Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-07-12, 12:37 Autor: Agnieszka Lubczańska

Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela”

Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela” [fot. https://pixabay.com/pl]
Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela” [fot. https://pixabay.com/pl]
Trzeba będzie poruszać się pieszo po Opolu i w punktach kontrolnych wykonywać zadania. Ich wykonanie będzie punktowane. Zwycięży drużyna, która wykaże się największą wiedzą z zakresu ekologii, ochrony owadów zapylających, muzyki i zabytków województwa opolskiego, a także umiejętnością współpracy w grupie. To zasady gry miejskiej „Lot trzmiela”. Zabawa odbędzie się w najbliższą środę (19.07) i czwartek (20.07) od godz. 10:00 do 14:00. Udział jest bezpłatny. Na zwycięzców czekają nagrody-niespodzianki.

Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela”Na czym polega gra miejska "Lot trzmiela"?

Celem zabawy jest przybliżenie uczestnikom informacji o ekologii, ochronie owadów, muzyki, zabytków województwa opolskiego oraz wzajemnych relacji natury ze sztuką. Za każde czekające w punktach kontrolnych zadanie będzie można otrzymać - w zależności od stopnia poprawności realizacji i czasu wykonania - od 1 do 10 punktów. Zwycięzca, czyli drużyna z największą liczbą punktów, zostanie wyłoniona ok. godz. 13.00 w ostatnim punkcie kontrolnym oznaczonym jako meta. Gra odbędzie się w godz. od 10:00 do 14:00.


Co zrobić, by wziąć udział w grze?


W grze mogą brać udział zespoły – warunkiem ich rejestracji jest udział przynajmniej jednej osoby pełnoletniej w każdym z zespołów. Osoby niepełnoletnie będą mogły wziąć udział w grze tylko pod opieką osób dorosłych.


Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja pod adresem e-mail: k.wybraniec@filharmonia.opole.pl lub w dniu przystąpienia do gry w godz. od 9:00 do 11:00 w siedzibie Filharmonii Opolskiej przy ul. Krakowskiej 24 w Opolu.


Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.


Organizatorami gry miejskiej „Lot trzmiela” są Filharmonia Opolska oraz Samorząd Województwa Opolskiego w ramach projektu pn. „Ochrona trzmiela i siedlisk z nim związanych oraz promowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie bioróżnorodności w Województwie Opolskim”. Radio Opole patronuje medialnie wydarzeniu.


Źródło: http://www.opolskie.pl/2017/07/gra-miejska-lot-trzmiela-2/

Zobacz także

2018-06-15, godz. 15:46, Patronaty - polecamy W poniedziałek rusza festiwal podróżniczy "4 strony marzeń" '4 strony marzeń' - to rodzinny festiwal podróżniczy, podczas którego organizatorzy będą namawiać rodziców i dzieci do wspólnego przeżywania przygód i odkrywania świata - zarówno podczas dalekich wypraw, jak i przy okazji wycieczek za mia ... » więcej 2018-06-15, godz. 11:11, Patronaty - polecamy Piknik Rodzinny nad Odrą już w niedzielę! Okazja do wspólnego spędzenia czasu, rekreacji i poznania organizacji pozarządowych będzie już w najbliższą niedzielę (17.06) podczas Pikniku Rodzinnego nad Odrą w Opolu. Impreza w Parku Nadodrzańskim potrwa od godz. 13:00 do 19:00. Wstęp ... » więcej 2018-06-14, godz. 15:44, Patronaty - polecamy Dominika i Janusz Żyłka gwiazdami festynu "Z nadzieją do Panamy" 'Z nadzieją do Panamy' - festyn parafialny pod takim hasłem rozpocznie się w sobotę (16.06) o godz. 13:00 w hali targowej w Kolonowskiem. Podczas imprezy będą zbierane pieniądze na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Panamie. W zbiórkę włą ... » więcej 2018-06-14, godz. 15:37, Patronaty - polecamy III Festiwal Książki - zobacz, co w programie! Trwają ostatnie przygotowania do III Festiwalu Książki w Opolu. Na placu przy MBP oraz wzdłuż ulicy Mozarta rozstawiane są namioty, które już wkrótce wypełnią się książkami. Swoją ofertę zaprezentuje prawie 70 wydawnictw. Uroczysta inaugu ... » więcej 2018-06-14, godz. 14:54, Patronaty - polecamy Gratka dla miłośników starej motoryzacji Już w sobotę (16.06) odbędzie się Wystawa Pojazdów Zabytkowych RPM 'Zagłoba'. Impreza już po raz czwarty organizowana jest na terenach położonych koło strzelnicy w opolskich Grudzicach. Start o godz. 9:00. Wstęp dla zwiedzających jest wol ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »