Radio Opole » Radio Opole u Ciebie » Poznaj historie naszych słuchaczy » Miłość do Radia Opole z Zamkiem Książęcym w tle
2017-07-07, 13:46 Autor: Barbara Tyslik (oprac. PH)

Miłość do Radia Opole z Zamkiem Książęcym w tle

Joanna Kordasińska [fot. Cezary Wilk]
Joanna Kordasińska [fot. Cezary Wilk]
Joanna Kordasińska, manager w Zamku Książęcym w Niemodlinie oraz prezes zarządu Fundacji na Rzecz Zamku Książęcego Niemodlin.
65-lecie Radia Opole można podsumować krótko: byliśmy zawsze - i zawsze będziemy - tam, gdzie coś się dzieje. Ostatnio dość często odwiedzamy Niemodlin, m.in. za sprawą trwających na Zamku Książęcym, długo wyczekiwanych prac remontowych i możliwości jego zwiedzania. Aniołem Stróżem niemodlińskiego zamku jest Joanna Kordasińska, która kiedyś marzyła o pracy w Radiu Opole.

Joanna Kordasińską, z racji muzycznego wykształcenia i fascynującego głosu niejednokrotnie pojawiała się w Radiu Opole.

Rzetelność dziennikarska, a także dobry obyczaj nakazuje, by nasza rozmówczyni słów kilka powiedziała o swojej pracy na Zamku Książęcym w Niemodlinie.

Zobacz także

2017-07-20, godz. 12:29 Pan Józef Koprek z Radiem Opole jest od ponad pół wieku Obecnie jest na emeryturze, dawniej zajmował się między innymi dostarczaniem telegramów. Wiele z nich przynosił do redakcji Opolskiego Koncertu Życzeń. Było t ... » więcej 2017-07-19, godz. 12:00 U Pani Ireny z Malinki Radia Opole się nie wyłącza! Ewentualnie wycisza..., ale to na chwilę Pani Irena z Malinki Radia Opole słucha niemal od zawsze. Odbiorniki ma dwa. Jeden w kuchni, drugi w sypialni. Nie lubi go wyłączać, bo jeszcze "coś się tam w ... » więcej 2017-07-18, godz. 13:00 Piwnica pełna Radia Opole Przez 10 lat niemal codziennie starał się zainteresować słuchaczy porannego programu Radia Opole swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami. Później przelał to n ... » więcej 2017-07-17, godz. 16:02 Muzyczna rodzina, której od lat towarzyszy Radio Opole Okazuje się, że Radio Opole łączy pokolenia... także w ramach pewnej muzycznej rodziny. Krzysztof Karpeta, wybitny polski wiolonczelista młodego pokolenia i z ... » więcej 2017-07-14, godz. 14:58 Z wizytą u pszczół, czyli Radio Opole u Ciebie Zaczęło się od trzmieli, a skończyło na pszczołach. Henryk Nosewicz z Ligoty Górnej koło Kluczborka od zawsze lubił przebywać z owadami, większą część życia s ... » więcej 2017-07-13, godz. 12:00 Stanisław Wolkiewicz – człowiek, który nie ma czasu się nudzić Dębowa, to akwen między Kędzierzynem-Koźlem i Reńską Wsią. To także główna baza kędzierzyńskich WOPR-owców, których pan Staszek jest szefem od niepamiętnych c ... » więcej 2017-07-13, godz. 09:44 Emeryt z zamiłowaniem do bożonarodzeniowych iluminacji Henryk Jaschik z Krapkowic-Otmętu to kilkukrotny rekordzista pod względem liczby lampek oświetlających dom w okresie bożonarodzeniowym. Później odwiedzają go ... » więcej 2017-07-11, godz. 12:00 Ostatni żyjący przedstawiciel rodu Piastów – mówią o nim brzeżanie Pół wieku Pawła Kozerskiego w piastowskim zamku. Bohaterem dzisiejszego odcinka wakacyjnego cyklu „Radio Opole u Ciebie” jest wieloletni dyrektor Muzeum Piast ... » więcej 2017-07-10, godz. 00:00 Wspólna walka mieszkanki Racławic i Radia Opole o lepsze jutro dla chorej Ani W kolejnym odcinku cyklu "Radio Opole u Ciebie" poznajemy historię Grażyny Orlity z Racławic Śląskich, która jest mamą chorej na autyzm Ani. » więcej 2017-07-06, godz. 11:56 O miłości życia, którą znalazła dzięki Radiu Opole Pierwszą miłość poznała przy dźwiękach Radia Opole, uwielbia zarówno mocne brzmienia, jak i romantyczne utwory! » więcej
12
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »