Radio Opole » Radio Opole w powiecie kluczborskim (DAB+) » Informacje z powiatu kluczborskiego

Informacje z powiatu kluczborskiego

2024-03-24, 09:29 Autor: Adam Wołek

Siódme z rzędu zwycięstwo MKS Kluczbork. Tym razem 1:0 z Karkonoszami

Patryk Tuszyński strzelił decydującego gola w meczu z Karkonoszami [fot. MKS Kluczbork]
Nie zwalnia tempa drużyna MKS-u Kluczbork. Podopieczni Łukasza Ganowicza pokonali u siebie Karkonosze Jelenia Góra 1:0 w meczu 22. kolejki III ligi.
Goście zawiesili poprzeczkę bardzo wysoko i przez całą pierwszą połowę grali bardzo mądrze w obronie, która była nie do przejścia. Bramkę w 56. minucie dopiero strzelił Patryk Tuszyński. Kilka minut wcześniej czerwona kartkę obejrzał zawodnik gości Kacper Chmielewski.

- Najważniejsze, że dopisujemy do swojego konta 3 punkty. - powiedział trener MKS-u Łukasz Ganowicz. - No, tak. Ważne, że jest ta jedna. Byłoby smutno, gdybyśmy zremisowali. Goście zbyt wiele z gry nie mieli. A my wygrywamy 1:0 i to zasłużenie.

Wygrana z Karkonoszami to siódme zwycięstwo z rzędu MKS-u Kluczbork, który zajmuje 3 miejsce w III-ligowej tabeli z punktem straty do lidera. Kolejne spotkanie 29 marca na wyjeździe z rezerwami Górnika Zabrze.