2024-07-12, 18:56 Autor: Grzegorz Frankowski

Remis Odry Opole w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek Fortuna 1. Ligi

Odra Opole zremisowała z Rakowem Częstochowa 1:1, siódmą drużyną minionego sezonu piłkarskiej ekstraklasy, w ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rozgrywek w Fortuna 1. Lidze.
Bramkę dla drużyny trenera Radosława Sobolewskiego w 47. minucie z rzutu karnego zdobył Adrian Purzycki. Wynik konfrontacji otworzył już w 2. minucie Bartosz Nowak z Rakowa.

Pierwszym rywalem Odry Opole o ligowe punkty będzie spadkowicz z ekstraklasy Ruch Chorzów. To spotkanie ''niebiesko-czerwoni'' rozegrają na stadionie przy ul. Oleskiej w piątek 19 lipca, o godz. 20.30.

Dwa dni wcześniej, w środę 17 lipca o godz. 19.00 w Centrum Handlowym Karolinka odbędzie się prezentacja drużyny i sztabu szkoleniowego na sezon 2024/25.