Radio Opole » Reklama » Studio M
2018-05-27, 21:22 Autor: Ewelina Laxy

Zwiedzali kraje i poznawali ich kulturę. Za nami kolejna edycja "Radiowej podróży po oceanie dźwięków"

Radiowa podróż po oceanie dźwięków [fot. Ewelina Laxy]
Radiowa podróż po oceanie dźwięków [fot. Ewelina Laxy]
Radiowa podróż po oceanie dźwięków [fot. Ewelina Laxy]
Radiowa podróż po oceanie dźwięków [fot. Ewelina Laxy]
Radiowa podróż po oceanie dźwięków [fot. Ewelina Laxy]
Radiowa podróż po oceanie dźwięków [fot. Ewelina Laxy]
Podróżowali zaczarowanym pociągiem i poznali kulturę różnych krajów. Zakończyła się 4. edycja projektu "Radiowa podróż po oceanie dźwięków". Uczestnicy odebrali dyplomy i nagrania, w których brali udział.
Jak zaznaczały dzieci, cykl spotkań był bardzo rozwijający.

- Nauczyliśmy się kultury różnych krajów. Mi się najbardziej podobała Anglia. Bardzo mi się podobał taniec, który nam zaprezentowali i ogólnie kultura. Zawsze jest coś nowego i nie nudziło mi się. l są różne nowe piosenki i rożni goście. Nauczyłam się dużo piosenek, kilku tańców i dużo wiadomości, np. rzeczy, które występują w tych krajach. Najbardziej podobała mi się Anglia, dlatego, bo się uczę angielskiego i lubię angielskie zwyczaje - mówili uczestnicy akcji.

W tej edycji młodzi podróżnicy odwiedzili m.in. Anglię, Grecję, czy Rosję. W czasie każdej podróży spotykali się, a także uczyli regionalnych tańców i piosenek. Projekt był skierowany do dzieci w wieku od 8 do 14 lat.
Radiowa podróż po oceanie dźwięków

Zobacz także

2019-05-08, godz. 14:17, Patronaty - polecamy Vayio w Studiu M! Koncert już w czwartek – transmisja po 20:00! Koncertowe czwartki w Studiu M im. SBB trwają. Najbliższy już 23 maja. Tym razem będzie okazja posłuchania na żywo muzycznej propozycji od zespołu Vayio. Zespół tworzą cztery panie i dwóch dżentelmenów, a ich twórczość oscyluje wokół neo- ... » więcej 2019-04-29, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Transgresja w Studiu M im SBB już w czwartek - transmisja koncertu po 20:00 Energetyczna dawka mocnego, psychodelicznego rocka, a do tego oszałamiające efekty świetlne - w czwartek 9 maja w Studiu M im. SBB wystąpi zespół Transgresja: finaliści Antyfestu 2018, półfinaliści Mam Talent 2018, laureaci wielu przegląd ... » więcej 2019-04-28, godz. 21:12, Wiadomości z regionu "To jest ten prawdziwy folklor". Wiktor Spisla z zespołem wystąpił w Studiu M im. SBB w Radiu Opole [ZDJĘCIA] Wiktor Spisla, śpiewak, muzykant, aktor i jednocześnie kabareciarz związany ze Śląskiem Opolskim wystąpił z zespołem przyjaciół w koncercie 'Pieśni z moich okolic' w Studiu M im. SBB w Radiu Opole. » więcej 2019-04-23, godz. 11:00, Patronaty - polecamy Koncert "Pieśni z moich okolic" już w niedzielę w Studiu M - zarezerwuj bezpłatne zaproszenie! Śpiewak, muzykant, aktor, kabareciarz związany ze Śląskiem Opolski Wiktor Spisla wystąpi wraz z zespołem przyjaciół w najbliższą niedzielę (28.04) w Studiu M im. SBB. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00. Retransmisja 10 maja w piątkowej ... » więcej 2019-04-12, godz. 07:41, Kultura i rozrywka Taniec, gra świateł i elektroniczne brzmienia. Erith zagrała w Studiu M [ZDJĘCIA, FILM] Młoda utalentowana artystka Erith wystąpiła w legendarnym Studiu M im. SBB Radia Opole. Tańcem, grą świateł i elektronicznymi dźwiękami wprowadziła opolską publiczność w kosmiczny świat. To kolejna odsłona czwartkowych koncertów, które od ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »