Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-11-22, 15:47 Autor: Agnieszka Stefaniak

Ostatnie próby przed premierą. W Nysie wieczorem na scenie NDK musical

Przygotowania do premiery musicalu "Po przygodę" w Nyskim Domu Kultury [fot. Daniel Klimczak]
Przygotowania do premiery musicalu "Po przygodę" w Nyskim Domu Kultury [fot. Daniel Klimczak]
Dziesiątki godzin prób, dziesiątki aktorów, muzyków i tancerzy, a przede wszystkim mnóstwo pracy włożonej w przygotowania.
To będzie niezwykłe widowisko na najwyższym poziomie - zapewniają artyści na kilka godzin przed premierowym pokazem musicalu o przygodach Tomka Sawyera, który będzie można obejrzeć dziś na deskach dawnego teatru miejskiego w Nysie. Przygotowania do przedstawienia trwają od roku i odbywają się pod okiem znanych w całym kraju profesjonalistów. A to, jak wyglądały i jaki przyniosą efekt, sprawdzał Daniel Klimczak.
Ostatnie próby przed premierą. W Nysie wieczorem na scenie NDK musical [fot. Daniel Klimczak]

Zobacz także

2020-02-05, godz. 15:15, RTT - artykuły Strzelce Opolskie: kamienica czeka na właścicieli W ubiegłym roku spadkobiercy dawnych właścicieli wywalczyli w sądzie od gminy Strzelce Opolskie zwrot jednej z kamienic w centrum miasta. W grudniu mieli przejąć klucze do budynku, ale nie stawili się na umówionym spotkaniu. » więcej 2020-02-05, godz. 15:15, RTT - artykuły Salamandry plamiste - młodzi mieszkańcy opolskiego ZOO Opolski ogród zoologiczny może pochwalić się kolejnymi wyjątkowymi narodzinami. Tym razem mowa o salamandrach plamistych, największych płazach ogoniastych w Polsce, które są gatunkiem zagrożonym wyginięciem. » więcej 2020-02-04, godz. 15:15, RTT - artykuły Pracownicy MOPR-u w Opolu chcą podwyżek, ale nie tylko Ponad 200 pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie domaga się wzrostu pensji o 1000 złotych. Protest ich trwa od lipca 2019 roku. Teraz do swojego sporu postanowili włączyć ratusz. » więcej 2020-02-04, godz. 15:05, RTT - artykuły Żłobek w Praszce publiczny czy prywatny? Spór o opłaty W Praszce oficjalnie otwarto publiczny żłobek. W dawnej siedzibie szkoły stworzono 50 miejsc dla maluchów. Cieszą się wszyscy... prawie wszyscy. Grupa rodziców z Praszki uważa, że opłata za pobyt dziecka w żłobku jest zbyt wysoka. » więcej 2020-02-03, godz. 15:15, RTT - artykuły Paczkomaty też dla osób niskich i niepełnosprawnych. Akcja opolskich blogerek Odbiór paczek z automatów stał się jedną z najbardziej popularnych form dostarczania przesyłek, jednak nie dla każdego jest to dobre rozwiązanie. Niskorosłe blogerki zwróciły uwagę na to, że osoby ich wzrostu i na wózkach inwalidzkich nie… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »