Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-07-12, 12:37 Autor: Agnieszka Lubczańska

Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela”

Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela” [fot. https://pixabay.com/pl]
Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela” [fot. https://pixabay.com/pl]
Trzeba będzie poruszać się pieszo po Opolu i w punktach kontrolnych wykonywać zadania. Ich wykonanie będzie punktowane. Zwycięży drużyna, która wykaże się największą wiedzą z zakresu ekologii, ochrony owadów zapylających, muzyki i zabytków województwa opolskiego, a także umiejętnością współpracy w grupie. To zasady gry miejskiej „Lot trzmiela”. Zabawa odbędzie się w najbliższą środę (19.07) i czwartek (20.07) od godz. 10:00 do 14:00. Udział jest bezpłatny. Na zwycięzców czekają nagrody-niespodzianki.

Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela”Na czym polega gra miejska "Lot trzmiela"?

Celem zabawy jest przybliżenie uczestnikom informacji o ekologii, ochronie owadów, muzyki, zabytków województwa opolskiego oraz wzajemnych relacji natury ze sztuką. Za każde czekające w punktach kontrolnych zadanie będzie można otrzymać - w zależności od stopnia poprawności realizacji i czasu wykonania - od 1 do 10 punktów. Zwycięzca, czyli drużyna z największą liczbą punktów, zostanie wyłoniona ok. godz. 13.00 w ostatnim punkcie kontrolnym oznaczonym jako meta. Gra odbędzie się w godz. od 10:00 do 14:00.


Co zrobić, by wziąć udział w grze?


W grze mogą brać udział zespoły – warunkiem ich rejestracji jest udział przynajmniej jednej osoby pełnoletniej w każdym z zespołów. Osoby niepełnoletnie będą mogły wziąć udział w grze tylko pod opieką osób dorosłych.


Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja pod adresem e-mail: k.wybraniec@filharmonia.opole.pl lub w dniu przystąpienia do gry w godz. od 9:00 do 11:00 w siedzibie Filharmonii Opolskiej przy ul. Krakowskiej 24 w Opolu.


Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.


Organizatorami gry miejskiej „Lot trzmiela” są Filharmonia Opolska oraz Samorząd Województwa Opolskiego w ramach projektu pn. „Ochrona trzmiela i siedlisk z nim związanych oraz promowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie bioróżnorodności w Województwie Opolskim”. Radio Opole patronuje medialnie wydarzeniu.


Źródło: http://www.opolskie.pl/2017/07/gra-miejska-lot-trzmiela-2/

Zobacz także

2017-09-20, godz. 18:30 Weekend pod znakiem piłki ręcznej w Dąbrowie I Ogólnopolski Turniej Amatorów w Piłce Ręcznej odbędzie się w sobotę i niedzielę (23-24.09) w Dąbrowie koło Opola. Start o godz. 9:00. Każdy, kto ma ochotę spróbować swoich sił w szczypiorniaku, jest mile widziany. Ci, którzy nie mają pl ... » więcej 2017-09-20, godz. 11:47 Pierwszy Bieg Grudzicki wystartuje już w sobotę Bieg Grudzicki to inicjatywa mieszkańców dzielnicy Grudzice w Opolu, którzy chcą promować aktywny tryb życia. Pierwsza edycja tej imprezy jest zaplanowana na sobotę (23.09). Zapisy ruszają od godz. 8:00 w biurze zawodów przy strzelnicy sp ... » więcej 2017-09-20, godz. 09:40 Głubczyce zapraszają na Festiwal Cittaslow “Barwy jesieni” W sobotę (23.09) w ramach IV Głubczyckich Senioraliów odbędzie się Festiwal Cittaslow “Barwy jesieni”. Uroczyste otwarcie imprezy zaplanowano na godz. 14:00 w amfiteatrze przy ul. Kochanowskiego w Głubczycach. Festyn poprowadzi Maria Fara ... » więcej 2017-09-19, godz. 16:41 Najlepsi judocy i judoczki z całej Polski zmierzą się w Opolu Od piątku (22.09) do niedzieli (24.09) Halę Sportową przy ul. Kowalskiej 2 w Opolu opanują najlepsi w Polsce judocy. Wszystko za sprawą Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów w Judo. Wstęp ... » więcej 2017-09-19, godz. 12:54 Multimedialne widowisko z muzyką na żywo już wkrótce w "Okrąglaku" Sufit hali „Okrąglak” przeobrazi się w kopułę planetarium i rozbłyśnie tysiącami świateł, a wszystkiemu będzie towarzyszyć suita „Planety” w wykonaniu Filharmoników Opolskich. To multimedialne widowisko z muzyką na żywo znacznie wykroczy ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »