Radio Opole » Dobre Granie + Dobre Granie Ekstra

Rozmowy z gośćmi audycji "Dobre granie" i "Dobre granie ekstra"

2019-10-07, 13:48

Duet Ziela, czyli Julita Zielińska i Patryk Kienast w "Dobrym Graniu"!

Duet Ziela, czyli Julita Zielińska i Patryk Kienast w "Dobrym Graniu"!
W dzisiejszym programie słuchaliśmy sesji, którą zespół Ziela zarejestrował w Studiu M. O duecie, w skład którego wchodzą Julita Zielińska i Patryk Kienast pochlebnie wypowiada się m.in. Paweł Jóźwicki, czyli menedżer odpowiedzialny za sukcesy Myslovitz, Korteza czy Ani Dąbrowskiej. Muzycy zdradzili kulisy powstawania swoich piosenek. Rozmawialiśmy również o wyzwaniach związanych z graniem w kameralnym składzie.
2019-10-07, 12:12

Anna Wereszczyńska w "Dobrym Graniu Ekstra"!

Anna Wereszczyńska w "Dobrym Graniu Ekstra"!
Bohaterkami środowego Dobrego Grania Ekstra były laureatki wyjątkowego festiwalu - Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Osób Niewidomych, który odbył się w NCPP w Opolu. Usłyszeliśmy głosy wszystkich trzech nagrodzonych pań: Anny Wereszczyńskiej z Brzegu, Oliwii Maciejuniec ze Szczecina oraz Patrycji Baczyńskiej z Ustki. Artystki dzięki temu sukcesowi zostały zakwalifikowane do Lions World Song Festival for the Blind - międzynarodowego wydarzenia, podczas którego zaśpiewają w listopadzie w Krakowie, gdzie będę reprezentować Polskę. Nasza opolska laureatka - Anna Wereszczyńska, która jest także autorką i kompozytorką wykonywanych piosenek, odwiedziła Radio Opole i zaśpiewała w audycji na żywo.
2019-10-04, 15:00

Bartek "Woytazz" Wojtkowski gościem Dobrego Grania!

Bartek "Woytazz" Wojtkowski gościem Dobrego Grania!
Odwiedził nas Bartek Wojtkowski. Popularny "Woytazz" rozpoczął ostatnio współpracę ze Step Records. Porozmawialiśmy o klipie charytatywnym do utwory nagranego przez Bajorsona i Kubańczyka. Nie zabrakło również informacji o "Procederze", czyli filmowej biografii Tomasza Chady i dziennikarskiej działalności Woytazza.więcej »
2019-10-01, 16:02

Patrycja Zarychta i Gniewomir Tomczyk w Dobrym Graniu!

Patrycja Zarychta i Gniewomir Tomczyk w Dobrym Graniu!
Patrycja Zarychta i Gniewomir Tomczyk w Dobrym Graniu! Z artystami rozmawialiśmy tuż po sobotnim (28.09) koncercie w Studiu M im. SBB Radia Opole. Tomek Wojtyłko pytał m.in.o artystyczne plany na przyszłość, słuchaliśmy też debiutanckiego albumu Patrycji pt. "Szczęście".
2019-09-26, 11:47

Indigo Child, AutoPojazd i Bez Schematów w "Dobrym Graniu"!

Indigo Child, AutoPojazd i Bez Schematów w "Dobrym Graniu"!
Odwiedzili nas muzycy zespołów Indigo Child, AutoPojazd i Bez Schematów. Zapowiedzieliśmy ich wspólny koncert w Wyjściu Awaryjnym. Posłuchaliśmy również twórczości opolskich grup i poznaliśmy kulisy powstawanie ich muzyki.
2019-09-26, 11:30

Dj WILD ROSE gościem Magdaleny "Meg" Krzemień

WILD ROSE gościem Magdaleny "Meg" Krzemień
W dzisiejszym Dobrym Graniu Ekstra z Meg odwiedził nas wyjątkowy gość! Wild Rose - dj pochodzący z Opolszczyzny. Rozmawialiśmy o nadchodzącej ciekawej imprezie elektronicznej, która odbędzie się już w najbliższy piątek w Opolu, a także opowiadaliśmy o tym, jak wyglądały jego początki w branży muzycznej
2019-09-17, 17:30

Zespół Jamal odwiedził audycję "Dobre Granie"!

Zespół Jamal odwiedził audycję "Dobre Granie"!
W audycji posłuchaliśmy płyty "Czarny Motyl", czyli najnowszego wydawnictwa zespołu. Wypytaliśmy też grupę o metamorfozę, która nastąpiła na ostatnich albumach Jamala. Muzycy poza tym zagrali akustycznie specjalnie dla słuchaczy Radia Opole!więcej »
2019-09-16, 15:32

Devilish Impressions w "Twojej muzyce"!

Przemysław Olbryt i Adam Niekrasz z Devilish Impressions w "Twojej muzyce"!
W audycji "Twoja muzyka" nasze studio odwiedzili Przemysław Olbryt i Adam Niekrasz z Devilish Impressions. Posłuchaliśmy "Postmortem Whispering Crows", czyli najnowszej ep-ki zespołu. Rozmawialiśmy również o nieszablonowym podejściu do formuły ekstremalnego metalu. Na playliście zagości też "Of The Sun". Nowa płyta Trupy Trupy to jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich albumów 2019 roku.
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »