Po piłkarskim weekendzie w regionie
pozostałe spotkania w II lidze:
Elana Toruń - Tur Turek 0:2
Calisia Kalisz - Bałtyk Gdynia 3:2
Chrobry Głogów - Nielba Wągrowiec 4:3
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 1:0
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0:2
Górnik Wałbrzych - Jarota Jarocin 2:0
Bytovia Bytów - Miedź Legnica 2:0
Ekstraklasa:
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0
Lech Poznań - Ruch Chorzów 3:0
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 1:0
Widzew Łódź - Polonia Warszawa 1:0
Korona Kielce - Wisła Kraków 0:0
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław /niedziela/
Jagiellonia Białystok - Cracovia /niedziela/
Lechia Gdańsk - Łódzki KS /poniedziałek/
I liga:
GKS Katowice - Flota Świnoujście 0:0
Bogdanka Łęczna - Dolcan Ząbki 1:1
Zawisza Bydgoszcz - Ruch Radzionków 2:1
Wisła Płock - Olimpia Grudziądz 1:1
Arka Gdynia - Olimpia Elbląg 3;1
Polonia Bytom - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:0
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 1:0
Warta Poznań - Piast Gliwice /niedziela/
Kolejarz Stróże - KS Polkowice /niedziela/
Derby Opolszczyzny w III lidze na remis! Odra Opole na swoim boisku nie potrafiła wygrać z LZS-em Leśnica i mimo, że podopieczni Dariusza Kaniuki prowadzili 2:0 po golach Tadeusza Tyca w pierwszej odsłonie meczu w drugiej nie zachowali koncentracji i Leśniczanie za sprawą świetnie wykonanych rzutów wolnych Łukasza Janczarka wyrównali.
pozostałe spotkania w III lidze:
BKS Stal Bielsko-Biała - Polonia Łaziska Górne 3:0
LZS Piotrówka - Skałka Żabnica 3:1
Skra Częstochowa - Pniówek Pawłowice Śląskie 0:0
Start Bogdanowice - Szczakowianka Jaworzno 2:2
Victoria Częstochowa - TOR Dobrzeń Wielki 1:2
Victoria Chróścice - Przyszłość Rogów
Start Namysłów - Rozwój Katowice 0:4
IV liga:
OKS Olesno - Pogoń Prudnik 1:2
Swornica Czarnowąsy - Orzeł Dzierżysław 3:0
Polonia Nysa - Śląsk Łubniany 2:1
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Ligota Turawska 3:3
Silesius Kotórz Mały - Polonia Głubczyce 1:4
Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze 0:2
Sparta Paczków - Stal Brzeg 2:1
Orzeł Źlinice - Piast Strzelce Opolskie /niedziela/
Klasa okręgowa grupa I:
LZS Przywory - Źródło Krośnica 1:2
Widawa Lubska - LZS Mechnice 5:2
KS Krasiejów - LZS Proślice 1:4
LZS Rybna - Start Dobrodzień 0:0
MKS II Kluczbork - Unia Kolonowskie /niedziela/
LZS Kup - Unia Murów /niedziela/
Stal Osowiec - Victoria Dobrzyń /niedziela/
Rodło Opole - Małapanew Ozimek /niedziela/
Klasa okręgowa grupa II:
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Unia Krapkowice 3:0
Racłavia Racławice Śląskie - Odra Kędzierzyn-Koźle 2:0
Skalnik Tarnów Opolski - Unia Tułowice 1:1
LZS Walce - Unia Głuchołazy 6:1
Victoria Cisek - LZS Kałków 3:2
Naprzód Ujazd Niezdrowice - LKS Rusocin 3:2
Burza Lipki - MKS Gogolin 1:3
Orzeł Olszanka - GKS Grodków /niedziela/
Adam Wołek