Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-07-12, 12:37 Autor: Agnieszka Lubczańska

Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela”

Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela” [fot. https://pixabay.com/pl]
Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela” [fot. https://pixabay.com/pl]
Trzeba będzie poruszać się pieszo po Opolu i w punktach kontrolnych wykonywać zadania. Ich wykonanie będzie punktowane. Zwycięży drużyna, która wykaże się największą wiedzą z zakresu ekologii, ochrony owadów zapylających, muzyki i zabytków województwa opolskiego, a także umiejętnością współpracy w grupie. To zasady gry miejskiej „Lot trzmiela”. Zabawa odbędzie się w najbliższą środę (19.07) i czwartek (20.07) od godz. 10:00 do 14:00. Udział jest bezpłatny. Na zwycięzców czekają nagrody-niespodzianki.

Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela”Na czym polega gra miejska "Lot trzmiela"?

Celem zabawy jest przybliżenie uczestnikom informacji o ekologii, ochronie owadów, muzyki, zabytków województwa opolskiego oraz wzajemnych relacji natury ze sztuką. Za każde czekające w punktach kontrolnych zadanie będzie można otrzymać - w zależności od stopnia poprawności realizacji i czasu wykonania - od 1 do 10 punktów. Zwycięzca, czyli drużyna z największą liczbą punktów, zostanie wyłoniona ok. godz. 13.00 w ostatnim punkcie kontrolnym oznaczonym jako meta. Gra odbędzie się w godz. od 10:00 do 14:00.


Co zrobić, by wziąć udział w grze?


W grze mogą brać udział zespoły – warunkiem ich rejestracji jest udział przynajmniej jednej osoby pełnoletniej w każdym z zespołów. Osoby niepełnoletnie będą mogły wziąć udział w grze tylko pod opieką osób dorosłych.


Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja pod adresem e-mail: k.wybraniec@filharmonia.opole.pl lub w dniu przystąpienia do gry w godz. od 9:00 do 11:00 w siedzibie Filharmonii Opolskiej przy ul. Krakowskiej 24 w Opolu.


Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.


Organizatorami gry miejskiej „Lot trzmiela” są Filharmonia Opolska oraz Samorząd Województwa Opolskiego w ramach projektu pn. „Ochrona trzmiela i siedlisk z nim związanych oraz promowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie bioróżnorodności w Województwie Opolskim”. Radio Opole patronuje medialnie wydarzeniu.


Źródło: http://www.opolskie.pl/2017/07/gra-miejska-lot-trzmiela-2/

Zobacz także

2017-11-17, godz. 15:14, Patronaty - polecamy IX Ogólnopolski Festiwal Ekoenergetyki w Opolu Fundacja na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki 'Zielony Feniks' zaprasza do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Ekoenergetyki w Opolu. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy wtorek (21.11) i potrwa 3 dni, w trakcie których naukow ... » więcej 2017-11-17, godz. 07:30, Patronaty - polecamy Progresywna ekstraklasa, czyli zespół Walfad w Studiu M! To ich legendarny zespół Marillion wybrał w tym roku jako support Marillion Weekend w Łodzi, a ostatnio wystąpili przed Procol Harum w katowickim Spodku. Swoimi kolejnymi płytami udowadniają, że są jedną z najbardziej obiecujących grup ro ... » więcej 2017-11-16, godz. 13:58, Patronaty - polecamy Niebanalny tydzień w Opolu? Z MDK już od poniedziałku! Projekcje filmów, spektakle, koncerty, wystawy i warsztaty artystyczne czekają na chętnych uczestniczenia w Tygodniu Kultury Niebanalnej. To doroczna prezentacja dokonań Studia Piosenki Debiut, Wokalnego Studia Kształcenia Jazzowego oraz ... » więcej 2017-11-16, godz. 12:59, Patronaty - polecamy Siatkarska gratka w Strzelcach Opolskich ZAKSA Strzelce Opolskie już w najbliższą sobotę (18.11) zmierzy się z BBTS II Bielsko-Biała. Mecz w drugiej lidze siatkówki rozpocznie się o godz. 17:00 w strzeleckiej Hali Sportowej przy ul. Kozielskiej 34. Wstęp bezpłatny. » więcej 2017-11-16, godz. 12:01, Patronaty - polecamy Fani fantastyki, już od piątku rusza konwent Opolcon Już po raz piąty do Opola zjadą fani fantastyki z całej Polski na konwent Opolcon organizowany przez Opolski Klub Fantastyki Fenix. W programie prelekcje, spotkania z gośćmi, warsztaty, atrakcje dla miłośników larpów, gier fabularnych (RP ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »