Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2020-12-24, 07:50 Autor: Agnieszka Stefaniak

Paczki świąteczne dotarły do opolskich seniorów

Podopieczni Domu Dziennego Pobytu "Złota Jesień" otrzymali paczki świąteczne [fot.M.Matuszkiewicz]
Podopieczni Domu Dziennego Pobytu "Złota Jesień" otrzymali paczki świąteczne [fot.M.Matuszkiewicz]
Część z nich te święta spędzi samemu lub w gronie bliskiej osoby. Pracownicy Domu Dziennego Pobyty "Złota Jesień" w Opolu postanowili umilić swoim podopiecznym ten świąteczny czas i przygotować dla nich upominki.
Niestety ich placówka jest nieczynna, dlatego od wczoraj (22.12) wędrują do domów seniorów. Łącznie przekazano im 300 paczek ze świątecznymi potrawami, słodkimi upominkami i drobiazgami.
Paczki świąteczne dotarły do opolskich seniorów [autor: Monika Matuszkiewicz]

Zobacz także

2021-02-09, godz. 15:40, RTT - artykuły Teleporady na zawsze? Dla kogo? Lekarze zaszczepieni, już drugą dawką ale czy wrócą tradycyjne wizyty w przychodniach?Czy polska opieka medyczna pozostanie w fazie on-line.. To pytanie z którym wybrała się dziś w teren Katarzyna Doros. » więcej 2021-02-09, godz. 15:30, RTT - artykuły Bez korkowego również w Opolu Opolscy rajcy zdecydowali.... podobnie jak w Brzegu i Namysłowie - podczas nadzwyczajnej sesji rady miasta - przyjęli uchwałę zwalniającą przedsiębiorców z opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napój alkoholowych. » więcej 2021-02-08, godz. 16:00, RTT - artykuły Wodzenie... na przyczepie. Mieszkańcy Górek pielęgnują tradycje karnawałowe, nawet w pandemii Tradycyjnie już w karnawale mieszkańcy wsi Górki pod Opolem wodzili niedźwiedzia. W tym roku jednak nietypowo, bo na przyczepie. Ze względu na pandemię koronawirusa korowód był symboliczny, bez orkiestry i tańców z berem. By zachować… » więcej 2021-02-05, godz. 16:00, RTT - artykuły Kolejne odmrażanie polskiej gospodarki i instytucji. "Testowo na dwa tygodnie" Od 12 lutego otwarte zostaną kina i teatry przy 50-procentowej dostępności miejsc. Otwarte zostaną też hotele i miejsca noclegowe do 50 procent obłożenia łóżek czy miejsc noclegowych. Od 12 lutego dopuszczona zostanie także aktywność… » więcej 2021-02-04, godz. 16:00, RTT - artykuły Jarnołtówek - zapomniana górska miejscowość na Opolszczyźnie. Mieszkańcy apelują o inwestycje Pokrzywna, Jarnołtówek, ale przede wszystkim Kopa Biskupia to perełki turystyczne w woj. opolskim. Zjeżdżają tam tłumy ludzi, nie tylko z naszego regionu. Problem w tym, że władze samorządowe trochę zapomniały o tych miejscowościach… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »