Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-06-24, 09:21 Autor: Agnieszka Lubczańska

IV Bieg Po Kwiat Paproci wystartuje już w sobotę

IV Bieg Po Kwiat Paproci wystartuje już w sobotę [fot. materiały organizatora, źródło: https://www.facebook.com/BiegPoKwiatPaproci/photos]
IV Bieg Po Kwiat Paproci wystartuje już w sobotę [fot. materiały organizatora, źródło: https://www.facebook.com/BiegPoKwiatPaproci/photos]
Prawie 300 osób zgłosiło chęć udziału w IV Biegu po Kwiat Paproci. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę (29.06) w pobliżu miejscowości Rzędziwojowice koło Niemodlina.
Przed uczestnikami dystans 10 km. Start o godz. 19:00 przy stawach rybnych (okolice MOP Młyński Staw - po stronie A4 kierunek do Wrocławia). Trasa będzie biegła wokół stawów hodowlanych. Biuro Zawodów w pobliżu miejsca startu będzie czynne od godz. 16:00. Prawo startu mają osoby, które do dnia biegu ukończą 16 lat.

Po dekoracji zwycięzców zaplanowano ok. godz. 20:30 konkurs na najpiękniejszy wianek. Wszystkie następnie wianki trafią na taflę wody i popłyną w malowniczych okolicznościach przyrody zgodnie z tradycja powitanie lata.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie https://www.zmierzymyczas.pl - zobacz tu.

Ideą biegu jest promocja walorów przyrodniczych Borów Niemodlińskich, okolicznych nadleśnictw oraz integracja środowiska i popularyzacja biegania po lasach.

Bieżące informacje na profilu wydarzenia - zobacz tu.

Organizatorami przedsięwzięcia są PGL Lasy Państwowe Gospodarstwo Rybackie Niemodlin oraz Fundacja Od Zmierzchu Do Świtu. Radio Opole IV Bieg Po Kwiat Paproci objęło patronatem medialnym.
Mapka trasy IV Biegu po Kwiat Paproci
 Plakat

Zobacz także

2024-07-22, godz. 15:07, Patronaty - polecamy Piłka w strażackim stylu, czyli wasserball w Przechodzie już w weekend Zadanie proste nie jest, jakby mogło się wydawać, ale cel jeden - strumieniem wody ze strażackiego węża wbić jak najwięcej bramek. Mowa o wasserballu - wodnej piłce prądowej. Międzynarodowy turniej w tej dyscyplinie w najbliższy… » więcej 2024-07-22, godz. 13:05, Patronaty - polecamy Zbliża się XVII Zlot Motocyklowy w Prudniku. Radio Opole będzie na miejscu! „Wszystko dopięte na ostatni guzik!” - zapewniają organizatorzy zlotu motocyklowego, który już po raz 17. odbędzie się w Prudniku. Trzydniowa impreza rozpocznie się w piątek (26.07) i potrwa do niedzieli (28.07). Tradycyjnie bazą… » więcej 2024-07-19, godz. 09:05, Patronaty - polecamy Lang Team wspiera Fundację im. Ryszarda Szurkowskiego Lang Team wspiera Fundację im. Ryszarda Szurkowskiego - jednego z najwybitniejszych polskich kolarzy, która nie tylko dba o pamięć po sportowcu, ale i tworzy projekty nawołujące do aktywności fizycznej dla dzieci, młodzieży i nawet… » więcej 2024-07-18, godz. 14:15, Patronaty - polecamy Kto wystąpi na Tarnograniu? Znamy program! Festiwal już 27 lipca w Tarnowcu DonGURALesko i Sidnej Polak będą w tym roku gwiazdami Festiwalu Zespołów Muzyki Alternatywnej „Tarnogranie”. Swoje koncerty zagrają także Depech Mode Elektro Akustic, zespół Niesamowita Sprawa oraz laureaci zeszłorocznej edycji… » więcej 2024-07-18, godz. 10:43, Patronaty - polecamy III Memoriał Grzegorza Lachowicza Przyjaciele z boiska zmarłego w marcu 2021 roku prezesa futsalowego klubu z Komprachcic Grzegorza Lachowicza po raz trzeci spotkają się, by wziąć udział w memoriale. - Zobaczycie w akcji nasze wspaniałe Tygrysy w starciach z najlepszymi… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »