Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-07-12, 12:37 Autor: Agnieszka Lubczańska

Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela”

Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela” [fot. https://pixabay.com/pl]
Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela” [fot. https://pixabay.com/pl]
Trzeba będzie poruszać się pieszo po Opolu i w punktach kontrolnych wykonywać zadania. Ich wykonanie będzie punktowane. Zwycięży drużyna, która wykaże się największą wiedzą z zakresu ekologii, ochrony owadów zapylających, muzyki i zabytków województwa opolskiego, a także umiejętnością współpracy w grupie. To zasady gry miejskiej „Lot trzmiela”. Zabawa odbędzie się w najbliższą środę (19.07) i czwartek (20.07) od godz. 10:00 do 14:00. Udział jest bezpłatny. Na zwycięzców czekają nagrody-niespodzianki.

Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela”Na czym polega gra miejska "Lot trzmiela"?

Celem zabawy jest przybliżenie uczestnikom informacji o ekologii, ochronie owadów, muzyki, zabytków województwa opolskiego oraz wzajemnych relacji natury ze sztuką. Za każde czekające w punktach kontrolnych zadanie będzie można otrzymać - w zależności od stopnia poprawności realizacji i czasu wykonania - od 1 do 10 punktów. Zwycięzca, czyli drużyna z największą liczbą punktów, zostanie wyłoniona ok. godz. 13.00 w ostatnim punkcie kontrolnym oznaczonym jako meta. Gra odbędzie się w godz. od 10:00 do 14:00.


Co zrobić, by wziąć udział w grze?


W grze mogą brać udział zespoły – warunkiem ich rejestracji jest udział przynajmniej jednej osoby pełnoletniej w każdym z zespołów. Osoby niepełnoletnie będą mogły wziąć udział w grze tylko pod opieką osób dorosłych.


Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja pod adresem e-mail: k.wybraniec@filharmonia.opole.pl lub w dniu przystąpienia do gry w godz. od 9:00 do 11:00 w siedzibie Filharmonii Opolskiej przy ul. Krakowskiej 24 w Opolu.


Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.


Organizatorami gry miejskiej „Lot trzmiela” są Filharmonia Opolska oraz Samorząd Województwa Opolskiego w ramach projektu pn. „Ochrona trzmiela i siedlisk z nim związanych oraz promowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie bioróżnorodności w Województwie Opolskim”. Radio Opole patronuje medialnie wydarzeniu.


Źródło: http://www.opolskie.pl/2017/07/gra-miejska-lot-trzmiela-2/

Zobacz także

2018-02-19, godz. 16:44, Patronaty - polecamy Adam Asanov, Meg Krzemień i Jędrzej Skiba z charytatywnym koncertem już w niedzielę w NCPP. Przyjdź i wesprzyj chorego Karola Stadnika Adam Asanov, Magdalena Meg Krzemień i Jędrzej Skiba - koncertów tych artystów będzie można posłuchać już w najbliższą niedzielę (25.02) w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. Podczas wieczoru wystąpi także Kabaret Łowcy.B. To okazja nie t ... » więcej 2018-02-19, godz. 16:10, Patronaty - polecamy Ekumeniczny Koncert Wielkopostny w Głogówku Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku oraz Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Głogówku zapraszają na Ekumeniczny Koncert Wielkopostny w wykonaniu Kolegium Muzyki Ewangelickiej z Krakowa. » więcej 2018-02-19, godz. 15:00, Patronaty - polecamy Rock-Time 2018 – trwa głosowanie internautów! XIV Przegląd Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2018 zbliża się wielkimi krokami. W ubiegłą sobotę (17.02) zakończyła się rejestracja zespołów, a to oznacza, że czas na wybór finalistów, którzy zaprezentują swoją twórczość na desk ... » więcej 2018-02-19, godz. 14:47, Patronaty - polecamy U Studni z koncertem w Studiu M już 28 lutego Refleksja, afirmacja życia, optymizm, a do tego niebanalna oprawa muzyczna - to wszystko 28 lutego będzie można usłyszeć w Studiu M Radia Opole podczas koncertu zespołu U Studni. Fanom poezji śpiewanej znani są doskonale. Zespół tworzą by ... » więcej 2018-02-19, godz. 12:05, Patronaty - polecamy SBB w filharmonii. Radio Opole zaprasza na koncert w 40. rocznicę powstania płyty „Welcome” W 1978 roku w Radiu Opole powstała jedna z najważniejszych płyt polskiej muzyki rockowej. Mowa o „Welcome” zespołu SBB. Z okazji 40. rocznicy jej powstania - 13 marca w Filharmonii Opolskiej odbędzie się wyjątkowy koncert. To niepowtarzal ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »