Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2020-02-21, 15:00 Autor: Agnieszka Stefaniak

"Odbijanki" w krapkowickich przedszkolach

"Odbijanki" w krapkowickich przedszkolach. Wojtek z tatą [fot. Agnieszka Pospiszyl]
"Odbijanki" w krapkowickich przedszkolach. Wojtek z tatą [fot. Agnieszka Pospiszyl]
Przedszkole jak zakład pracy? Trochę tak. W przedszkolach w gminie Krapkowice wprowadzono elektroniczny system rejestracji czasu pobytu dziecka w placówce.
Działanie jest proste – rodzic dostał kartę, którą odbija przy specjalnym czytniku, w momencie jak odprowadza dziecko do przedszkola, i gdy je zabiera. Czy ten system działa i czy podoba się rodzicom? To sprawdzała Agnieszka Pospiszyl.
"Odbijanki" w krapkowickich przedszkolach [autor: Agnieszka Pospiszyl]

Zobacz także

2020-10-28, godz. 15:02, RTT - artykuły Koronawirus w natarciu. "Jesteśmy na etapie kuli śniegowej, która toczy się, a liczba zakażeń z impetem rozwija się" Druga fala pandemii koronawirusa zatacza w naszym kraju coraz szersze kręgi. Niemal każdy kolejny dzień to kolejny rekord liczby zachorowań. » więcej 2020-10-28, godz. 10:00, RTT - artykuły Wynalazek z przypadku. Naukowcy Politechniki Opolskiej skonstruowali urządzenie do dezynfekcji Miał być suchy prysznic na upalne dni, jest urządzenie do dezynfekcji przydatne zwłaszcza w czasie epidemii. To efekt pracy naukowców i absolwentów z Politechniki Opolskiej. » więcej 2020-10-27, godz. 22:35, RTT - artykuły "Pandemia u niektórych wywołała mocny stan lękowy". Koronawirus a zdrowie psychiczne Kolejne tygodnie trwającej pandemii negatywnie wpływają na naszą odporność nie tylko fizyczną, ale również psychiczną. Samoizolacja, kwarantanna, czy też niepewność jutra, powodują, że zwiększa się w nas poziom strachu i … » więcej 2020-10-27, godz. 09:15, RTT - artykuły Bulwary nadodrzańskie w Opolu po przejściu wysokiej wody. Ruszają porządki Zniszczona trawa, nawierzchnia, błoto na chodniku i konary drzew przy brzegach - tak wygląda Park Nadodrzański w Opolu po przejściu fali powodziowej. » więcej 2020-10-26, godz. 20:15, RTT - artykuły WOT pomaga służbom medycznym w punktach pobierania wymazów do testów na obecność koronawirusa Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej od dziś (26.10) pomagają w punkcie pobierania wymazów do testów na obecność koronawirusa przy szpitalu powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***