Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-03-14, 16:45 Autor: Cezary Puzyna

Suchy Bór: spór o maszt telekomunikacyjny

Suchy Bór [fot. Ewelina Laxy]
Suchy Bór [fot. Ewelina Laxy]
Od blisko trzech lat w Suchym Borze trwa spór o montaż wieży telekomunikacyjnej. Część mieszkańców chce, aby taki obiekt powstał, część jest temu przeciwna, a swoje obawy argumentuje negatywnym wpływem, jakie wieża może mieć na ich zdrowie.
Fakt jest taki, że w niektórych miejscach Suchego Boru nadal bardzo trudno o zasięg. Jaki będzie los wieży telekomunikacyjnej w Suchym Borze, na razie trudno wyrokować. Inwestor na nowo musiał rozpocząć postępowanie o wydanie pozwolenia na budowę.
Spór o maszt w Suchym Borze

Zobacz także

2019-03-08, godz. 16:20, RTT - artykuły Babski Comber na listę niematerialnego dziedzictwa Bardzo popularny w naszym regionie Babski Comber może zostać wpisany na krajową listę dziedzictwa niematerialnego. » więcej 2019-03-08, godz. 16:10, RTT - artykuły GDDKiA w Opolu uruchomiła pierwszy w Polsce motocyklowy patrol drogowy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uruchomiła na autostradzie A4 w województwie opolskim pierwszy w Polsce drogowy patrol motocyklowy. Drogowcy kupili trzy motocykle marki Triumph model Tiger 800. » więcej 2019-03-08, godz. 16:00, RTT - artykuły Opolskie samorządy zabiegają o utworzenie na swoim terenie Wojsk Obrony Terytorialnej Na co dzień samorządy lokalne nie mają wiele wspólnego z wojskiem. Natomiast wiele gmin i powiatów chciałoby mieć na swoim terenie garnizon. Związane są z tym ewidentne korzyści. Armia generuje różne inwestycje oraz rozwój lokalnych firm ... » więcej 2019-03-07, godz. 16:15, RTT - artykuły Zakaz spalania węgla w piecach w Opolu i Nysie postuluje Fundacja Jarosława Pilca dla Czystego Powietrza Dzisiaj (07.03) jej przedstawiciele zawnioskowali do marszałka Andrzeja Buły o wszczęcie prac nad nową uchwałą antysmogową. » więcej 2019-03-07, godz. 16:10, RTT - artykuły Fani hokeja załamani. Orlik Opole wycofany z rozgrywek. Nie było już pieniędzy na podstawowy sprzęt, wyjazdy na mecze oraz zapłacenie sędziom. Orlik Opole został wycofany z rozgrywek Polskiej Hokej Ligi. Oznacza to, że zespół automatycznie spadnie do ligi pierwszej. » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »