Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-11-04, 14:13 Autor: Justyna Krzyżanowska

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu świętuje 65-lecie!

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu świętuje 65-lecie! [fot. Joanna Matlak]
Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu świętuje 65-lecie! [fot. Joanna Matlak]
Zbliża się konferencja podsumowująca 65 lat działalności Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu. W programie m.in. prezentacja rysu historycznego działalności Okręgu.
Ponadto, w trakcie konferencji będą promowane walory turystyczno-krajoznawcze województwa oraz możliwości rekreacji i wypoczynku nad wodą. Podczas uroczystej gali, działacze oraz osoby zasłużone, którzy poprzez swoją postawę i działalność na rzecz związku wpłynęli na jego rozwój, zostaną uhonorowani odznaczenia związkowymi.

Program konferencji z okazji 65-lecia Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu:

  • 16:30 – rejestracja przybyłych gości wraz z wręczeniem upominków okolicznościowych;
  • 17:00 – rozpoczęcie konferencji i przywitanie gości;
  • 17:05 – wystąpienie Prezesa Okręgu PZW Wiesława Misia;
  • 17:10 – prezentacja multimedialna pt. „Wędkarstwo w Polsce i Okręgu PZW Opole - wczoraj, dziś i jutro” – Jakub Roszuk, Dyrektor Biura Zarządu Okręgu oraz Robert Walczak, Sekretarz Zarządu Okręgu;
  • 17:35 – wystąpienia zaproszonych gości;
  • 18:10 – wręczenie odznaczeń, wyróżnień i nagród;
  • 18:40 – występy artystyczne: Opolskie Studio Piosenki;
  • 19:10 – słowo końcowe Prezesa Okręgu;
  • 19:15 – zakończenie części oficjalnej, poczęstunek.

Konferencja podsumowująca z okazji 65-lecia Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu odbędzie się 08.11.2019 r. (piątek) w Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera w Opolu.


Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu świętuje 65-lecie! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-11-14, godz. 12:59, Patronaty - polecamy I Regionalna Konferencja Edukacyjna dla pracowników samorządowych już w środę – poznaj szczegóły! Edukacja ekologiczna w gminach z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi, to hasło przewodnie zbliżającej się konferencji skierowanej do przedstawicieli organów administracji samorządowej zajmujących się problematyką gospodarki odpadami. » więcej 2019-11-13, godz. 20:10, Patronaty - polecamy RetroSfera, czyli poznaj komputery i konsole minionej epoki RetroSfera to festiwal komputerów, gier i konsol minionych lat. Na ponad 70 stanowiskach multimedialnych będzie można usiąść i przypomnieć sobie, jakie emocje wzbudzały kiedyś ówczesne wynalazki techniki, dziś - relikty przeszłości… To już… » więcej 2019-11-13, godz. 15:48, Patronaty - polecamy Rusza cykl koncertów kameralnych w Filharmonii Opolskiej - pierwszy już w piątek. Wystąpi Kwartet Camerata Wieczór z muzyką kameralną to propozycja Filharmonii Opolskiej na najbliższy piątek (15.11). W programie muzyka delikatna, subtelna, ale potrafiąca poruszyć w zupełnie nowy sposób. Koncert ten to propozycja dla osób poszukujących spokoju i… » więcej 2019-11-13, godz. 12:34, Patronaty - polecamy Dzień Ubogich w Opolu już w niedzielę Ubodzy, bezdomni, samotni są wśród nas. Na spotkanie w ramach diecezjalnych obchodów Dnia Ubogich w Opolu zaprasza w najbliższą niedzielę (17.11) biskup opolski Andrzej Czaja. Wydarzenie rozpocznie w samo południe eucharystia w Katedrze Opolskiej… » więcej 2019-11-12, godz. 16:20, Patronaty - polecamy "W krainie Gabriela Garcí Márqueza" - nowa wystawa w Loft Gallery. Wernisaż już w piątek Loft Gallery w Opolu oraz Szkoła Filmowa w Łodzi zapraszają na wystawę fotografii Marka Poźniaka i Janusza M. Tylmana pt. 'W krainie Gabriela Garcí Márqueza'. Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek (15.11) od godz. 18:00 w Loft Gallery… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »