Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-07-01, 15:00 Autor: Agnieszka Pospiszyl

Panny młode paradowały w szczytnym celu po opolskim rynku [ZDJĘCIA]

Parada Panien Młodych 2018 [fot. Agnieszka Pospiszyl]
Parada Panien Młodych 2018 [fot. Agnieszka Pospiszyl]
Parada Panien Młodych 2018 [fot. Agnieszka Pospiszyl]
Parada Panien Młodych 2018 [fot. Agnieszka Pospiszyl]
Parada Panien Młodych 2018 [fot. Agnieszka Pospiszyl]
Parada Panien Młodych 2018 [fot. Agnieszka Pospiszyl]
Piękne dziewczęta, wspaniałe suknie ślubne i podniosła atmosfera – taki klimat zapanował na opolskim rynku. Wszystko za sprawą Parady Panien Młodych, charytatywnej imprezy, która ma na celu zebranie pieniędzy dla chorego Dawidka Drapacza.
- Mamy piękne dziewczyny, przystojnych chłopaków. Patrząc na nich każdy czuje się, jakby sam miał stanąć na ślubnym kobiercu – mówi Bartłomiej Bonk, współorganizator imprezy.

- Naszym głównym celem jest pomaganie. Wierzymy w cud Dawidka. Dawidek potrzebuje 5 milionów złotych na operację i z pomocą bardzo wielu ludzi jesteśmy w stanie uzbierać tę kwotę. Od poniedziałku (02.07) do piątku będą te piękne dziewczyny w sukniach ślubnych chodziły po Rynku i zbierały pieniądze. Poza tym z całej tej imprezy będzie kalendarz charytatywny, z którego dochód będzie przeznaczony na naszą fundację im. Julci Bonk, która również pomaga chorym dzieciom.

Parada Panien Młodych to promocyjna akcja społeczna dla fryzjerów, fotografów, stylistów, makijażystów i wszystkich osób zaangażowanych branżą ślubną. Imprezę prowadzili Miss Opola 2017 Gajana Galstjan oraz Vicemister Polski Kamil Popławski a ślubne kreacje prezentowały modelki oraz zawodnicy KPR Gwardii Opole.

- Każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Mi osobiście najbardziej podobają się te klasyczne sukienki, białe, księżniczkowe, ponieważ zawsze o takiej marzyłam i to są moje ulubione – mówi Oliwia, która oglądała pokazy.

- Moja sukienka jest typową princeską, czyli dużo tiulu na dole, koronka i gorset u góry – dodaje modelka Olga Ślemp.

Mimo kapryśnej pogody sporo ludzi obserwowało pokazy nie tylko mody ślubnej ale również tańca, czy popisy wokalne.

Radio Opole Paradę Panien Młodych 2018 objęło patronatem medialnym.
Bartłomiej Bonk
Oliwia i Olga

Wiadomości z regionu

2019-03-26, godz. 22:45 Opolski "Ekonomik" podpisał porozumienie o współpracy z opolskim oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych Staże i praktyki dla uczniów, do tego konkursy o podatkach i warsztaty. Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu podpisał porozumienie o współpracy z opolskim oddzi ... » więcej 2019-03-26, godz. 22:30 Przeciwnicy i zwolennicy deklaracji LGBT+ manifestowali w centrum Opola Fundacja Pro-Prawo do życia pojawiła się dziś (26.03) na placu Wolności w Opolu w towarzystwie przedstawicieli Ruchu Narodowego i Młodzieży Wszechpolskiej, by ... » więcej 2019-03-26, godz. 22:00 Prudnik: minister dał zielone światło dla likwidacji dwóch szkół średnich Minister edukacji uznał racje władz powiatu prudnickiego, które wystąpiły z zażaleniem na postanowienie Opolskiego Kuratora Oświaty. Chodzi o likwidację dwóch ... » więcej 2019-03-26, godz. 21:00 Jest szansa, że w gminie Reńska Wieś powstaną trzy OSY Urzędnicy z Reńskiej Wsi liczą, że w tym roku OSY pojawią się w całkiem sporej grupie. Mowa oczywiście nie o owadach, ale o Otwartych Strefach Aktywności. Sił ... » więcej 2019-03-26, godz. 20:00 Przedszkolaki z opolskiej "szóstki" mistrzami gry w "kółko i krzyżyk". Za nami I międzyprzedszkolny turniej w Opolu Na popularnej grze 'kółko i krzyżyk' uczyli się zasad logicznego myślenia i gry fair play. Najmłodsi opolanie spotkali się na I Międzyprzedszkolnym Turnieju K ... » więcej 2019-03-26, godz. 19:45 Kulturalne centrum Tułowic zostanie wyremontowane. Inwestycja oczekiwana od lat Sala widowiskowa w Tułowicach przejdzie gruntowną modernizację. To miejsce na inwestycję tej skali czekało blisko 25 lat. » więcej 2019-03-26, godz. 19:00 Mieszkańców regionu najbardziej interesuje Emerytura+ W Izbicku, Kamieniu Śląskim, na Górze św. Anny, a także w Leśnicy i Strzelcach Opolskich można było dzisiaj (26.03) spotkać pracowników urzędu wojewódzkiego, ... » więcej 2019-03-26, godz. 19:00 Zmieni się wygląd zabytkowego parku w Skarbiszowie. Gmina planuje rewitalizację Zainstalowane zostanie oświetlenie, odtworzone alejki, wykonane zostaną nowe nasadzenia oraz montaż ławek. Dąbrowa przygotowuje się do rozpoczęcia rewitalizac ... » więcej 2019-03-26, godz. 18:00 Na Politechnice obchodzono Opolskie Dni Elektryki. "Rozwój jest niesamowity i musimy za nim nadążyć" Roboty, drukarki 3D, drony oraz nowoczesne jedno i dwuślady. To można było zobaczyć na kampusie Politechniki Opolskiej. Okazją do tego były Opolskie Dni Elekt ... » więcej 2019-03-26, godz. 17:30 Prudnik: szpital szuka pieniędzy na wymianę karetek. "Pacjenci mogą być spokojni" Najstarsza karetka prudnickiego pogotowia ma 12 lat i przebieg ponad 450 tysięcy kilometrów. Ostatni ambulans dla tego szpitala zakupiono w 2009 roku. Tymczas ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »