Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-11-05, 16:30 Autor: Agnieszka Lubczańska

Na spotkania z muzyką klasyczną zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie

Oskar Koziołek-Goetz [fot. Małgorzata Ślusarczyk]
Oskar Koziołek-Goetz [fot. Małgorzata Ślusarczyk]
"Spotkanie z muzyką klasyczną" proponuje Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie. Celem przedsięwzięcia jest przybliżenie słuchaczom wartości artystycznych muzyki klasycznej. W ramach cyklu zaplanowano w sumie trzy koncerty. Każdy odbędzie się w innym miejscu Gogolina lub okolicy.
Na organach zagra Julianna Petzuch, a swojego basu-barytonu użyczy Oskar Koziołek-Goetz, który też będzie moderatorem każdego z koncertów. Słuchaczom zostanie zaprezentowana treść i kontekst prezentowanych utworów.

Pierwszy z koncertów już w najbliższą sobotę (09.11) o godz. 17:00, po mszy, w Kościele Parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Malni. Kolejny koncert w niedzielę (10.11) o godz. 19:00 w Kościele Parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gogolinie. Ostatni z koncertów w ramach cyklu "Spotkanie z muzyką klasyczną" zaplanowano w kolejną niedzielę (17.11) o godz. 17:00 w Gminnym Centrum Kultury im. Jerzego Lipki w Gogolinie.

Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie, a Radio Opole - patronem medialnym. Koncerty są współfinansowany ze środków Fundacji GÓRAŻDŻE - Aktywni w Regionie.

Zobacz także

2019-11-14, godz. 12:59, Patronaty - polecamy I Regionalna Konferencja Edukacyjna dla pracowników samorządowych już w środę – poznaj szczegóły! Edukacja ekologiczna w gminach z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi, to hasło przewodnie zbliżającej się konferencji skierowanej do przedstawicieli organów administracji samorządowej zajmujących się problematyką gospodarki odpadami. » więcej 2019-11-13, godz. 20:10, Patronaty - polecamy RetroSfera, czyli poznaj komputery i konsole minionej epoki RetroSfera to festiwal komputerów, gier i konsol minionych lat. Na ponad 70 stanowiskach multimedialnych będzie można usiąść i przypomnieć sobie, jakie emocje wzbudzały kiedyś ówczesne wynalazki techniki, dziś - relikty przeszłości… To już… » więcej 2019-11-13, godz. 15:48, Patronaty - polecamy Rusza cykl koncertów kameralnych w Filharmonii Opolskiej - pierwszy już w piątek. Wystąpi Kwartet Camerata Wieczór z muzyką kameralną to propozycja Filharmonii Opolskiej na najbliższy piątek (15.11). W programie muzyka delikatna, subtelna, ale potrafiąca poruszyć w zupełnie nowy sposób. Koncert ten to propozycja dla osób poszukujących spokoju i… » więcej 2019-11-13, godz. 12:34, Patronaty - polecamy Dzień Ubogich w Opolu już w niedzielę Ubodzy, bezdomni, samotni są wśród nas. Na spotkanie w ramach diecezjalnych obchodów Dnia Ubogich w Opolu zaprasza w najbliższą niedzielę (17.11) biskup opolski Andrzej Czaja. Wydarzenie rozpocznie w samo południe eucharystia w Katedrze Opolskiej… » więcej 2019-11-12, godz. 16:20, Patronaty - polecamy "W krainie Gabriela Garcí Márqueza" - nowa wystawa w Loft Gallery. Wernisaż już w piątek Loft Gallery w Opolu oraz Szkoła Filmowa w Łodzi zapraszają na wystawę fotografii Marka Poźniaka i Janusza M. Tylmana pt. 'W krainie Gabriela Garcí Márqueza'. Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek (15.11) od godz. 18:00 w Loft Gallery… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »