Radio Opole » Dobre Granie + Dobre Granie Ekstra » Wideo z gośćmi audycji 'Dobre granie' i 'Dobre g ...

Wideo z gośćmi audycji "Dobre granie" i "Dobre granie ekstra"

2018-08-14, 18:33

Sabina SAGO w audycji Dobre Granie o swoim najnowszym singlu pt. "Kiedy"

Sabina SAGO w audycji Dobre granie o swoim najnowszym singlu pt. "Kiedy"
Premiera w audycji Dobre Granie! Nasza redakcyjna koleżanka Sabina SAGO zaprezentowała w Radiu Opole swój najnowszy singiel pt. "Kiedy". Kacper Śnigórski i Tomasz Wojtyłko pytali ją również o jej aktualnych współpracowników i kierunek artystyczny, który obrała.
2018-08-07, 20:03

Jacek Stachursky w Dobrym Graniu!

Jacek Stachursky o swoim hicie 'Typ niepokorny" i nowym singlu 'Angelina'
Tym razem do naszego studia zajrzał Stachursky. Z wokalistą rozmawialiśmy o jego nowym singlu "Angelina", a także największym przeboju "Typ niepokorny". Wróciliśmy też wspomnieniami do występów muzyka na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
2018-08-02, 14:20

Jarosław Wasik w Dobrym Graniu

Jarosław Wasik w Dobrym Graniu
Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki, zaprosił na 10. Festiwal Piosenki Artystycznej "Poetycka Dolina", którego jest gospodarzem. Prowadzący audycję – Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski – pytali również o historię imprezy i tegoroczny program.
2018-07-30, 17:01

Filip Ożarowski w Dobrym Graniu

Filip Ożarowski w Dobrym Graniu
Audycję "Dobre Granie" odwiedził Filip Ożarowski. Opolski reżyser tworzył teledyski dla wielu artystów z naszego regionu. Pytaliśmy go o to, jak nakręcić dobry wideoklip. Wróciliśmy również do historycznego wydarzenia, czyli pierwszego koncertu Korteza. Nagranie Filipa z kameralnej, nieistniejącej już Klubokawiarni Kontakt obejrzało ćwierć miliona internautów.

Rozmowę prowadził Tomasz Wojtyłko.
2018-07-24, 12:29

JUCY w „Dobrym Graniu”

JUCY w „Dobrym Graniu”
JUCY, czyli Justyna Duda – wokalistka pochodząca z Kluczborka – odwiedziła Radio Opole. Rozmawialiśmy z nią o jej najnowszym utworze „Siła”. JUCY zgodziła się też wykonać utwór „Let Her Go” artysty, który występuje pod pseudonimem Passenger.

Rozmowę prowadzili Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski.
2018-07-09, 10:04

Ołeksandr Jarmoła z zespołu Haydamaky w "Dobrym Graniu"

Ołeksandr Jarmoła z zespołu Haydamaky w "Dobrym Graniu"
Ołeksandr Jarmoła z zespołu Haydamaky tuż przed swoim koncertem na opolskim rynku w ramach Letniej Sceny Narodowe Centrum Polskiej Piosenki znalazł chwilę i odwiedził nasze studio! Rozmowę prowadzili Kacper Śnigórski i Tomek Wojtyłko.
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »