Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-04-17, 16:00 Autor: Agnieszka Stefaniak

Czytać czy słuchać? Moda na audiobooki

Wypożyczalnia audiobooków/fot. Aneta Skomorowska Biblioteka
Wypożyczalnia audiobooków/fot. Aneta Skomorowska Biblioteka
Jak odkryłem audiobooki- pod takim hasłem w opolskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z Jackiem Podsiadło. Poeta, prozaik, tłumacz i felietonista opowiedział zgromadzonej publiczności m.in. o tym jak się mają sprawy między pisarzem, a nową formą prezentacji literatury.
Przy tej okazji mediatekę odwiedziła z mikrofonem Wiktoria Palarczyk i zapytała opolan o to, w jakich sytuacjach najczęściej słuchają audiobooków i czyj głos jest najbardziej pożądany.
Czytać czy słuchać? [autor: Wiktoria Palarczyk]

Zobacz także

2019-05-23, godz. 16:45, RTT - artykuły Powódź nam nie grozi, ale podtopienia możliwe Potwierdziły się prognozy zapowiadające intensywne opady deszczu. Rzeki na południu kraju przekroczyły stany ostrzegawcze a nawet alarmowe - chodzi przede wszystkim o województwa podkarpackie, małopolskie i śląskie. » więcej 2019-05-23, godz. 16:15, RTT - artykuły Stała baza dla latającej karetki Zasięg podstawowy to 60 kilometrów od miejsca stacjonowania - w tym wypadku maszyna powinna wystartować w ciągu trzech minut od alarmu. Członkowie ekipy z Polskiej Nowej Wsi mówią o sobie, że są zwykłą karetką pogotowia, z tą różnicą, że ... » więcej 2019-05-22, godz. 16:30, RTT - artykuły Sport pomaga w karierze Sport pomaga w karierze - to twierdzenie starano się udowodnić dzisiaj w Opolu podczas Festiwalu Kariery. » więcej 2019-05-22, godz. 16:10, RTT - artykuły Szlak czarownic nie taki straszny... Jeszcze nie tak dawno kruszono o niego kopie, teraz jest turystycznym hitem. A chodzi o 'Szlak czarownic po pograniczu nysko-jesenickim' - unijny projekt, którego efektem jest prawie 200-kilometrowa trasa rowerowa, biegnąca w większości p ... » więcej 2019-05-21, godz. 16:30, RTT - artykuły W Opolu o potrzebach i problemach cudzoziemców Na Opolszczyźnie legalnie pracuje 18 tysięcy imigrantów, z czego prawie 90 procent to Ukraińcy. Według badań przeprowadzonych przez Politechnikę Opolską nasz region jest wyjątkowy pod względem imigracji - ponieważ około 15 procent firm za ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »