Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-11-30, 10:00 Autor: Agnieszka Lubczańska

Swingowo przez Amerykę z jazzową grupą JaLaJeRu z Nashville już w niedzielę w filharmonii

"Swingowym śladem przez Amerykę" z jazzową grupą JaLaJeRu z Nashville już w niedzielę w filharmonii
„Muzyka Króla Słońce” w piątek (01.12), a w niedzielę (03.12) koncert "Swingowym śladem przez Amerykę" - to muzyczne propozycje Filharmonii Opolskiej jeszcze w tym tygodniu. Na piątkowy koncert wszystkie bilety są już wyprzedane, ale nadal jest szansa zakupu biletów na koncert niedzielny, który zapowiada się bardzo ciekawie. Usłyszymy przeboje muzyki amerykańskiej takich wykonawców jak: Frank Sinatra czy Ella Fitzgerald w wykonaniu jazzowej grupy wokalnej JaLaJeRu z Nashville!
Koncert "Swingowym śladem przez Amerykę" poprowadzi i zagra na fortepianie Michał Hadasik, na gitarze elektrycznej - Luigi Leoni, na kontrabasie - Żenia Betliński, a na perkusji - Ladislav Benda. Będzie też czteroosobowe grono wokalistów jazzowej grupy wokalnej JaLaJeRu z Nashville: Jessica Heim, LaLa Deaton, James Richardson I Russell Hospedales. Artyści mają bogate doświadczenie lat pracy na scenie muzycznej w Nashville, Nowym Jorku i Los Angeles. Niektórzy występują jako support z najbardziej rozpoznawalnymi nazwiskami muzyki country i pop. Piszą i aranżują przeboje, koncertują też dla tysięcy osób podróżujących na największych statkach rejsowych na świecie.

Koncert rozpocznie się o godz. 18:00 w sali koncertowej filharmonii.


Zobacz, gdzie jeszcze zostały ostatnie bilety na koncert
.

Więcej informacji o koncercie i występujących na nim artystach można przeczytać na stronie Filharmonii Opolskiej - zobacz tu.

Radio Opole koncert "Swingowym śladem przez Amerykę" objęło patronatem medialnym.
Plakat


Zobacz także

2024-03-01, godz. 21:24, Patronaty - polecamy Spotkanie z Janiną Ochojską i Opolskimi Ambasadorkami UE już w czwartek w Muzeum Śląska Opolskiego W najbliższy czwartek (07.03) Opole odwiedzi działaczka społeczna, europarlamentarzystka i założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej - Janina Ochojska. Na spotkaniu zatytułowanym „Moc Kobiet” obecne będą także Opolskie Ambasadorki… » więcej 2024-03-01, godz. 20:27, Patronaty - polecamy Europejski Dzień Logopedy uczczony zostanie na UO specjalnym forum 6 marca to dzień, w którym świętują logopedzi w całej Europie. Z tej okazji w najbliższą środę (06.03) pod patronatem Radia Opole odbędzie się I Studenckie Forum Opolskiej Logopedii. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00 w Auli… » więcej 2024-02-29, godz. 14:49, Patronaty - polecamy Michał "Misiek" Koterski odwiedzi w poniedziałek Opole Zmagał się z poważnymi uzależnieniami, ale wyszedł na prostą. Książka 'Michał Koterski. To już moje ostatnie życie' będzie osią spotkania jej bohatera z czytelnikami już w najbliższy poniedziałek (04.03) w namiocie Wojewódzkiej… » więcej 2024-02-29, godz. 09:09, Patronaty - polecamy Spotkanie z Maciejem Siembiedą już w piątek w Opolu „Orient” to kolejna pełna rozmachu powieść łącząca fakty i fikcję, która wyszła spod pióra Macieja Siembiedy - jednego z najpopularniejszych twórców powieści sensacyjnych w Polsce. Już w najbliższy piątek (01.03) będzie… » więcej 2024-02-28, godz. 17:15, Patronaty - polecamy Maciej Tubis zagra kompozycje Krzysztofa Komedy W roli głównej fortepian, a tuż za nim bezgranicznie mu oddany pianista i aranżer - Maciej Tubis. Ten duet już w najbliższą sobotę (02.03) w Filharmonii Opolskiej porwie słuchaczy do krainy interpretacji twórczości Krzysztofa Komedy… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »