Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-08-07, 14:33 Autor: Agnieszka Lubczańska

Krzysztof Krawczyk z jubileuszowym koncertem w Opolu

Krzysztof Krawczyk podczas koncertu „Przebój na Mundial” na 55. KFPP w Opolu (08.06.2018) [fot. Paweł Stauffer]
Krzysztof Krawczyk podczas koncertu „Przebój na Mundial” na 55. KFPP w Opolu (08.06.2018) [fot. Paweł Stauffer]
„Jak minął dzień”, „Parostatek” czy „Mój przyjacielu” – to przeboje, których z pewnością podczas tego koncertu nie zabraknie. Krzysztof Krawczyk świętuje w tym roku 55-lecie pracy artystycznej i z tej okazji w niedzielę (26 sierpnia) z jubileuszowym koncertem wystąpi w Opolu.

Koncert Krzysztofa Krawczyka odbędzie się 26 sierpnia w OpoluKarierę rozpoczynał jako wokalista zespołu Trubadurzy. Od 1973 r. występuje solo. Wylansował wiele znanych przebojów. Wielokrotnie za swoją twórczość był nagradzany. Większość albumów artysty pokryła się złotem lub platyną.


Z opolską publicznością spotkał się w tym roku w czerwcu podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Podczas 50-lecia podkreślał, że wszystkie chwile spędzone w Opolu były dla niego bardzo miłe, a za najlepsze wspomnienie uważa zdobycie tu pierwszej nagrody w 1978 roku. Artysta zaśpiewał wówczas piosenkę „Pogrążona we śnie”.


Podczas jubileuszowego koncertu w opolskim amfiteatrze artyście będzie towarzyszył 10-osobowy zespół. Usłyszymy znane i lubiane przeboje z całego okresu twórczości Krawczyka, m.in. "Rysunek na szkle", "Byle było tak", "Chciałem być", "Bo jesteś ty", "Jak minął dzień", "Mój przyjacielu". Nie zabraknie również utworów z najnowszej płyty "Pół wieku człowieku", która została wydana w 2014 roku.

Bilety na koncert są dostępne w kasie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki oraz poprzez portal https://ticketglobalart.com/pl/.

Organizatorem koncertu jest Globalart Agency. Radio Opole patronuje medialnie wydarzeniu.
Krzysztof Krawczyka z jubileuszowym koncertem w Opolu

Zobacz także

2018-10-15, godz. 18:37, Patronaty - polecamy Zmieniać świat? Żaden problem. Przekonaj się, biorąc udział w Akademii Obywatelskiej! Głowa pełna twórczych pomysłów i chęć współpracy z innymi to jedyny warunek wstępu na to spotkanie. Mowa o Akademii Obywatelskiej, która w najbliższą środę (17.10) odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Początek o godz. 1 ... » więcej 2018-10-15, godz. 17:18, Patronaty - polecamy „Breaking the walls – strength of the dialog” Doskonalenie umiejętności komunikacyjnych wśród młodych ludzi poprzez wykorzystanie zalet mediacji - to główny cel tygodniowego spotkania pod nazwą „Breaking the walls - strength of the dialog”. Warsztaty rozpoczęły się dziś (15.10) i pot ... » więcej 2018-10-15, godz. 16:09, Patronaty - polecamy „Energetyka w przedsiębiorstwie i nowoczesnym budownictwie” – weź udział w bezpłatnym szkoleniu! Fundacja Oświecony zaprasza do udziału w dwóch bezpłatnych szkoleniach skierowanych do opolskich przedsiębiorców i mieszkańców Opola, poświęconych zrównoważonemu zarządzaniu energią. » więcej 2018-10-15, godz. 15:46, Patronaty - polecamy Seniorze, przyjdź w środę do teatru! Będzie można skorzystać z darmowych konsultacji medycznych, badań diagnostycznych, porad prawnych; przewidziano stoiska ze sprzętem rehabilitacyjnym i zdrową żywnością oraz warsztaty. Nie zabraknie też koncertów. To wszystko szykuje się w ... » więcej 2018-10-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Literaci znad Wilii, Niemna, Prutu, Olzy, Odry i Wisły przyjadą na Opolszczyznę – znamy program XXIX Najazdu Poetów! Zbliża się Międzynarodowe Forum Literackie - XXIX Najazd Poetów na Zamek Piastów Śląskich w Brzegu. W kręgu kultury - znad Wilii, Niemna, Prutu, Olzy, Odry i Wisły. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »