Radio Opole » Radio Opole w powiecie głubczyckim (DAB+) » Informacje z powiatu głubczyckiego

Informacje z powiatu głubczyckiego

2018-05-03, 22:50 Autor: Roman Juranek

Zalane posesje, piwnice i pola - głównie w powiecie głubczyckim

Strażacy [fot. Maciej Stępień]
Strażacy [fot. Maciej Stępień]
Straż pożarna ma pełne ręce roboty po nawałnicach, które przechodzą nad Opolszczyzną.
Posucice, Jędrychowice czy Dzbańce w gminie Branice - to tam strażacy najczęściej interweniują do zalanych domów, piwnic i pól. Ulewy spowodowały też zalanie piwnicy w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Ignacego Daszyńskiego. Większość zgłoszeń zaczęło napływać około godziny 22:00.

Synoptycy przewidywali dla województwa opolskiego wystąpienie w pierwszej połowie nocy przelotnych opadów deszczu, burz z silnym wiatrem i możliwość gradu.

Zobacz także

2018-11-29, godz. 20:00, Gospodarka Ciągły spadek bezrobocia w powiecie głubczyckim Spada bezrobocie w powiecie głubczyckim. W październiku w Powiatowym Urzędzie Pracy w Głubczycach zarejestrowało się 43 bezrobotnych mniej niż we wrześniu, co oznacza, że bez pracy pozostaje tam 1415 osób. » więcej 2018-11-20, godz. 23:00, Wiadomości z regionu Nowy starosta powiatu głubczyckiego. Piotr Soczyński wybrany przez radnych Piotr Soczyński został nowym starostą głubczyckim. Wyboru dokonali w tajnym głosowaniu radni podczas I sesji rady powiatu. » więcej 2018-11-15, godz. 10:00, Wiadomości z regionu Dzisiaj pogrzeb Józefa Koziny. Będą utrudnienia w ruchu Dzisiaj (15.11) odbędą się uroczystości pogrzebowe starosty głubczyckiego Józefa Koziny. Rozpoczną się one o godz. 13:00 mszą świętą w kościele parafialnym w Dzierżysławiu (gm Kietrz). » więcej 2018-10-12, godz. 10:58, Wiadomości z regionu Policjant po służbie udaremnił kradzież w markecie Do zdarzenia doszło w jednym z marketów na terenie powiatu głubczyckiego. Policjant po służbie zauważył mężczyznę, który trzymając w rękach dwie butelki wódki ominął kasy, nie płacąc za towar. » więcej 2018-10-04, godz. 20:15, Gospodarka "Jednocyfrowy" poziom bezrobocia w powiecie głubczyckim. Podczas wakacji ubyło osób bez pracy Spadek poziomu bezrobocia w powiecie głubczyckim. W sezonie letnim z rejestru Powiatowego Urzędu Pracy w Głubczycach ubyło osób bez pracy, a stopa bezrobocia pierwszy raz w tym roku spadła poniżej dwucyfrowego wyniku. Na koniec sierpnia w ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »