Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-06-12, 14:53 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Patodeweloperka" – spotkanie z autorem reportażu już w czwartek w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu [fot. MBP Opole]
Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu [fot. MBP Opole]
Autor książki „Patodeweloperka. To nie jest kraj do mieszkania” - Bartosz Józefiak odwiedzi w najbliższy czwartek (13.05) Opole. Spotkanie poprowadzi Patryk Szymański. Początek o godz. 18:00. Książka to kopalnia wiedzy dla każdego, kto chce kupić mieszkanie i jeszcze wygodnie w nim mieszkać.
Dziennikarz specjalizujący się w reportażach śledczych i wcieleniowych Bartosz Józefiak zgłębia w książce kulisy branży deweloperskiej.

Na potrzeby reportażu zatrudnił się na budowie jako operator dźwigu oraz przeszedł szkolenie ze sprzedaży nieruchomości. Jak naprawdę wygląda budowa domów i mieszkań? Urzędnicy, architekci, deweloperzy, marketingowcy i budowlańcy zdradzają mu, na czym najbardziej oszczędzają, na czym (i na kim) zarabiają najwięcej, na jakie kompromisy chodzą najczęściej i przede wszystkim, co ukrywają przed klientami.

O tym wszystkim będzie okazja porozmawiania bezpośrednio z autorem podczas spotkania w MBP w Opolu. Książkę wydało wydawnictwo Znak Literanova, będzie można ją nabyć podczas spotkania.
Plakat

Zobacz także

2024-07-04, godz. 15:08, Patronaty - polecamy Fire Truck Show, czyli zlot pojazdów pożarniczych W sobotę (06.07) dzień strażacki, w niedzielę (07.07) biesiada śląska, a wszystko poprzedzi w piątek (05.07) disco zabawa - już w najbliższy weekend rusza XIV Fire Truck Show, czyli Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych w Główczycach… » więcej 2024-07-03, godz. 16:05, Patronaty - polecamy Cztery koncerty w ramach 11. Międzynarodowej Akademii Wiolonczelowej Wiolonczeliści z całego świata po raz kolejny spotkają się w Nysie. W niedzielę (07.07) rozpoczyna się 11. Międzynarodowa Akademia Wiolonczelowa, czyli muzyczne warsztaty skierowane do uczniów, studentów i absolwentów szkół artystycznych… » więcej 2024-07-03, godz. 09:02, Patronaty - polecamy Najlepsi drwale Europy powalczą o tytuł mistrza Drwale z całej Europy zmierzą się w najbliższy weekend (6-7.07) na zawodach w Bobrowie. Przyjadą zawodnicy z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec i Francji. Zmagania rozpoczną się na polu zrębowym w lesie, następnie zawodnicy zmagać… » więcej 2024-07-02, godz. 14:11, Patronaty - polecamy Odkrywają piękno kolarstwa gravelowego - zachęcają, aby dołączyć GraveLove Opole to powstała spontanicznie w 2022 r. grupa miłośników kolarstwa gravelowego. Ustawa Kozłowa Góra, czyli GraveLovy Sztos, która ruszy już w najbliższą niedzielę (07.07), to ich 10. jubileuszowa impreza popularyzująca… » więcej 2024-07-02, godz. 10:50, Patronaty - polecamy Koncert muzyki filmowej w amfiteatrze Bilety na ten koncert zaczęły sprzedawać się, zanim filharmonia rozpoczęła promowanie wydarzenia. Choć formalnie sezon artystyczny w salach koncertowych tej instytucji został oficjalnie zakończony, to tradycją stał się wakacyjny… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »