Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2020-08-28, 15:00 Autor: Agnieszka Stefaniak

Powstaje nowe słuchowisko Radia Opole. "Nie każdemu bije dzwon"

Będzie kolejne słuchowisko wyprodukowane przez Radio Opole! [fot. Wiktoria Palarczyk]
Będzie kolejne słuchowisko wyprodukowane przez Radio Opole! [fot. Wiktoria Palarczyk]
"Nie każdemu bije dzwon" - to najnowsze słuchowisko, autorstwa Marzeny i Jacka Mielcarków, które szykujemy dla państwa w Radiu Opole.
Nagrania do projektu ruszyły w legendarnym Studiu M im.SBB. Autorem tekstu jest Jacek Mielcarek, który w głównych rolach obsadził wybitnych opolskich aktorów, jakimi są Waldemar Kotas oraz Przemysław Czernik. Za stworzenie muzyki autorskiej odpowiadają Tadeusz Sudnik oraz Jakub Mielcarek.
Powstaje nowe słuchowisko Radia Opole. "Nie każdemu bije dzwon" [autor: Wiktoria Palarczyk]

Zobacz także

2020-09-30, godz. 15:23, RTT - artykuły Opolska Nagroda Jakości - dla pracowników służby zdrowia. To forma podziękowań za walkę z pandemią 7 placówek służby zdrowia z regionu otrzymało Opolską Nagrodę Jakości w podzięce za pracę w obliczu pandemii. Tegoroczna 17. edycja wyjątkowo została skierowana do personelu medycznego. » więcej 2020-09-30, godz. 13:00, RTT - artykuły Szczepionek przeciwko grypie jak na lekarstwo Nadeszła jesień, a wraz z nią sezon grypowy w trakcie pandemii. Objawy przeziębienia, grypy i zakażenia COVID-19 są praktycznie takie same. Wielu z nas nie jest w stanie odróżnić tego, dlatego pacjenci są kierowani do lekarzy Podstawowej… » więcej 2020-09-30, godz. 06:26, RTT - artykuły Największa inwestycja w historii Opola prawie gotowa. Oczyszczalnia ścieków w grudniu będzie w pełni zmodernizowana Trwa kompleksowa modernizacja oczyszczalni ścieków w Opolu związana z poprawą gospodarki wodno-ściekowej. Inwestycja jest warta blisko 210 milionów złotych. Na ten cel spółka pozyskała ok. 126 milionów z Funduszu Spójności. To… » więcej 2020-09-28, godz. 21:21, RTT - artykuły Ryk silników, ostre zakręty i duże prędkości. Za nami 51. Opolski Rajd Festiwalowy Tomasz Gucwa i Jacek Białek zostali zwycięzcami w klasyfikacji generalnej 51. Opolskiego Rajdu Festiwalowego. Załoga jechała autem Subaru Impreza. Na starcie stanęło w sumie 35 drużyn, które rywalizowały w 6 kategoriach. » więcej 2020-09-28, godz. 15:15, RTT - artykuły Smaki lata zamknięte w słoiku. Moda na przetwory nie przemija Powidła ze śliwek, grzybki marynowane, ogórki kiszone czy sok z malin na jesienne wieczory. Sezon na przetwory w pełni. Z danych Polskiego Przedsiębiorstwa zajmującego się badaniami społecznymi w 2019 roku wynika, że 75% Polaków… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***