Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-02-22, 16:03 Autor: Bogusław Kalisz

Reorganizacja ratownictwa medycznego w powiecie brzeskim

Karetka [fot.Dorota Kłonowska]
Karetka [fot.Dorota Kłonowska]
Dwa lata temu mieszkańcy Grodkowa bezskutecznie starali się o drugą karetkę, która miałaby stacjonować w mieście. Jak wówczas argumentowali, jedna to za mało, by zapewnić bezpieczeństwo na terenie rozległej gminy.
Teraz grodkowianie znów mają obawy, gdyż w stacjonującym w mieście ambulansie ma od kwietnia zabraknąć lekarza. Z czego wynikają te zmiany oraz czy mieszkańcy rzeczywiście mają powody do niepokoju, to sprawdzał Daniel Klimczak.
Reorganizacja ratownictwa medycznego w powiecie brzeskim

Zobacz także

2019-03-18, godz. 16:00, RTT - artykuły Trias Opolski czyli woda, którą piły już dinozaury Sztokholmski Międzynarodowy Instytut Wodny organizuje co roku Światowy Tydzień Wody, który właśnie trwa. » więcej 2019-03-18, godz. 15:00, RTT - artykuły 15 godzin na jedno jajko. Jak powstają opolskie kroszonki Nawet 15 godzin zajmuje przygotowanie jednej opolskiej kroszonki. Te pięknie zdobione wydmuszki mają szansę trafić na ministerialną listę dziedzictwa niematerialnego. » więcej 2019-03-18, godz. 14:45, RTT - artykuły Twój e-pit bez tajemnic. Jak w tym roku rozliczyć się z fiskusem? 'Jedyne co pewne - to śmierć i podatki' - miał powiedzieć Winston Churchil. A my teraz przypominamy - jeśli chcecie państwo szybko otrzymać tzw. zwrot warto już teraz rozliczyć się z fiskusem. » więcej 2019-03-15, godz. 16:30, RTT - artykuły Grodków: wyszli na ulice z transparentami w trosce o środowisko Nauczyciele szykują się do strajku, ale zostali wyprzedzeni przez swoich podopiecznych. Kilkudziesięciu uczniów grodkowskiego liceum wyszło dziś rano na ulice miasta, by zwrócić uwagę mieszkańców na degradację środowiska naturalnego. » więcej 2019-03-15, godz. 16:15, RTT - artykuły Opole: ulica 1 Maja jest dziurawa, chodniki też wymagają naprawy Wraca problem nierównych nawierzchni na ul. 1 Maja w Opolu. Kierowcy i piesi na co dzień borykają się z dziurami w jezdni i krzywymi chodnikami. Chodzi zwłaszcza o odcinek od ul. Rejtana do ul. Plebiscytowej. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »