Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-11-13, 16:30 Autor: Cezary Puzyna

Czworaczki z Kadłuba mają nowe mieszkanie. "Logistyka wokół jednego dziecka jest spora, a przy czwórce to musimy się naprawdę nabiegać"

Czworaczki z Kadłuba przeprowadziły się do nowego, większego mieszkania [fot. A. Pospiszyl]
Czworaczki z Kadłuba przeprowadziły się do nowego, większego mieszkania [fot. A. Pospiszyl]
Czworaczki z Kadłuba pod Strzelcami Opolskimi, które przyszły na świat w marcu ubiegłego roku, rosną jak na drożdżach. Dziewczynki potrzebuję dużo uwagi, ale też miejsca. Kilka dni temu rodzina wprowadziła się do wyremontowanego przez gminę mieszkania.
Dzieci mają dla siebie dwa pokoje, kolejne zajmują rodzice oraz dziadek. Lokal jest na parterze, więc nie ma problemu z wnoszeniem wózków, tak jak do tej pory, gdy rodzina mieszkała na piętrze.
Czworaczki w nowym mieszkaniu

Zobacz także

2020-01-17, godz. 15:12, RTT - artykuły Czy nadajniki telefonii komórkowej szkodzą zdrowiu? Mieszkańcy jednego z bloków w Opolu twierdzą, że tak i żądają usunięcia anteny Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa 'Przyszłość' domaga się na drodze sądowej usunięcia nadajnika sieci komórkowej z dachu jednego z wieżowców przy placu Piłsudskiego. » więcej 2020-01-17, godz. 10:44, RTT - artykuły Kampania wyborcza w Ozimku. O fotel burmistrza ubiega się czwórka kandydatów Za 25 dni mieszkańcy Ozimka w wyborach przedterminowych zdecydują, kto zostanie ich burmistrzem. » więcej 2020-01-17, godz. 10:40, RTT - artykuły Klub Seniora w Białej. Starsze osoby od dawna czekały na takie miejsce Klub Seniora otwarto w Białej. Osoby w podeszłym wieku z tej gminy od lat oczekiwały na utworzenie takiej placówki. » więcej 2020-01-15, godz. 15:13, RTT - artykuły Centrum Aktywizacji Społecznej w Opolu oficjalnie otwarte Krakowska 32 - to teraz nowy adres opolskich seniorów, ludzi związanych z kulturą, muzyką, czy historią. Przy głównym deptaku Opola otwarto Centrum Aktywizacji Społecznej. 'To miejsce ma tętnić życiem i dać pozytywny impuls mieszkańcom miasta'… » więcej 2020-01-15, godz. 15:13, RTT - artykuły Anestezjolodzy pracujący w strzeleckim szpitalu złożyli wypowiedzenia. Czy na wiosnę zostaną tam zawieszone zabiegi i operacje? Z końcem ubiegłego roku szpitale w Głubczycach i Kędzierzynie-Koźlu borykały się z brakiem lekarzy. Z tego powodu zawieszone zostało funkcjonowanie oddziału pediatrycznego w Głubczycach i neurologicznego w KK. Teraz lekarze zwalniają się ze… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »