Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-02-19, 13:38 Autor: Agnieszka Lubczańska

Mediacje w prezencie - inicjatywa Fundacji Mediatio

"Siłą jest dialog - słowa w sercu" - do 14 maja trwa akcja Fundacji Mediatio [fot. https://pixabay.com/pl]
"Siłą jest dialog - słowa w sercu" - do 14 maja trwa akcja Fundacji Mediatio [fot. https://pixabay.com/pl]
Promowanie idei dialogu oraz bezpłatnej możliwości skorzystania z mediacji to cel przedsięwzięcia pod nazwą "Siłą jest dialog - słowa w sercu". Ideą jest pokazanie, że w dobie wszechobecnego języka agresji i nienawiści - mediacja jest skutecznym sposobem na jego złagodzenie i jednocześnie sposobem na rozwiązaniem różnych problemów, konfliktów i sporów.

Inicjatywa skierowana jest do mieszkańców Opolszczyzny. Mediacje rodzinne i gospodarcze będą prowadzone w salach siedziby Fundacji Mediatio przy ul. Kępskiej 7 w Opolu. Potrwają do 14 maja.


Zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem 721 780 000 lub mailowo - pisać można na adres biuro@mediatio.pl. Więcej informacji na stronie fundacji - www.mediatio.pl


Idea przedsięwzięcia opiera się na przekonaniu, że mediacja prowadzi do ugody, porozumienia, pokoju we wszystkich sferach życia, a autentyczny dialog przyczynia się do rozwiązania wszelkich problemów, dzięki czemu każde spotkanie staje się obszarem zrozumienia i pokonywania barier.

Przedsięwzięcie rozpoczęła 14 lutego akcja "Dobre słowa dla serca". Inicjatorem projektu jest Fundacja Mediatio. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz także

2020-01-28, godz. 15:46, Patronaty - polecamy „Chroniąc rośliny, chronisz życie” – rok 2020 Międzynarodowym Rokiem Zdrowia Roślin W grudniu 2018 r. Zgromadzenie Ogólne ONZ ogłosiło rok 2020 Międzynarodowym Rokiem Zdrowia Roślin. » więcej 2020-01-28, godz. 15:41, Patronaty - polecamy Koncert Gala Noworoczna 2020 w Kinoteatrze w Zawadzkiem już w niedzielę – dowiedz się więcej! Już po raz 11. Towarzystwo Inicjatyw Kulturalnych, Edukacyjnych i Artystycznych - TIKEA zaprasza na Galę Noworoczną w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej Leśnica pod batutą Klaudiusza Lisonia. » więcej 2020-01-28, godz. 12:43, Patronaty - polecamy XIV Koncert kolęd pt. „W kole kolędujmy” już w niedzielę – poznaj szczegóły! Już po raz 14. Stowarzyszenie „Opolszczyzna Śpiewa” zaprasza na koncert „W kole kolędujmy”. Występy szykuje 8 grup - zespołów i chórów ze szkół podstawowych Opola. To okazja posłuchania kolęd. W repertuarze znajdą się utwory w opracowaniu… » więcej 2020-01-28, godz. 11:32, Patronaty - polecamy II Namysłowski Bal Sportowca już w sobotę – poznaj szczegóły! Sportowcy, sympatycy i mecenasi sportu z terenu namysłowskiego zamienią dresy i stroje treningowe na wieczorowe kreacje. Wielkimi krokami zbliża się II Namysłowski Bal Sportowca. » więcej 2020-01-28, godz. 10:45, Patronaty - polecamy Koncert charytatywny „Z wiary i miłości – na pomoc zabytkowi” już w piątek – poznaj szczegóły! Przed nami koncert organowy znanego multiinstrumentalisty, wokalisty i kompozytora Józefa Skrzeka w szczytnym celu. Podczas wydarzenia nie zabraknie także innych atrakcji. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »