Radio Opole » Dobre Granie + Dobre Granie Ekstra » Wideo z gośćmi audycji 'Dobre granie' i 'Dobre g ...

Wideo z gośćmi audycji "Dobre granie" i "Dobre granie ekstra"

2018-12-11, 14:57

'Monkey' gościem Sabiny SAGO

'Monkey' gościem Sabiny SAGO w "Dobrym Graniu Ekstra"
Muzyka towarzyszyła mu od małego. Był tak głośny podczas lekcji, że mama chcąc spożytkować jego energię, zapisała go do szkoły muzycznej. Jako gimnazjalista na dobre zaczął przygodę ze śpiewaniem. Był wokalistą w rockowym zespole spod Warszawy, szybko jednak rozpoczął solową pracę z autorskimi tekstami.

Skąd pseudonim „Monkey”? Gdzie występował i kogo zachwycił? Jakie były jego początki ze śpiewaniem? Czego metaforą jest „Małpi wrzask” i jakimi artystami się inspiruje? O tym m.in. opowiedział w audycji.
2018-12-11, 10:08

Chilli Crew w Dobrym Graniu!

Członkowie grupy Chilli Crew o swojej różnorodnej twórczości
Gośćmi audycji "Dobre Granie" byli członkowie zespołu Chilii Crew tuż przed ich występem w Studium M im. SBB. Muzyków zapytaliśmy o ich różnorodną twórczość i kiedy planują wydać następcę debiutanckiego albumu "a Ty".
2018-12-05, 20:00

Wokalistka zespołu Brathanki - Aga Dyk o swojej debiutanckiej płycie [FILM]

Wokalistka zespołu Brathanki - Aga Dyk o swojej debiutanckiej płycie
Odwiedziła nas Aga Dyk. Wokalistka Brathanków opowiedziała o swoim debiutanckim albumie pt. "Odlot na Dominikanę". Rozmawialiśmy też o nowych singli i artystycznych planach.

Poniżej teledysk do najnowszego singla "Stróż", który miał swoją premierę w listopadzie tego roku.

2018-12-04, 20:00

Czesław Mozil o przedsięwzięciu stworzonym z Grajkami Przyszłości [FILM]

Czesław Mozil o przedsięwzięciu stworzonym z Grajkami Przyszłości
Artysta opowiedział o płycie "Kiedyś to były Święta", którą stworzył z Grajkami Przyszłości. Pod pseudonimem tym kryje się kilkuset zdolnych uczniów polskich szkół muzycznych. Młodzi wykonawcy nagrali razem z Czesławem muzyczną wersję kalendarza adwentowego.
2018-11-30, 20:07

Wraz z siostrą zdobyła Nagrodę Publiczności koncertu "Debiuty" 55. KFPP. Co się potem wydarzyło? Posłuchajcie rozmowy z Martyną Melosik

Jedna z Sióstr Melosik odwiedziła audycję "Dobre Granie"
Wokalistka Martyna Melosik tworzy duet razem ze swoją siostrą Dagmarą. Zespół wygrał w tym roku nagrodę publiczności w konkursie Debiutów na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki. Tomasz Wojtyłko wypytał artystkę o kolejne single i jej bogate muzyczne CV.


2018-11-26, 18:05

Jarecki w Dobrym Graniu o jego nowym singlu "Dystans"

Jarecki w Dobrym Graniu o jego nowym singlu "Dystans"
W dzisiejszym programie odwiedził nas Jarecki. Rozmawialiśmy m.in. o jego nowym singlu nagranym z Eldo pt.: "Dystans". Artysta zaprosił również na swój jutrzejszy (27.11) koncert w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »