Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-03-13, 16:45 Autor: Cezary Puzyna

Wiosenne inspiracje w Opolu. Fantazja fryzjerów nie zna granic

Wiosenne inspiracje [fot. Katarzyn Doros]
Wiosenne inspiracje [fot. Katarzyn Doros]
Kolorowe kwiaty i warkocze, do tego tapirowane wysokie upięcia i białe gałęzie, to tylko niektóre z pomysłów na pożegnanie zimy, jakie mieli fryzjerzy rywalizujący w konkursie "Wiosenne Inspiracje".
Opary lakieru do włosów, rozgrzane prostownice i lokówki wypełniły aulę w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu, bo na wykonanie zadania młodzi fryzjerzy mieli dwie godziny. Wszystko to pod czujnym okiem profesjonalnych stylistów fryzur i specjalistów w tym rzemiośle.

Co roku stawka konkursu jest bardzo wysoka, bo na laureata czekają szkolenia i pokazy, na których będzie mógł jeszcze lepiej opanować kunszt sztuki fryzjerskiej.
Wiosenne inspiracje

Zobacz także

2019-03-20, godz. 16:00, RTT - artykuły Szczawa spod Niemodlina w naszym cyklu Wody (o)polskie Niektórzy mówią, że zawierają całą Tablicę Mendelejewa. Tak bogatym składem mineralnym dysponują złoża wody w Grabinie koło Niemodlina. To unikalna szczawa, która ma bardzo wysoki stopień mineralizacji i wielką wydajność. Nie ma jednak ch ... » więcej 2019-03-20, godz. 15:15, RTT - artykuły Trzynastozgłoskowcem o historii. Jak powstaje słuchowisko? Czarownice, demony, misy tybetańskie i gongi - w takim klimacie w legendarnym Studiu M im. SBB nagrywane jest słuchowisko. To poemat muzyczno-literacki autorstwa Marzeny Mielcarek, która od 25 lat pracuje w Radiu Opole. » więcej 2019-03-20, godz. 15:00, RTT - artykuły Kto zastąpi Arrivę? Są pierwsze przymiarki Po powiecie krążą autobusy opolskiego PKS-u, czy to znaczy, że problem z organizacją transportu zbiorowego rozwiązany - z takim pytaniem do naszego prudnickiego korespondenta Jana Poniatyszyna zgłosili się mieszkańcy powiatu. » więcej 2019-03-20, godz. 14:30, RTT - artykuły Doprowadził do zatrzymania pedofila, teraz obawia się o swoje bezpieczeństwo Doprowadził do zatrzymania pedofila a teraz obawia się o swoje bezpieczeństwo. O tej sprawie mówiliśmy na naszej antenie miesiąc temu. Pan Krzysztof z Kędzierzyna-Koźla doprowadził do zatrzymania pedofila. » więcej 2019-03-19, godz. 16:00, RTT - artykuły Solanka wołczyńska - czy doczeka się wydobycia? Wody (o)polskie Czy Wołczyn ma szansę być drugim Ciechocinkiem? Potencjał ma. Bo ma źródła solankowe o temperaturze 43,5 stopnia Celsjusza. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »