Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-06-06, 09:11 Autor: Justyna Krzyżanowska/Paula Hołubowicz

Przed nami premiera nowej płyty zespołu Paragraf 64

PARAGRAF 64 - "OKO ZA OKO" z płyty pt."ŹRÓDŁO" - Oficjalny teledysk
Dokładnie na 3-lecie wydania pierwszej płyty zespół PARAGRAF 64 wydaje kolejny album pt. „Źródło”. Premierę zaplanowano na 9 czerwca (niedziela) w Częstochowie. Jak zapowiadają sami muzycy, przy tej okazji nie odbędzie się żaden koncert promujący ich nowe dzieło.
PARAGRAF 64 to zespół, który zaistniał w 2013 roku – jest kontynuacją utworzonego w 2008 roku na terenie Zakładu Karnego nr 2 w Strzelcach Opolskich zespołu „Są-siedzi”. Obecnie w skład grupy wchodzi dwóch osadzonych. Reszta składu to wolni ludzie. Muzycy koncertowali kilkadziesiąt razy dla publiczności, zarówno wewnątrz zakładu karnego, jak i poza jego murami.

Jak podkreślają muzycy, „Źródło” nie jest nazwą bez znaczenia, jest to miejsce gdzie wszystko się zaczyna. Dla zespołu PARAGRAF 64 źródło to coś więcej, to jak serce, które mocno zaczyna bić kiedy w człowieku rodzą się emocje i uczucia.

Ostatnie 3 lata to dla zespołu czas ogromnych zmian, niejednego mocnego uderzenia.
Na płycie gościnnie wystąpił Tomasz OLEY Olejnik z zespołu PROLETARYAT. Artysta zaśpiewał wraz ze Świętym w utworze "Oko za oko".

Premierę płyty „Źródło” zaplanowano na 09.06.2019 r. (niedziela) w Częstochowie. Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Paragraf 64 płyta

Zobacz także

2020-03-25, godz. 13:39, Patronaty - polecamy Tysiąc zdigitalizowanych obiektów z ponad 20 opolskich muzeów już wkrótce w mobilnej aplikacji Trwają prace nad przygotowaniem mobilnej aplikacji popularyzującej dziedzictwo kulturowe z zasobów ponad 20 muzeów województwa opolskiego. Aplikacja będzie bezpłatna dla użytkowników. Powstanie jako efekt projektu 'O!polskie muzea - aplikacja… » więcej 2020-03-25, godz. 11:51, Patronaty - polecamy „Nie zwracaj biletu! Wymień go na bilet otwarty” Kupiliście bilety, a spektakle odwołane? Co zrobić, by nie przepadły? Jeszcze tylko do piątku (27.03) można uzyskać zwrot kosztów za niewykorzystane bilety na marcowe przedstawienia Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu, ale jest też inna… » więcej 2020-03-16, godz. 15:24, Patronaty - polecamy Teatr im. Jana Kochanowskiego poleca obejrzenie spektaklu „Ślub” w domowym zaciszu Wszystkie marcowe przedstawienia w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu zostały odwołane, ale dla tęskniących za teatrem, mamy dobrą informację: obsypany deszczem nagród „Ślub” Witolda Gombrowicza w reż. Anny Augustynowicz jest do obejrzenia… » więcej 2020-03-16, godz. 12:47, Patronaty - polecamy WBP w Opolu zachęca do korzystania z bazy e-książek Choć w związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju wszystkie imprezy (spotkania, koncerty, szkolenia, konwersacje i inne) zaplanowane przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu, a także jej oddziały - zostały odwołane, biblioteka… » więcej 2020-03-11, godz. 09:33, Patronaty - polecamy Pięć dni smakowitego świętowania, czyli II Festiwal Smaku na Opolszczyźnie! Festiwal Smaku to największe wydarzenie kulinarne w Polsce, podczas którego restauracje oraz kawiarnie proponują mieszkańcom specjalnie przygotowane na tę okazję wyjątkowe dania w festiwalowych cenach. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »