Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-06-12, 17:06 Autor: Agnieszka Lubczańska

Prof. Michał Zembala ambasadorem II Konferencji OgólnOpolskiej w Medycynie na UO

Prof. Michał Zembala ambasadorem II Konferencji OgólnOpolskiej w Medycynie na UO [fot. materiały organizatora]
Prof. Michał Zembala ambasadorem II Konferencji OgólnOpolskiej w Medycynie na UO [fot. materiały organizatora]
„Interdyscyplinarność drogą do sukcesu terapeutycznego” – to temat przewodni II Konferencji OgólnOpolskiej w Medycynie – KOOM. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy piątek (14.06) o godz. 9:00 w Studenckim Centrum Kultury UO przy ul. Katowickiej 95 i potrwa do soboty (15.06).
Główny cel konferencji to prezentacja - wybranych przez składający się z profesorów i doktorów Komitet Naukowy - prac studentów kierunków lekarskich z całej Polski. Ambasadorem Konferencji OgólnOpolskiej w Medycynie został w tym roku europejski specjalista w zakresie kardiochirurgii i chirurgii naczyniowej oraz transplantologii klinicznej - prof. Michał Zembala, który poprowadzi wykład w sobotę (15.06).

Przewidziano kilka sesji dotyczących pediatrii, interny i onkologii. W programie także wykład o leczeniu żywieniowym dzieci, panel dyskusyjny dotyczący komunikacji między służbami mundurowymi a ratowniczymi, wykład dotyczący wielochorobowości związanej z miażdżyca tętnic oraz lekach roślinnych jako pomocy dla pacjenta w dobie narastającej antybiotykoodporności.

Szczegółowy plan konferencji zamieszczamy poniżej.

Organizatorami wydarzenia są IFMSA - Poland Oddział Opole wraz ze Studencką Radą Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Opolskiego. Radio Opole objęło konferencje patronatem medialnym.
Program konferencji na piątek (14.06)
Program konferencji na sobotę (15.06)

Plakat

Zobacz także

2024-07-04, godz. 15:08, Patronaty - polecamy Fire Truck Show, czyli zlot pojazdów pożarniczych W sobotę (06.07) dzień strażacki, w niedzielę (07.07) biesiada śląska, a wszystko poprzedzi w piątek (05.07) disco zabawa - już w najbliższy weekend rusza XIV Fire Truck Show, czyli Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych w Główczycach… » więcej 2024-07-03, godz. 16:05, Patronaty - polecamy Cztery koncerty w ramach 11. Międzynarodowej Akademii Wiolonczelowej Wiolonczeliści z całego świata po raz kolejny spotkają się w Nysie. W niedzielę (07.07) rozpoczyna się 11. Międzynarodowa Akademia Wiolonczelowa, czyli muzyczne warsztaty skierowane do uczniów, studentów i absolwentów szkół artystycznych… » więcej 2024-07-03, godz. 09:02, Patronaty - polecamy Najlepsi drwale Europy powalczą o tytuł mistrza Drwale z całej Europy zmierzą się w najbliższy weekend (6-7.07) na zawodach w Bobrowie. Przyjadą zawodnicy z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec i Francji. Zmagania rozpoczną się na polu zrębowym w lesie, następnie zawodnicy zmagać… » więcej 2024-07-02, godz. 14:11, Patronaty - polecamy Odkrywają piękno kolarstwa gravelowego - zachęcają, aby dołączyć GraveLove Opole to powstała spontanicznie w 2022 r. grupa miłośników kolarstwa gravelowego. Ustawa Kozłowa Góra, czyli GraveLovy Sztos, która ruszy już w najbliższą niedzielę (07.07), to ich 10. jubileuszowa impreza popularyzująca… » więcej 2024-07-02, godz. 10:50, Patronaty - polecamy Koncert muzyki filmowej w amfiteatrze Bilety na ten koncert zaczęły sprzedawać się, zanim filharmonia rozpoczęła promowanie wydarzenia. Choć formalnie sezon artystyczny w salach koncertowych tej instytucji został oficjalnie zakończony, to tradycją stał się wakacyjny… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »