Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-10-09, 14:10 Autor: Justyna Krzyżanowska

I Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” – finał już w piątek!

Flaga Polski [fot. Barbara Więcek]
Flaga Polski [fot. Barbara Więcek]
Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów „Akces” zaprasza na uroczystą galę, podczas której poznamy laureatów I Festiwalu Artystycznego „Tobie Polsko”. Organizatorom festiwalu zależało, aby zaszczepić młodym ludziom już od najmłodszych lat ducha patriotyzmu.
Uczestnicy festiwalu nadsyłali swoje prace w trzech kategoriach: wokalnej, plastycznej i literackiej. Chodziło o to, aby za pomocą pieśni, obrazów czy wierszy pokazać piękno walecznego kraju i rozbudzić miłość do ojczyzny. Ponadto, I Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” jest doskonałą okazją do godnego uczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Gala I Festiwalu Artystycznego „Tobie Polsko” odbędzie się 12.10.2018 r. (piątek) w Domu Kultury w Ozimku. Podczas finału odbędzie się koncert laureatów i zaprezentowanie zwycięskich prac. Początek o godz. 16:00.


Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
I Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” – finał już w piątek! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-01-02, godz. 08:56, Patronaty - polecamy Koncert kolęd i pastorałek w Raciborzu Już po raz osiemnasty w kościele pw. Świętego Mikołaja w Raciborzu odbędzie się świąteczny koncert kolęd tradycyjnych i pieśni bożonarodzeniowych autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskupów. Koncert rozpocznie się w najbliższą niedzielę (06.12 ... » więcej 2019-01-02, godz. 07:39, Patronaty - polecamy Orszak Trzech Króli zawita do Krapkowic Inscenizacja wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat i wspólne śpiewanie kolędy 'Jezusa Narodzonego' - to m.in. szykuje się w najbliższą niedzielę (06.01) w Krapkowicach, które zapraszają na Orszak Trzech Króli. » więcej 2018-12-27, godz. 16:33, Patronaty - polecamy Konkurs na Projekt Teatralny Modelatornia trwa – pomysły można przesyłać do 21 stycznia To tu w ramach tego konkursu zostały zrealizowane dwa spektakle: nagradzane w całej Polsce „Zakonnice odchodzą po cichu” w reżyserii Darii Kopiec oraz „Moją ulicą płynie rzeka” (projekt Elżbiety Depty oraz Agaty Andrusyszyn-Chwastek). Co ... » więcej 2018-12-27, godz. 15:33, Patronaty - polecamy Attonare dla "Betani" - przyjdź na koncert kolęd wieńczący kampanię „Hospicjum to też życie” Kampania „Hospicjum to też życie” dobiega końca. Finałem wydarzenia będzie koncert! W niedzielę 6 stycznia w Kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Opolu Nowej Wsi Królewskiej będzie można posłuchać kolęd i pastorałek w wykonani ... » więcej 2018-12-27, godz. 13:13, Patronaty - polecamy Wybierz się w podróż z piosenkami Sławka Kusza i jego zespołu – koncert w Studiu M już 10 stycznia! Docenia dobre teksty, lubi piosenki, w których coś nie jest powiedziane wprost, hołubi od lat piosenkę literacką - Sławek Kusz, który ze swoim zespołem właśnie wydał debiutancką płytę - 10 stycznia wystąpi w Studiu M im. SBB. Początek kon ... » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »