Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-06-06, 13:52 Autor: Paula Hołubowicz

Przyłącz się do zabawy ekologicznej podczas "Dni Ozimka - Gramy w zielone"

Dni Ozimka 2017. [fot. Sławomir Kieler]
Dni Ozimka 2017. [fot. Sławomir Kieler]
Muzyka, taniec i pokazy iluzjonistyczne - to wszystko w ramach Dni Ozimka, które w tym roku odbędą się w weekend 15-16.06. Motywem przewodnim wydarzenia będzie ekologia. W ramach wydarzenia prowadzona będzie kampania informacyjno-edukacyjna z zakresu zarządzania odpadami.
Impreza odbędzie się na terenie wokół Domu Kultury w Ozimku. W ramach Dni zaplanowano prezentację filmu i teledysków, które powstały przy udziale mieszkańców miasta, będzie można podziwiać twórczość artystów Gminy Ozimek, a także występy znanych muzyków: Josse Torresa z zespołem oraz grupy Loka - to wszystko w sobotę!

Drugi dzień imprezy poświęcony będzie prezentacji dorobku artystycznego sekcji działających przy Domu Kultury i tematyce ekologicznej. Przeprowadzone będą m.in.: rodzinna gra terenowa, wystawy, spektakl taneczny oraz rodzinny turniej „Wymiatacze”, będący pełnym niespodzianek torem przeszkód.

Wśród pozostałych atrakcji znajdą się: pokazy iluzjonistyczne w wykonaniu Bartosza Lewandowskiego - finalisty programu „Mam Talent", koncert Ozimskiej Orkiestry Dętej oraz odsłonięcie muralu wykonanego w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Ozimka. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych.

Więcej informacji na temat wydarzenie dostępnych jest na stronie Domu Kultury w Ozimku. Dodajmy, że Radio Opole objęło nad wydarzeniem patronat medialny.
plakat dni ozimka

Zobacz także

2019-06-19, godz. 15:47, Patronaty - polecamy Premiera słuchowiska „Zbiesione – dziadowski poemat ślężański o strasznych wiedźmach, czarach i opętaniach” już w sobotę w Radiu Opole! „Zbiesione…” - to dziadowski poemat ślężański o strasznych wiedźmach, czarach i opętaniach. Dzieło składa się z dwóch części i napisany jest trzynastozgłoskowcem. » więcej 2019-06-19, godz. 15:13, Patronaty - polecamy Czas na warsztaty wokalne Uwolnij Głos 2019 – zgłoszenia tylko do niedzieli! Przed nami kolejna, ósma już, edycja Ogólnopolskich Warsztatów Wokalnych Uwolnij Głos. W tym roku zajęcia poprowadzą Marika, czyli Marta Kosakowska oraz duet folkowy Zakuka, który tworzą wokalistka Żaneta Plotnik i gitarzysta Jakub Mitora ... » więcej 2019-06-19, godz. 12:38, Patronaty - polecamy Startuje Darmowa Wakacyjna Szkółka Tenisowa – poznaj szczegóły i zapisz swoje dziecko! Centrum Tenisowe OpolTenis zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-18 lat do udziału w zajęciach szkółki tenisowej przez cały okres wakacyjny. » więcej 2019-06-19, godz. 11:23, Patronaty - polecamy Zabytkowe samochody, motocykle i nie tylko – wystawa RPM Zagłoba już w sobotę! Już po raz piąty odbędzie się Wystawa Pojazdów Zabytkowych RPM Zagłoba. W programie nie tylko wystawa, ale także rajd sprawnościowy na trasie 70 km. » więcej 2019-06-18, godz. 15:05, Patronaty - polecamy Opolski Festiwal Skoków już w ten weekend Opolem ponownie rządzić będą skoki wzwyż. Już po raz 14. w mieście odbędzie się Opolski Festiwal Skoków. Na Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków zaprezentują się najlepsi lekkoatleci w całej Europie, którzy z pewnością d ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »