Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-03-14, 11:22 Autor: Barbara Więcek

Powitaj wiosnę z Akademią Piękna Cerpol!

Warsztaty makijażu [fot. Flickr]
Warsztaty makijażu [fot. Flickr]
Już w najbliższą sobotę (17.03) od godz. 10:00 do 15:00 w Galerii Wnętrz Cerpol odbędą się bezpłatne warsztaty dla kobiet z okazji zbliżającej się wiosny. Mieszkanki Opola i okolic będą mogły dowiedzieć się m.in.: jak i dlaczego warto dbać o siebie oraz swoje lepsze samopoczucie.
Wiosna to idealny czas na zmiany, dlatego w sobotę (17.03) rusza Akademia Piękna Cerpol. W Galerii Wnętrz przy ul. Światowida 6a w Opolu na wszystkie panie będzie czekać moc atrakcji. Wśród nich: analiza składu ciała, konsultacje z dietetykiem i fizjoterapeutą, zabiegi pielęgnacyjne dłoni, profesjonalny manicure, komputerowa analiza skóry, testowanie kosmetyków i warsztaty makijażu. Do dyspozycji wszystkich gości będzie także kawiarenka z włoską kawą. I to wszystko zupełnie za darmo!

Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych, którzy często towarzyszą rodzicom na zakupach i dla nich przewidzieli warsztaty ceramiczne. Akcja "Powitaj wiosnę z Akademią Piękna Cerpol" odbędzie się w godzinach 10:00-15:00.

Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.powitajwiosne plakat 0203

Zobacz także

2018-06-22, godz. 21:07, Patronaty - polecamy Dyskusje ponad podziałami na wyznania i ideologie w Opolu Dwa dni potrwa IV Międzynarodowa Konferencja Polskiego Towarzystwa Psychologii Religii i Duchowości, która odbędzie się w poniedziałek i wtorek (25-26.06) na Uniwersytecie Opolskim w budynku przy ul. Drzymały. Wstęp wolny. » więcej 2018-06-22, godz. 13:53, Patronaty - polecamy Piknik w ramach akcji "Zdrap pomarańczowy znak" W niedzielę (24.06) w parku miejskim w Zdzieszowicach odbędzie się piknik będący elementem kampanii na rzecz ochrony sędziwych drzew w Polsce pod hasłem 'Zdrap pomarańczowy znak'. Początek o godz. 14:00. Wstęp wolny. » więcej 2018-06-21, godz. 17:03, Patronaty - polecamy Krapkowice zapraszają na Piknik Rodzinny Będzie mnóstwo zabawy i atrakcji przez dzień cały, wieczorem wspólne oglądanie meczu Polska-Kolumbia, ale przede wszystkim będzie okazja, by pomóc Marcelowi Kulosie z Żyrowej, który walczy dzielnie ze skutkami wcześniactwa. To wszystko ju ... » więcej 2018-06-21, godz. 14:44, Patronaty - polecamy Piosenki Anny Jantar zabrzmią w sobotę w Komprachcicach „Wciąż blisko nas” po takim tytułem już po raz ósmy w Komprachcicach odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. W tym roku w wydarzeniu weźmie udział 21 wykonawców. Zmierzą się w trzech kategoriach. F ... » więcej 2018-06-20, godz. 12:04, Patronaty - polecamy Opolski Jarmark Folkloru w Kluczborku już po raz ósmy Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy” zaprasza na VIII Opolski Jarmark Folkloru. W programie m.in. warsztaty z rękodzieła (witraż, rzeźbiarstwo, zdobienie jajek i inne), występy artystyczne, koncerty orkiestr dętych i z ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »