiego sportu Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Pomóżmy Im” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Lewinie Brzeskim w najbliższą sobotę (17.11) organizują Wojewódzki Integracyjny Konkurs Wiedzy - Historia Sportu. Uczestnicy będą musieli w ... » więcej 2018-11-15, godz. 15:26, Patronaty - polecamy Seniorzy zmierzą się w spartakiadzie O tym, że ćwiczenia fizyczne są korzystne dla zdrowia, wiadomo. Co z tego, kiedy czasami ciężko się do nich zmobilizować, szczególnie osobom w starszym wieku. Mobilizacją być może będzie impreza, która szykowana jest w najbliższą sobotę ( ... » więcej 2018-11-15, godz. 12:54, Patronaty - polecamy Muzyczna Jesień w Grodkowie od piątku do niedzieli W piątek (16.11) w Grodkowie ruszają Międzynarodowe Konfrontacje Muzyczne „Muzyczna Jesień”. Podczas trzech dni festiwalu wystąpi 21 wykonawców z całej Polski prezentując najróżniejsze gatunki muzyczne. Kto wygra profesjonalną sesję nagra ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »