Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-11-22, 15:47 Autor: Agnieszka Stefaniak

Ostatnie próby przed premierą. W Nysie wieczorem na scenie NDK musical

Przygotowania do premiery musicalu "Po przygodę" w Nyskim Domu Kultury [fot. Daniel Klimczak]
Przygotowania do premiery musicalu "Po przygodę" w Nyskim Domu Kultury [fot. Daniel Klimczak]
Dziesiątki godzin prób, dziesiątki aktorów, muzyków i tancerzy, a przede wszystkim mnóstwo pracy włożonej w przygotowania.
To będzie niezwykłe widowisko na najwyższym poziomie - zapewniają artyści na kilka godzin przed premierowym pokazem musicalu o przygodach Tomka Sawyera, który będzie można obejrzeć dziś na deskach dawnego teatru miejskiego w Nysie. Przygotowania do przedstawienia trwają od roku i odbywają się pod okiem znanych w całym kraju profesjonalistów. A to, jak wyglądały i jaki przyniosą efekt, sprawdzał Daniel Klimczak.
Ostatnie próby przed premierą. W Nysie wieczorem na scenie NDK musical [fot. Daniel Klimczak]

Zobacz także

2020-01-03, godz. 15:00, RTT - artykuły 600 drzew pod topór w Strzelcach Opolskich. "To drzewa chore i suche" Strzelce Opolskie mogą się pochwalić jednym z większych parków miejskich w Polsce. Niemal 200 hektarów nasadzeń w stylu angielskim powstało w XIX w. przy zamku na zlecenie Andrzeja Renarda, ówczesnego właściciela miasta. Park do tej pory zachwyca… » więcej 2020-01-03, godz. 14:54, RTT - artykuły Raport dot. cen za wywóz śmieci w regionie. W Opolu ratusz zawiesza umowę z firmą Remondis Dwa, trzy razy więcej za niesegregowane. Za podzielone o 4, 8 złotych więcej - w magazynie śmieciowe podwyżki w regionie. Ale przede wszystkim 'kryzys śmieciowy' w Opolu. Ratusz zawiesza umowę z Remondisem na odbiór zmieszanych odpadów. Oczywiście… » więcej 2020-01-02, godz. 15:04, RTT - artykuły E-zmiany w receptach i nie tylko... Nowy rok to nowe przepisy dotyczące sposobu realizacji zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne. Do tej pory, aby otrzymać częściową refundację zakupu pampersów, okularów czy ortezy, stosowne zlecenie trzeba było potwierdzić w Funduszu osobiście… » więcej 2019-12-31, godz. 16:00, RTT - artykuły Portfel Polaka AD 2020 2.600 złotych. Tyle od nowego roku będzie wynosiła płaca minimalna w Polsce. To o 350 złotych więcej niż w 2019 roku. To jednak nie koniec zmian. Do góry pójdzie stawka za - przepracowaną na umowie zleceniu - godzinę, inaczej też będzie naliczany… » więcej 2019-12-31, godz. 15:00, RTT - artykuły Sylwester na Śląsku Nie drogie suknie, makijaże i bale ale tańce przy dźwiękach wiejskiej orkiestry. A na pokrzepienie - pączki. Do tego jeszcze trochę żartów i oczywiści moc dobrych życzeń. O tym jak kiedyś wyglądała noc sylwestrowa w Żędowicach opowiadają Edyta… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »