Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-11-05, 16:30 Autor: Agnieszka Lubczańska

Na spotkania z muzyką klasyczną zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie

Oskar Koziołek-Goetz [fot. Małgorzata Ślusarczyk]
Oskar Koziołek-Goetz [fot. Małgorzata Ślusarczyk]
"Spotkanie z muzyką klasyczną" proponuje Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie. Celem przedsięwzięcia jest przybliżenie słuchaczom wartości artystycznych muzyki klasycznej. W ramach cyklu zaplanowano w sumie trzy koncerty. Każdy odbędzie się w innym miejscu Gogolina lub okolicy.
Na organach zagra Julianna Petzuch, a swojego basu-barytonu użyczy Oskar Koziołek-Goetz, który też będzie moderatorem każdego z koncertów. Słuchaczom zostanie zaprezentowana treść i kontekst prezentowanych utworów.

Pierwszy z koncertów już w najbliższą sobotę (09.11) o godz. 17:00, po mszy, w Kościele Parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Malni. Kolejny koncert w niedzielę (10.11) o godz. 19:00 w Kościele Parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gogolinie. Ostatni z koncertów w ramach cyklu "Spotkanie z muzyką klasyczną" zaplanowano w kolejną niedzielę (17.11) o godz. 17:00 w Gminnym Centrum Kultury im. Jerzego Lipki w Gogolinie.

Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie, a Radio Opole - patronem medialnym. Koncerty są współfinansowany ze środków Fundacji GÓRAŻDŻE - Aktywni w Regionie.

Zobacz także

2020-09-17, godz. 10:43, Patronaty - polecamy Folk Festiwal w Ozimku już w tę niedzielę! Folk Festiwal czyli Regionalny festiwal dźwięków, smaków i tradycji to wydarzenie organizowane po raz kolejny przez Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Talentów “Akces” w Ozimku. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w niedzielę… » więcej 2020-09-15, godz. 17:05, Patronaty - polecamy "Przystanek Historia" zagości w środę w Opolu Instytutu Pamięci Narodowej zaprasza w środę (16.09) na otwarcie w Opolu 'Przystanku Historia'. W wydarzeniu udział weźmie prezes IPN dr Jarosław Szarek. 'Przystanek Historia' zagości w Centrum Aktywizacji Społecznej mieszczącym się… » więcej 2020-09-15, godz. 15:35, Patronaty - polecamy Spotkanie i otwarcie wystawy z okazji 80. rocznicy Zbrodni Katyńskiej już w czwartek w Opolu Dyrektor Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych Violetta Rezler-Wasielewska oraz prezes Stowarzyszenia Rodzina Katyńska w Opolu Urszula Gawor zapraszają w najbliższy czwartek (17.09) na spotkanie z dr Ewą Kowalską pt. 'O Katyniu i nie… » więcej 2020-09-15, godz. 14:21, Patronaty - polecamy Wystawa Dominika Lachowicza inspirowana filmami z Jennifer Lopez W najbliższy piątek (18.09) w Strzeleckim Ośrodku Kultury otwarta zostanie wystawa obrazów Dominika 'Domina' Lachowicza z cyklu Kinematografia. Wernisaż odbędzie się o godz. 18:00. Ekspozycję będzie można oglądać w strzeleckiej… » więcej 2020-09-15, godz. 14:04, Patronaty - polecamy Koncert organowy w Filharmonii Opolskiej To już tradycja, że tuż przed nowym sezonem artystycznym cały gmach Filharmonii Opolskiej wypełnia muzyka organowa. Tak będzie i w tym roku, a to za sprawą koncertu otwierającego kolejny sezon edukacyjno-artystyczny Diecezjalnego Instytutu… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***