Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-03-14, 11:22 Autor: Barbara Więcek

Powitaj wiosnę z Akademią Piękna Cerpol!

Warsztaty makijażu [fot. Flickr]
Warsztaty makijażu [fot. Flickr]
Już w najbliższą sobotę (17.03) od godz. 10:00 do 15:00 w Galerii Wnętrz Cerpol odbędą się bezpłatne warsztaty dla kobiet z okazji zbliżającej się wiosny. Mieszkanki Opola i okolic będą mogły dowiedzieć się m.in.: jak i dlaczego warto dbać o siebie oraz swoje lepsze samopoczucie.
Wiosna to idealny czas na zmiany, dlatego w sobotę (17.03) rusza Akademia Piękna Cerpol. W Galerii Wnętrz przy ul. Światowida 6a w Opolu na wszystkie panie będzie czekać moc atrakcji. Wśród nich: analiza składu ciała, konsultacje z dietetykiem i fizjoterapeutą, zabiegi pielęgnacyjne dłoni, profesjonalny manicure, komputerowa analiza skóry, testowanie kosmetyków i warsztaty makijażu. Do dyspozycji wszystkich gości będzie także kawiarenka z włoską kawą. I to wszystko zupełnie za darmo!

Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych, którzy często towarzyszą rodzicom na zakupach i dla nich przewidzieli warsztaty ceramiczne. Akcja "Powitaj wiosnę z Akademią Piękna Cerpol" odbędzie się w godzinach 10:00-15:00.

Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.powitajwiosne plakat 0203

Zobacz także

2018-03-23, godz. 17:12, Patronaty - polecamy Gratka dla pasjonatów Hiszpanii. Zajrzyj na Bojkot Sztuki i obejrzyj relacje z Wielkiego Tygodnia w Maladze Jak wyglądają obchody Wielkiego Tygodnia na południu Hiszpanii? Podobno bardzo spektakularnie, a będzie okazja, by się o tym przekonać za sprawą reżyserki Katarzyny Bojkowskiej, która postanowiła wybrać się do Andaluzji i zrelacjonować fi ... » więcej 2018-03-21, godz. 15:35, Patronaty - polecamy Rusza XX Ogólnopolska Kampania Społeczna „Pola Nadziei” – poznaj plan wydarzeń w Opolu! Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie zaprasza do udziału w XX edycji kampanii „Pola Nadziei”, która w Opolu odbędzie się po raz siódmy. » więcej 2018-03-21, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Koncert finałowy Rock-Time 2018 już w czwartek – też tam będziemy i poprowadzimy program na żywo! Kilkumiesięczne przygotowania do XIV Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2018 powoli dobiegają końca. Tradycyjnie, podczas finału swoją twórczość zaprezentuje sześć zespołów. W tym roku zwycięzcą głosowania online okazał ... » więcej 2018-03-20, godz. 15:06, Patronaty - polecamy Obchody Światowego Dnia Wody także w Opolu. Też tam będziemy! Będzie można dowiedzieć się, skąd się bierze woda w kranie, poznać historię opolskich wodociągów czy tajemnice wieży ciśnień, a do tego zwiedzić oczyszczalnię ścieków i stację uzdatniania wody, czy niedostępny zazwyczaj jaz pod Odrą. To j ... » więcej 2018-03-20, godz. 13:46, Patronaty - polecamy „Kolaboranci” w Kochanowskim, czyli zabawa w stylu lat 30 z muzyką na żywo Na Dużej Scenie Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu trwają próby do spektaklu „Kolaboranci” w reżyserii Piotra Ratajczaka. Sztuka odkrywa ciemne karty historii polskiego teatru i kina czasu II wojny światowej. Spektaklowi towarzyszyć b ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »