Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-12-09, 11:38 Autor: Agnieszka Lubczańska

Niepokonani-Opole 2018 – przyjdź na koncert do Stegu Areny już 21 grudnia. „Będzie zabawa, będzie się działo”!

Koncert "Niepokonani" w zeszłym roku (2017) odbył się w amfiteatrze [fot. Marcin Skomudek]
Koncert "Niepokonani" w zeszłym roku (2017) odbył się w amfiteatrze [fot. Marcin Skomudek]
Koncert "Niepokonani" w zeszłym roku (2017) odbył się w amfiteatrze [fot. Marcin Skomudek]
Koncert "Niepokonani" w zeszłym roku (2017) odbył się w amfiteatrze [fot. Marcin Skomudek]
Artyści wystąpią w tym wyjątkowym koncercie całkowicie bezpłatnie. „W ten magiczny, przedświąteczny czas razem możemy zrobić coś wielkiego, możemy pomóc w realizacji marzeń tym, którzy najbardziej tego potrzebują” – tak zaprasza na koncert „Niepokonani – Opole 2018” Fundacja Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki – „PIERSI”, której założycielem jest lider zespołu Piersi Adam Asanov. Wydarzenie odbędzie się 21 grudnia w Stegu Arenie. Początek o godz. 18:30. Sprzedaż biletów już ruszyła!
Na scenie zaprezentują się gwiazdy polskiej muzyki i kabaretu. Obok zespołu Piersi wystąpią: Czadoman, Enej, Łowcy.B, Dollz, Ravel, HORYZONT, Kamil Kilian i Monika Morka.

Dochód uzyskany ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na sfinansowanie obozów rehabilitacyjno - sportowych, warsztatów artystycznych oraz stypendiów dla młodych osób z niepełnosprawnościami, które realizują swoje pasje sportowe lub artystyczne.

Przypomnijmy: pierwszy raz koncert „Niepokonani-” odbył się w czerwcu zeszłego roku – zobacz naszą relację.

Bilety na koncert są do nabycia m.in. poprzez stronę www.bilety24.pl - kup bilet. W przedsprzedaży kosztują 40 zł/szt, w dniu koncertu 50 zł/szt. Można też nabyć bilety grupowe (dla grup powyżej 10 osób) w cenie 30 zł/szt. – w tej sprawie trzeba się bezpośrednio skontaktować z Fundacją "PIERSI", tel. +48 535 691 325, e-mail: info@fundacjapiersi.pl

Radio Opole także w tym roku objęło wydarzenia patronatem medialnym. Więcej o wydarzeniu w najbliższą sobotę (15.12) w porannej audycji Natalii Kryjom Mamy weekend. Będzie też wtedy szansa zdobycia biletów. W dniu koncertu audycję Dobre Granie Ekstra poprowadzimy ze Stegu Areny.
Niepokonani-Opole 2018 – przyjdź na koncert do Stegu Areny już 21 grudnia. „Będzie zabawa, będzie się działo”!

Zobacz także

2019-01-21, godz. 17:04, Patronaty - polecamy II Opolski Plebiscyt Żeglarski "Dar Opola" rozpoczęty! To propozycja dla opolskich żeglarzy, wodniaków a także sympatyków szant i żeglowania. Opolskie Stowarzyszenie Muzyczne 'Pieśni spod żagli' ogłasza II Opolski Plebiscyt Żeglarski „Dar Opola”. Do plebiscytu można się zgłosić samemu, można ... » więcej 2019-01-21, godz. 11:24, Patronaty - polecamy Co musiałoby się stać, żeby na 25 lat schować się w meblościance? Premiera już 2 lutego! Strach dopadł Bożenę. Siedzi od 25 lat zamknięta w czterech ścianach meblościanki, gdy na zewnątrz rozgrywa się tragifarsa... „Reality Show(s). Kabaret o rzeczach strasznych” to tytuł sztuki szykowanej w Teatrze im. Jana Kochanowskiego. P ... » więcej 2019-01-18, godz. 12:28, Patronaty - polecamy Wybierz Najpiękniejszego Gola Opolszczyzny 2018 – głosowanie trwa do 31.01.2019! Już po raz trzeci TVP3 Opole organizuje plebiscyt sportowy „Najpiękniejszy Gol Opolszczyzny”. Otwarty nabór trafień trwał w grudniu, teraz czas na głosowanie widzów. Na werdykt czeka 20 zgłoszonych bramek. Wśród nich są zarówno te z boisk ... » więcej 2019-01-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Akademicki Dzień Kultury Gier już w piątek na UO Na Akademicki Dzień Kultury Gier zaprasza Katedra Kulturoznawstwa i Folklorystyki Uniwersytetu Opolskiego. Wydarzenie adresowane jest głównie do młodzieży licealnej, ale przyjść może każdy zainteresowany. Spotkanie rozpocznie się w najbli ... » więcej 2019-01-15, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Pokibicuj młodym siatkarzom podczas turnieju w hali „Azoty” Młodzi siatkarze z kraju i zagranicy zmierzą się w najbliższy weekend w Hali Sportowej „Azoty” w ramach Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Kędzierzyńsko-Kozielski Koziołek 2019. Uroczyste otwarcie zawodów w pią ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »