Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-09-13, 16:09 Autor: Agnieszka Lubczańska

Robert Cichy z koncertem w Studiu M im. SBB!

Robert Cichy z koncertem w Studiu M im. SBB!
Jak to możliwe, że w Studiu M im. SBB nie grał jeszcze koncertu? Gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent Robert Cichy 26 września wystąpi w Radiu Opole! Udzielił się na ponad 60 płytach polskich artystów, z czego część pokryła się platyną lub złotem. W zeszłym roku wydał swój pierwszy autorski album "SMACK", który został w tym roku nagrodzony najważniejszą polską nagrodą fonograficzną - Fryderykiem - w kategorii "Najlepszy album roku country/blues". Gościem na koncercie w Studio M im. SBB w Radio Opole będzie Phillip Bracken.
Pierwsza godzina koncertu będzie transmitowana na antenie Radia Opole, a jeszcze przed samym występem artysta pojawi się w audycji Dobre Granie Tomasza Wojtyłki. Bilety w cenie 20 zł są już do zakupienia w sklepie Radia Opole dostępnym poprzez stronę internetową tu: Przejdź do sklepu. Bilety można także zakupić w siedzibie Radia Opole przy ul. Strzelców Bytomskich 8.


Artysta pochodzi z Opola. W muzycznym świecie dał się poznać współpracując m.in. z Anią Dąbrowską, Anią Rusowicz, Urszulą Dudziak, Michałem Urbaniakiem czy Tomaszem Stańko. Koncertował ze Smolikiem. Komponował dla Piotra Zioły, był producentem płyt Marceliny, nagrywał dla Julii Pietruchy. Lider zespołu Chilli oraz June (z którymi m.in. supportował Lennego Kravitz'a, N.E.R.D.'a czy Jamiroquai'a).

Jako gitarzysta czołowych artystów polskich koncertował na największych festiwalach w Polsce, a także za granicą, m.in. w Japonii, Francji, Turcji, Anglii, Włoszech oraz na Mauritiusie.


Robert Cichy z koncertem w Studiu M im. SBB!Podczas koncertu w Radiu Opole Robert Cichy zaprezentuje materiał z płyty "SMACK" w wersji solowej.

Artysta o swojej debiutancka płycie opowiadał w audycji Dobre Granie, ale przyjmijmy: to rzecz w pełni autorska. Jest jej producentem, autorem wszystkich tekstów i kompozytorem. Nagrał także wszystkie wokale i instrumenty (gitary, basy, syntezatory, banjo czy bałałajkę). Punktem wyjścia pozostają instrumenty strunowe.

Album zyskał bardzo dobre opinie wśród recenzentów. W marcu tego roku ukazała się wersja winylowa płyty wzbogacona o dodatkowy utwór. Robert Cichy został również doceniony przez publiczność - zdobył blisko 10 tysięcy głosów w prestiżowym konkursie Radiowej Trójki i jako laureat konkursu otrzymał teledysk oraz udział w trasie Męskiego Grania.

Organizatorem koncertu Roberta Cichego w Studiu M in. SBB jest Radio Opole.

Więcej informacji o Robercie Cichym tu:

Album "SMACK" w serwisach cyfrowych dostępny jest tu: http://soundline.biz/RobertCichySmack

Zobacz także

2019-10-17, godz. 18:02, Patronaty - polecamy Święto piosenki studenckiej w Krakowie do niedzieli Od soboty (12.10) w Krakowie trwa Studencki Festiwal Piosenki. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa, 55. edycja. Koncerty potrwają do niedzieli (20.10). » więcej 2019-10-17, godz. 16:16, Patronaty - polecamy XXIV Seminarium Śląskie od wtorku w Kamieniu Śląskim „Powrót do Europy - 15 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej” to temat przewodni XXIV Seminarium Śląskiego. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy wtorek (22.10) i potrwa do czwartku (24.10) na Zamku w Kamieniu Śląskim. W poszczególn ... » więcej 2019-10-17, godz. 14:13, Patronaty - polecamy II Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Bajeczne Melodie" Koncert gwiazdy dziecięcej piosenki - zespołu Siostry WAJS & Stonoga, możliwość zaprezentowania się na scenie przed profesjonalnym jury i atrakcyjne nagrody - to wszystko czeka na tych, którzy zgłosili swój udział w Powiatowym Festiwalu P ... » więcej 2019-10-17, godz. 13:15, Patronaty - polecamy Targi Manufaktur „Wytwórnia” już w niedzielę w CWK Ręcznie wykonane kosmetyki, naturalne produkty, wyroby ekologiczne - będzie w czym wybierać, a to wszystko już w najbliższą niedzielę (20.10) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w ramach Targów Manufaktur „Wytwórnia”. Targi będą czynne o ... » więcej 2019-10-16, godz. 08:08, Patronaty - polecamy VIII Opolski Festiwal Gór do soboty w NCPP „Góry mogą łączyć również na nizinach” piszą do nas organizatorzy, a patrząc na program tego wydarzenia, można być tego spokojnym. Już po raz ósmy w Opolu odbędzie się Opolski Festiwal Gór. Stolica regionu gościć będzie legendy sportu wsp ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »