Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-06-06, 09:11 Autor: Justyna Krzyżanowska/Paula Hołubowicz

Przed nami premiera nowej płyty zespołu Paragraf 64

PARAGRAF 64 - "OKO ZA OKO" z płyty pt."ŹRÓDŁO" - Oficjalny teledysk
Dokładnie na 3-lecie wydania pierwszej płyty zespół PARAGRAF 64 wydaje kolejny album pt. „Źródło”. Premierę zaplanowano na 9 czerwca (niedziela) w Częstochowie. Jak zapowiadają sami muzycy, przy tej okazji nie odbędzie się żaden koncert promujący ich nowe dzieło.
PARAGRAF 64 to zespół, który zaistniał w 2013 roku – jest kontynuacją utworzonego w 2008 roku na terenie Zakładu Karnego nr 2 w Strzelcach Opolskich zespołu „Są-siedzi”. Obecnie w skład grupy wchodzi dwóch osadzonych. Reszta składu to wolni ludzie. Muzycy koncertowali kilkadziesiąt razy dla publiczności, zarówno wewnątrz zakładu karnego, jak i poza jego murami.

Jak podkreślają muzycy, „Źródło” nie jest nazwą bez znaczenia, jest to miejsce gdzie wszystko się zaczyna. Dla zespołu PARAGRAF 64 źródło to coś więcej, to jak serce, które mocno zaczyna bić kiedy w człowieku rodzą się emocje i uczucia.

Ostatnie 3 lata to dla zespołu czas ogromnych zmian, niejednego mocnego uderzenia.
Na płycie gościnnie wystąpił Tomasz OLEY Olejnik z zespołu PROLETARYAT. Artysta zaśpiewał wraz ze Świętym w utworze "Oko za oko".

Premierę płyty „Źródło” zaplanowano na 09.06.2019 r. (niedziela) w Częstochowie. Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Paragraf 64 płyta

Zobacz także

2019-06-19, godz. 15:47, Patronaty - polecamy Premiera słuchowiska „Zbiesione – dziadowski poemat ślężański o strasznych wiedźmach, czarach i opętaniach” już w sobotę w Radiu Opole! „Zbiesione…” - to dziadowski poemat ślężański o strasznych wiedźmach, czarach i opętaniach. Dzieło składa się z dwóch części i napisany jest trzynastozgłoskowcem. » więcej 2019-06-19, godz. 15:13, Patronaty - polecamy Czas na warsztaty wokalne Uwolnij Głos 2019 – zgłoszenia tylko do niedzieli! Przed nami kolejna, ósma już, edycja Ogólnopolskich Warsztatów Wokalnych Uwolnij Głos. W tym roku zajęcia poprowadzą Marika, czyli Marta Kosakowska oraz duet folkowy Zakuka, który tworzą wokalistka Żaneta Plotnik i gitarzysta Jakub Mitora ... » więcej 2019-06-19, godz. 12:38, Patronaty - polecamy Startuje Darmowa Wakacyjna Szkółka Tenisowa – poznaj szczegóły i zapisz swoje dziecko! Centrum Tenisowe OpolTenis zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-18 lat do udziału w zajęciach szkółki tenisowej przez cały okres wakacyjny. » więcej 2019-06-19, godz. 11:23, Patronaty - polecamy Zabytkowe samochody, motocykle i nie tylko – wystawa RPM Zagłoba już w sobotę! Już po raz piąty odbędzie się Wystawa Pojazdów Zabytkowych RPM Zagłoba. W programie nie tylko wystawa, ale także rajd sprawnościowy na trasie 70 km. » więcej 2019-06-18, godz. 15:05, Patronaty - polecamy Opolski Festiwal Skoków już w ten weekend Opolem ponownie rządzić będą skoki wzwyż. Już po raz 14. w mieście odbędzie się Opolski Festiwal Skoków. Na Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków zaprezentują się najlepsi lekkoatleci w całej Europie, którzy z pewnością d ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »