Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2020-04-03, 15:15 Autor: Cezary Puzyna

Pandemia na świecie oczami rodaków mieszkających za granicą

Londyn w czasach pandemii [fot. Steve Morton]
Londyn w czasach pandemii [fot. Steve Morton]
Londyn w czasach pandemii [fot. Steve Morton]
Londyn w czasach pandemii [fot. Steve Morton]
Ograniczenia w wychodzeniu z domów, limit klientów w sklepach, zakaz podróżowania i kwarantanna dla tych, którzy z zagranicy wracają do domów – takie obostrzenia obowiązują Polaków w związku z epidemią koronawirusa.
Zalecenia co do izolacji w domach wprowadzono już niemal na całym świecie, ale jednak zasady kwarantanny różnią się nieco, jeśli popatrzymy na poszczególne kraje.

O tym, jak czas pandemii wygląda w Niemczech, Szwajcarii, USA, Wielkiej Brytanii i Norwegii nasza reporterka Agnieszka Pospiszyl spytała Polaków związanych z Opolszczyzną, którzy mieszkają teraz poza krajem.
Kwarantanna na świecie

Zobacz także

2020-05-29, godz. 15:15, RTT - artykuły Pogoń Prudnik wraca do historii i prezentuje archiwalne mecze Najciekawsze utrwalone spotkania Pogoni Prudnik i materiały archiwalne z działalności klubu - to sposób pierwszoligowej ekipy z Opolszczyzny aby kibice nie musieli odczuwać głodu koszykówki. » więcej 2020-05-29, godz. 15:05, RTT - artykuły (Seks)misja wykonana! W Miejscu Odrzańskim uroczyście powitano Bartusia - pierwszego od dekady urodzonego tam chłopca Bartuś jest pierwszym chłopcem od dekady, który urodził się w Miejscu Odrzańskim w gminie Cisek. Wcześniej na świat przyszło tam aż 12 dziewczynek. Ten fenomen wywołał zainteresowanie mediów z całego świata. » więcej 2020-05-28, godz. 15:15, RTT - artykuły Nowe diecezjalne sanktuarium. W Głębinowie rozszerza się kult świętej Rity Jest sanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śląskim czy Góra św. Anny - ale lista będzie dłuższa. » więcej 2020-05-27, godz. 15:15, RTT - artykuły Maseczki już mniej obowiązkowe To już pewne - w sobotę idąc na spacer możemy wystawić nieosłoniętą twarz na działanie promieni słonecznych. Od 30 maja częściowo zniesiony będzie obowiązek noszenia maseczek - w przestrzeni otwartej i w niektórych przestrzeniach zamknięt… » więcej 2020-05-27, godz. 15:05, RTT - artykuły Uczniowie mogą już spotkać się w "realu" ze swoimi nauczycielami Od poniedziałku ósmoklasiści i maturzyści mogą już korzystać z dobrowolnych konsultacji organizowanych w szkołach. Z powodu pandemii koronawirusa dotychczas takie zajęcia odbywały się wyłącznie zdalnie. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »