Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-10-09, 14:10 Autor: Justyna Krzyżanowska

I Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” – finał już w piątek!

Flaga Polski [fot. Barbara Więcek]
Flaga Polski [fot. Barbara Więcek]
Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów „Akces” zaprasza na uroczystą galę, podczas której poznamy laureatów I Festiwalu Artystycznego „Tobie Polsko”. Organizatorom festiwalu zależało, aby zaszczepić młodym ludziom już od najmłodszych lat ducha patriotyzmu.
Uczestnicy festiwalu nadsyłali swoje prace w trzech kategoriach: wokalnej, plastycznej i literackiej. Chodziło o to, aby za pomocą pieśni, obrazów czy wierszy pokazać piękno walecznego kraju i rozbudzić miłość do ojczyzny. Ponadto, I Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” jest doskonałą okazją do godnego uczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Gala I Festiwalu Artystycznego „Tobie Polsko” odbędzie się 12.10.2018 r. (piątek) w Domu Kultury w Ozimku. Podczas finału odbędzie się koncert laureatów i zaprezentowanie zwycięskich prac. Początek o godz. 16:00.


Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
I Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” – finał już w piątek! [materiały organizatora]

Zobacz także

2018-11-06, godz. 15:09, Patronaty - polecamy Taniec będzie królować w niedzielę w Gogolinie Już po raz 6 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Gogolina. W tanecznej rywalizacji prezentować się będą dzieci, młodzież i dorośli we wszystkich klasach tanecznych - od początkującej do mistrzowskiej. ... » więcej 2018-11-06, godz. 11:41, Patronaty - polecamy Klub jeździecki "Ostroga" zaprasza na wieczornicę niepodległościową Sekcja Kawaleryjska w barwach 17. Pułku Ułanów Wlkp. zaprasza członków i sympatyków klubu LKJ 'Ostroga' Opole na wieczornicę poświęconą setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spotkanie odbędzie się w piątek (9.11) o godz. ... » więcej 2018-11-05, godz. 18:04, Patronaty - polecamy Święto Niepodległości w filharmonii - nagrodzony pianista i premiera zapomnianego dzieła Na uroczysty koncert w 100-rocznicę odzyskanie przez Polskę niepodległości zaprasza w najbliższą niedzielę (11.11) Filharmonia Opolska. To okazja posłuchania Krzysztofa Książka - pianisty nagrodzonego w tym roku na I Międzynarodowym Konku ... » więcej 2018-11-05, godz. 15:57, Patronaty - polecamy Wojewódzki Konkurs Cukierniczy ,,Patriotyczny wypiek” Przygotowanie receptury deseru nawiązującego do tematyki patriotycznej, wykonanie owego deseru, a następnie jego zaserwowanie - takie zadania czekają przed uczestnikami Wojewódzkiego Konkursu Cukierniczego ,,Patriotyczny wypiek”. Konkurs ... » więcej 2018-11-05, godz. 14:19, Patronaty - polecamy Wartka akcja, doborowa obsada, a reżyserem - Olaf Lubaszenko! Spektakl „Ludzie inteligentni” już wkrótce w Opolu „Świetnie napisane dialogi, doskonała obsada, bardzo życiowa komedia” - tak spektakl „Ludzie inteligentni” rekomenduje Agencja Artystyczna MUZA, zapraszając do jego obejrzenia 26 listopada w Filharmonii Opolskiej. To przebojowa komedia w ... » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »