Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-02-21, 11:30 Autor: materiały organizatora, oprac. AL

I Francuska Noc Jazzowa w Bonjour Café

Jacek Hornik [fot. archiwum artysty]
Jacek Hornik [fot. archiwum artysty]
Już w najbliższą sobotę (24.02) w centrum Opola będzie można poczuć się, jak w centrum… Paryża. Wszystko za sprawą I Francuskiej Nocy Jazzowej, która szykuje się w Piwnicy Francuskiej Bonjour Café. Organizatorzy zapowiadają koncert i wieczór pełen francuskich akcentów.
Więcej o wydarzeniu w sobotę (24.02) w audycji "Weekend z Radiem Opole" - gościem Katarzyny Zawadzkiej będzie Jacek Hornik.

Koncert zagra Modest Jazz Quartet w składzie Jacek Hornik na saksofonach, Jacek Lekki na gitarach, Olek Gonsior na perkusji oraz Filip Hornik na kontrabasie i gitarze basowej. I Francuska Noc Jazzowa rozpocznie się o godz. 20:30. Warto wcześniej zarezerwować miejsce – więcej informacji na zamieszczonym poniżej plakacie.

Wydarzenie organizuje Bonjour Café Opole we współpracy z PALI SIĘ Marketing. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2024-04-17, godz. 16:31, Patronaty - polecamy Koncert "W cieniu wiedeńskich wież" już w piątek w filharmonii Johannesa Brahmsa 'Koncert podwójny a-moll na skrzypce i wiolonczelę' oraz Antona Brucknera V Symfonia Es-dur - to dwa dzieła, które wybrzmią w najbliższy piątek (19.04) w Filharmonii Opolskiej w ramach koncertu zatytułowanego „W… » więcej 2024-04-17, godz. 15:58, Patronaty - polecamy Sylwia Chutnik o bojowniczkach z warszawskiego getta 19 kwietnia minie 81. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim - największego zbrojnego zrywu Żydów podczas II wojny światowej, a zarazem pierwszego miejskiego powstanie w okupowanej Europie. Okazją do wspomnień o tym zrywie będzie… » więcej 2024-04-17, godz. 13:51, Patronaty - polecamy W Brzegu zmierzą się w udzielaniu pierwszej pomocy W Zespole Szkół Medycznych w Brzegu w najbliższą sobotę (20.04) odbędą się VII Mistrzostwa Pierwszej Pomocy o Puchar Dyrektora ZSM w Brzegu. W zawodach udział wezmą czteroosobowe drużyny z 9 szkół średnich z województwa opolskiego… » więcej 2024-04-16, godz. 15:17, Patronaty - polecamy III Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne w Głogówku To wydarzenie skierowane do chórów, zespołów śpiewaczych, organistów, scholi, sióstr zakonnych, kapłanów oraz osób indywidualnych, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę z zakresu emisji głosu, muzyki liturgicznej oraz repertuaru… » więcej 2024-04-16, godz. 11:48, Patronaty - polecamy Na co w tym tygodniu zaprasza Muzeum Śląska Opolskiego? W czwartek (18.04) spotkanie ze znanym ichtiologiem, a w sobotę (20.04) zajęcia dla dzieci i III Spotkanie Opolskich Regionalistów - to wydarzenia zaplanowane na ten tydzień w Muzeum Śląska Opolskiego. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »