Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-10-05, 10:54 Autor: Paula Hołubowicz

"Nadzieja" - koncert z okazji roku Ireny Sandlerowej

Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej [materiały organizatora]
Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej [materiały organizatora]
Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej [materiały organizatora]
Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej [materiały organizatora]
Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej [materiały organizatora]
Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej [materiały organizatora]
Uczniowie wraz z nauczycielami Szkoły Podstawowej TAK im. Ireny Sandlerowej w Opolu zapraszają na koncert "Nadzieja", który organizowany jest z okazji obchodów Roku Ireny Sandlerowej w Opolu. Koncert odbędzie się 11 października o godz. 18.00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich 18. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.
Koncert ma charakter charytatywny. Podczas wydarzenia będzie można zakupić cegiełki, wspierając w ten sposób leczenie absolwentki szkoły - Agaty Skrzydeł, która w wyniku pęknięcia tętniaka jest sparaliżowana i wymaga rehabilitacji.

Koncert przygotowują uczniowie, rodzice oraz nauczyciele szkoły TAK. Podczas samego przedstawienia na scenie zobaczymy zarówno występy uczniów tej szkoły, jak i uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu.

Jak już wspominaliśmy obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Bezpłatne bilety są do odebrania w sekretariacie Szkoły TAK przy ul. Barlickiego 5 w Opolu.

Radio Opole objęło patronat medialny nad wydarzeniem.
plakat-nadzieja-internet

Zobacz także

2018-10-19, godz. 13:50, Patronaty - polecamy Gratka dla miłośników dogów niemieckich w niedzielę na Zamku w Niemodlinie Barokowe stroje, peruki i makijaże z epoki, piętnaście wielkich dogów, cztery konie, scenografia Zamku Książęcego w Niemodlinie, a do tego profesjonalni fotografowie i filmowcy. Tak wyglądała 'Barokowa Sesja Dogowa' na Zamku w Niemodlinie ... » więcej 2018-10-19, godz. 13:01, Patronaty - polecamy Zbliża się VII Festiwal w Klimatach Bluesa i Rocka – poznaj szczegóły! Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach zaprasza na muzyczny akcent z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Przed nami VII Festiwal w Klimatach Bluesa i Rocka - festiwal, który nie ma formuły konkursowej. » więcej 2018-10-19, godz. 08:40, Patronaty - polecamy Koncert Kasai w Studiu M im. SBB już dziś - transmisja od 20:05 Po wakacyjnej przerwie ruszamy z koncertami w legendarnym Studiu M im. SBB. Już 19 października w Radiu Opole wystąpi Kasai. Swoim głosem i grą na fortepianie artystka zabierze słuchaczy w poruszającą wyobraźnię muzyczną podróż, prezentuj ... » więcej 2018-10-18, godz. 15:41, Patronaty - polecamy Piosenka turystyczna zabrzmi na Stobrawskim Zielonym Szlaku – poznaj szczegóły! Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak w Pokoju zaprasza na IX Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej pt.: „Z piosenką na Stobrawskim Zielonym Szlaku”. » więcej 2018-10-18, godz. 11:02, Patronaty - polecamy 70. urodziny szkoły rolniczej w Bogdańczowicach Jubileusz 70-lecia obchodzi w tym roku Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. dr Jana Dzierżona w Bogdańczowicach. W programie obchodów, które odbędą się w piątek (26.10), jest m.in. msza święta, uroczysta akademia i bal abso ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »