Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-11-30, 07:43 Autor: Agnieszka Lubczańska

Sobota w "Akwarium" dla fanów rywalizacji w pływaniu

Sobota w "Akwarium" dla fanów rywalizacji w pływaniu [fot. https://pixabay.com/pl]
Sobota w "Akwarium" dla fanów rywalizacji w pływaniu [fot. https://pixabay.com/pl]
Już w najbliższą sobotę (02.12) szykują się sportowe emocje na basenie „Akwarium” w Opolu. Wszystko za sprawą XVI Amatorskich Mistrzostw Polski w Pływaniu „Family Cup” 2023 – jednego z 16. zawodów regionalnych stanowiących eliminacje do finału krajowego amatorskich mistrzostw. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 9:00, a same zawody rozpoczną się o godz. 10:00.
Zapisy odbywają się poprzez formularz na stronie www.family-cup.pl lub w biurze zawodów w sobotę (02.12) od godz. 9:00. Uczestnictwo z zawodach jest bezpłatne. Chętni wykupują jedynie bilet wstępu na basen.

Zawody rozgrywane będą w kategoriach indywidualnych oraz rodzinnych, a w zawodach mogą wziąć amatorzy pływania, którzy nie posiadają licencji zawodniczej Polskiego Związku Pływackiego lub nie posiadały jej w okresach krótszych, niż te określone w paragrafie 5 pkt 2 regulaminu zawodów (regulamin zamieszczamy w załączniku poniżej).

Przypomnijmy: Family Cup to cykl amatorskich zawodów w wielu dyscyplinach. W tym roku odbywa się XVI Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu, ale oprócz pływania w lutym 2024 r. planowane są mistrzostwa województwa w narciarstwie alpejskim oraz w snowboardzie.

Organizatorami zawodów są Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu, Miasto Opole i MOSiR Opole. Radio Opole jest patronem medialnym.
PLAKAT FAMILY CUP 2023

Zobacz także

2024-04-11, godz. 09:29, Patronaty - polecamy Trefon i Cichy w koncercie "Jazz w wolnej chwili" Standardy polskiej i światowej muzyki rozrywkowej i jazzowej, przeboje wszech czasów i to w doborowym wykonaniu wszechstronnych gitarzystów: Andrzeja Trefona i Jana Cichego na basie - taki koncert szykuje się w ostatnią sobotę kwietnia… » więcej 2024-04-11, godz. 08:44, Patronaty - polecamy GSW zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym! Do 30 kwietnia Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu czeka na prace dzieci, które chciałby wziąć udział w konkursie plastycznym „Figle na gałęzi”. Zadanie polega na stworzeniu opowieści o wybranym drzewie, które ma być przyjaznym… » więcej 2024-04-10, godz. 09:46, Patronaty - polecamy "Tańcowadła" w Ozimku już w sobotę Dom Kultury w Ozimku zaprasza na XXVII Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych 'Tańcowadła'. Celem wydarzenia jest popularyzacja zespołowych form tanecznych, integracja środowiska oraz konfrontacja dorobku artystycznego grup. Konkurs… » więcej 2024-04-08, godz. 22:07, Patronaty - polecamy Szachiści w mundurach zagrają w Głuchołazach Policjanci, strażacy, pogranicznicy, funkcjonariusze Służby Więziennej oraz Służby Celno-Skarbowej z całego kraju wezmą udział w XXIII Indywidualnych Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Szachach. Zawody rozpoczną się już… » więcej 2024-04-08, godz. 21:15, Patronaty - polecamy W piątek poznamy Klasę Mundurową Roku Województwa Opolskiego 2024 Reprezentacje szkół ponadpodstawowych z województwa opolskiego, w których prowadzone są klasy mundurowe zmierzą się w najbliższy piątek (12.04) w VII Drużynowym Turnieju Klas Mundurowych Województwa Opolskiego. Wydarzenie - pod… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »