Radio Opole » Radio Opole u Ciebie » Poznaj historie naszych słuchaczy » Dźwięk motocykli, atmosfera, uśmiechnięci ludzie ...
2017-07-04, 15:55 Autor: Jan Poniatyszyn (oprac. Wanda Kownacka)

Dźwięk motocykli, atmosfera, uśmiechnięci ludzie – poznaj pasję Dawida Żaka [Radio Opole u Ciebie]

Dawid Żak [fot. Jan Poniatyszyn]
Dawid Żak [fot. Jan Poniatyszyn]
Pasjonat sportów motocyklowych, przedsiębiorca, prezes klubu sportowego – Dawid Żak, 31-latek z Prudnika, jest bohaterem najnowszego odcinka cyklu „Radio Opole u Ciebie". A to nie tylko ciekawa postać, ale też nasz słuchacz – Radio Opole towarzyszy mu w drodze do pracy.
Dawid Żak to pasjonat sportów motocyklowych, przedsiębiorca a zarazem prezes Klubu Sportowego Team111 Enduro Prudnik. Klub zrzesza 37 członków od 13 latka po mężczyzn 50 plus. W cyklu „Radio Opole u Ciebie” Dawid Żak opowiada o swojej pasji, o tym jakie były jej początki i jak się rozwijała.

Przybliża nam sport motocyklowy – podpowiada jak zdobywać doświadczenie, czy unikać błędów, by czerpać radość z jazdy w terenie, która pozwala nam też obcować z przyrodą.

Bohater naszego wakacyjnego programu przybliża także słuchaczom funkcjonowanie klubu Team111 Enduro Prudnik, zajmującego się również działalnością edukacyjną wśród dzieci.

Dowiemy się także, jak wygląda obiekt, na którym trenują fani sportów motocyklowych z południa Opolszczyzny. Tym miejscem jest żwirownia w Skrzypcu. To głębokie wyrobisko umożliwia przeprowadzanie zawodów o ekstremalnym stopniu trudności, a jego korona jest doskonałym punktem widokowym dla publiczności.

Dawid Żak jest też wiernym słuchaczem Radia Opole, które towarzyszy mu m.in. w drodze do pracy.

Zobacz także

2017-08-31, godz. 18:51 Wizytą w Landzmierzu zakończyliśmy naszą wakacyjną akcję „Radio Opole u Ciebie” Od początku lipca prezentowaliśmy na antenie opowieści naszych słuchaczy związanych z Radiem Opole. Wszystko to w związku z jubileuszem 65-lecia naszej rozgło ... » więcej 2017-08-30, godz. 11:41 Bohaterem kolejnego odcinka cyklu "Radio Opole u Ciebie" jest Krzysztof Schab z Opola Codziennie spotyka się z nami podczas jazdy do pracy w Głubczycach, a także później w domu. Jest szczęśliwym laureatem wielu konkursów Radia Opole. W jednym z ... » więcej 2017-08-29, godz. 15:23 Roman Hlawacz o pasji fotografowania i wspomnieniach związanych z Radiem Opole Roman Hlawacz, znany artysta fotografik, a także wydawca książek i podróżnik jest bohaterem kolejnego wakacyjnego odcinka „Radio Opole u Ciebie”. Ostatnio odw ... » więcej 2017-08-28, godz. 12:00 Posłuchaj historii Edyty Wąs – kobiety orkiestry, której Radio Opole pomaga w realizacji wielu społecznych przedsięwzi ... Nasza bohaterka – Edyta Wąs – z niejednego pieca chleb jadła. Niegdyś była listonoszem, teraz karmi... księży i biskupów, bowiem jest szefową kuchni w Diecezj ... » więcej 2017-08-25, godz. 12:00 Posłuchaj opowieści Marii Janickiej, wiernej słuchaczki Radia Opole od lat 60. XX wieku! Z Radiem Opole spotkała się za sprawą zamiłowania do śpiewania jeszcze w latach 60. XX wieku. Dzięki swoim umiejętnościom kulinarnym połączonym z wiedzą o zdr ... » więcej 2017-08-24, godz. 12:00 Renata Kozica i Daria Szeliga o przyjaźni radiowo-bibliotekarskiej w Strzelcach Opolskich Od wielu lat najbliższymi sąsiadkami strzeleckiego studia Radia Opole są panie pracujące w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej. A że dotychczasowi kores ... » więcej 2017-08-23, godz. 11:49 Elżbieta Sobolewska o pasji pomagania innym i roli radia w jej życiu Nauczyciel, terapeuta, pedagog specjalny, dietetyk, mediator, dyrektor Centrum Edukacyjno-Terapeutyczno-Diagnostycznego dla osób z autyzmem w Kup, prezes opol ... » więcej 2017-08-22, godz. 12:00 Jerzy Kamiński - słuchacz, który po wielu godzinach spędzonych przy płótnie czy kartonie z akwarelą sięga po... Radio ... Jerzy Kamiński Radia Opole słucha od wielu lat. To dla niego sposób na odpoczynek po wielu godzinach spędzonych przy płótnie czy kartonie z akwarelą. Nasz roz ... » więcej 2017-08-21, godz. 12:16 Co jej w duszy gra? Śpiew, taniec i Radio Opole! Teresa Hanasz jest mieszkanką Nysy, ale z pochodzenia góralką. Lubi zatem śpiewać i tańczyć, jest też kobietą energiczną i zadziorną. Żartuje, że ma nawet dwa ... » więcej 2017-08-18, godz. 10:37 Posłuchaj słuchaczki, której życie miłosne odrodziło się dzięki naszej rozgłośni... Pani Krystyna Gozdek, której rodzice pochodzili z Lubelszczyzny, do dziś wspomina swoje pierwsze spotkanie z radiem. Miała wtedy ok. 6-7 lat. Od zawsze lubiła ... » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »