Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-07-12, 12:37 Autor: Agnieszka Lubczańska

Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela”

Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela” [fot. https://pixabay.com/pl]
Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela” [fot. https://pixabay.com/pl]
Trzeba będzie poruszać się pieszo po Opolu i w punktach kontrolnych wykonywać zadania. Ich wykonanie będzie punktowane. Zwycięży drużyna, która wykaże się największą wiedzą z zakresu ekologii, ochrony owadów zapylających, muzyki i zabytków województwa opolskiego, a także umiejętnością współpracy w grupie. To zasady gry miejskiej „Lot trzmiela”. Zabawa odbędzie się w najbliższą środę (19.07) i czwartek (20.07) od godz. 10:00 do 14:00. Udział jest bezpłatny. Na zwycięzców czekają nagrody-niespodzianki.

Weź udział w grze miejskiej „Lot trzmiela”Na czym polega gra miejska "Lot trzmiela"?

Celem zabawy jest przybliżenie uczestnikom informacji o ekologii, ochronie owadów, muzyki, zabytków województwa opolskiego oraz wzajemnych relacji natury ze sztuką. Za każde czekające w punktach kontrolnych zadanie będzie można otrzymać - w zależności od stopnia poprawności realizacji i czasu wykonania - od 1 do 10 punktów. Zwycięzca, czyli drużyna z największą liczbą punktów, zostanie wyłoniona ok. godz. 13.00 w ostatnim punkcie kontrolnym oznaczonym jako meta. Gra odbędzie się w godz. od 10:00 do 14:00.


Co zrobić, by wziąć udział w grze?


W grze mogą brać udział zespoły – warunkiem ich rejestracji jest udział przynajmniej jednej osoby pełnoletniej w każdym z zespołów. Osoby niepełnoletnie będą mogły wziąć udział w grze tylko pod opieką osób dorosłych.


Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja pod adresem e-mail: k.wybraniec@filharmonia.opole.pl lub w dniu przystąpienia do gry w godz. od 9:00 do 11:00 w siedzibie Filharmonii Opolskiej przy ul. Krakowskiej 24 w Opolu.


Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.


Organizatorami gry miejskiej „Lot trzmiela” są Filharmonia Opolska oraz Samorząd Województwa Opolskiego w ramach projektu pn. „Ochrona trzmiela i siedlisk z nim związanych oraz promowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie bioróżnorodności w Województwie Opolskim”. Radio Opole patronuje medialnie wydarzeniu.


Źródło: http://www.opolskie.pl/2017/07/gra-miejska-lot-trzmiela-2/

Zobacz także

2017-07-28, godz. 00:06 Drum Fest – zobacz program, wybierz koncert i przyjdź! Trudno wyobrazić sobie jesień bez tego festiwalu… 24 września koncertem Mealanie Charles International Quintet rozpocznie się 26. Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny Drum Fest. Wydarzenie inaugurujące festiwal będzie równocześnie koncertem ... » więcej 2017-07-27, godz. 15:30 Poznaj Opole z wyjątkowej perspektywy Dla tych, którzy Opole znają - to okazja, by spojrzeć na miasto z całkiem innej perspektywy, a Ci którzy jeszcze go nie znają - będą mieli okazję, by je poznać w wyjątkowo atrakcyjny sposób. Już w najbliższą sobotę (29.07) i niedzielę (30 ... » więcej 2017-07-27, godz. 14:13 Kamil Bednarek jedną z gwiazd V Aeropikniku nad Zalewem Paczkowskim Kilkanaście ekip balonowych z całej Polski oraz z Czech weźmie udział w Balonowym Pucharze Polski, który już w piątek (28.07) o godz. 18:30 oficjalnie otwarty zostanie na Stadionie Miejskim w Paczkowie. W sobotę (29.07) impreza przeniesie ... » więcej 2017-07-26, godz. 14:11 Już wkrótce Wielki Dzień Pszczół! Albert Einstein powiedział kiedyś, że jeśli pszczoły znikną, wkrótce to samo stanie się z ludźmi. Na obchody Wielkiego Dnia Pszczół zaprasza 8 sierpnia Muzeum Wsi Opolskiej. Będzie można wziąć udział w grze terenowej, spotkaniach z pszcze ... » więcej 2017-07-25, godz. 17:36 Słynna opera Verdiego już wkrótce w amfiteatrze Należy do żelaznego repertuaru niemal każdego teatru operowego na świecie, a w tym roku mija 175 lat od pierwszego jej wystawienia. Mowa o operze „Nabucco”. Arcydzieło Giuseppe Verdiego 5 sierpnia będzie można obejrzeć w opolskim amfiteat ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »