Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-11-06, 14:47 Autor: Justyna Krzyżanowska

III Turniej Badmintona w Chrząstowicach już w sobotę – trwają zapisy!

III Turniej Badmintona w Chrząstowicach już w sobotę – trwają zapisy! (fot. sxc.hu)
III Turniej Badmintona w Chrząstowicach już w sobotę – trwają zapisy! (fot. sxc.hu)
Stowarzyszenie „Przyszłość Chrząstowic” zaprasza na III Turniej Badmintona w Chrząstowicach. Jak podkreślają organizatorzy, jest to cykliczny turniej dla amatorów badmintona, który po raz pierwszy zostanie zaliczony do rankingu Polskich Amatorów Badmintona.
Wśród celów zawodów organizatorzy wymieniają m.in. popularyzację badmintona i aktywnego trybu życia.

Rywalizacja odbywać się będzie na siedmiu boiskach. W harmonogramie turnieju przewidziano zarówno grę pojedynczą, jak i podwójną. Uczestnicy będą rywalizować w kategoriach uwzględniających wiek, płeć i poziom zaawansowania. Nie zabraknie m.in. kategorii zawodowców, amatorów, jak również tych, którzy po raz pierwszy wezmą udział w zawodach.

Program III Turniej Badmintona w Chrząstowicach:

  • 9:00 – rozpoczęcie turnieju – rozgrywki w różnych kategoriach. Wręczanie nagród na bieżąco, bezpośrednio po zakończeniu rozgrywek w danej kategorii;
  • 13:00 – pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników turnieju;
  • 13:30 – losowanie nagród wśród uczestników turnieju;
  • 19:00 – zakończenie turnieju.

Zainteresowani mogą zgłaszać chęć udziału w zawodach poprzez formularz zgłoszeniowy do 07.11 (czwartek) włącznie. Wpisowe to 20 zł od gry. Na zwycięzców medale, a wśród wszystkich uczestników turniej zostaną rozlosowane nagrody.

III Turniej Badmintona w Chrząstowicach odbędzie się 09.11.2019 r. (sobota) w hali sportowej przy ul. Polnej 3. Regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

III Turniej Badmintona w Chrząstowicach już w sobotę – trwają zapisy! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-12-05, godz. 13:38, Patronaty - polecamy Sławięcickie Spotkanie Adwentowe już w niedzielę To już tradycja. Wydarzenie odbędzie się po raz siedemnasty w auli Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu. Co roku Sławięcickie Spotkania Adwentowe mają cel charytatywny, w tym roku dochód z imprezy będzie przeznaczony na… » więcej 2019-12-05, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Tomasz Kunecki gościem Dni Osób Niepełnosprawnych w PSP nr 26 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26 w Opolu organizuje dziś (05.12) Dzień Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenie uświetni spotkanie z Tomaszem Kuneckim, którego największą pasją jest motoryzacja. Mimo poruszania się na wózku, startuje w wielu rajdach… » więcej 2019-12-04, godz. 15:33, Patronaty - polecamy „Święty Mikołaj w skansenie” już w sobotę – poznaj szczegóły i przyjdź! Muzeum Wsi Opolskiej zaprasza dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami do udziału w mikołajkowych warsztatach rodzinnych. W najbliższą sobotę (07.12) poczciwy brodaty starzec ubrany w długi płaszcz, ornat oraz biskupią czapkę, odwiedzi dzieci… » więcej 2019-12-04, godz. 13:21, Patronaty - polecamy Konkurs wiedzy o Policji z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej już w czwartek – poznaj szczegóły! 90 uczniów z 45 szkół ponadpodstawowych województwa opolskiego zmierzy się jutro (05.12) w teście wiedzy o policji. Uczestnicy w czasie 40 minut będą musieli odpowiedzieć na 40 pytań dotyczących pracy policji - zarówno w ujęciu historycznym… » więcej 2019-12-03, godz. 17:05, Patronaty - polecamy Filharmonia zaprasza na symfoniczną ucztę już w piątek Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Opolskiej pod dyrekcją Marka Wroniszewskiego już w najbliższy piątek (06.12) wystąpi w opolskiej filharmonii w ramach koncertu „Ich dwóch i ona jedna”. Tytuł nawiązuje do programu, na który złożą się kompozycje… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »