Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-09-17, 17:00 Autor: Agnieszka Lubczańska

IV Krajowy Kongres Sekretarzy w Warszawie

IV Krajowy Kongres Sekretarzy od 19 do 20 września w Warszawie
Celem tego wydarzenia jest integracja środowiska sekretarzy, wymiana doświadczeń oraz debata wokół najbardziej aktualnych zagadnień oddziałujących na codzienną pracę kadr samorządowych. Mowa o Krajowym Kongresie Sekretarzy Jednostek Samorządu Terytorialnego. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie. Potrwa od 19 do 20 września.
W tym roku kongres będzie wyjątkowy w związku z 30-leciem Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej - obecnie największej w Polsce sieciowej organizacji pozarządowej realizującej krajowe i międzynarodowe projekty rozwojowe, szkolącej kadry samorządowe, wspierającej rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Poprzednie edycje Krajowego Kongresu Sekretarzy zgromadziły ponad 300 uczestników – sekretarzy jednostek samorządu terytorialnego z całej Polski, ekspertów krajowych, a także gości zagranicznych.

Wydarzenie jest przede wszystkim wymianą doświadczeń i poglądów oraz debatą w gronie eksperckim wokół najbardziej aktualnych zagadnień oddziałujących na codzienną pracę kadr samorządowych. W czasie wykładów, prelekcji i paneli dyskusyjnych poruszone zostaną zagadnienia takie jak: dbałość o sprawną pracę urzędu, optymalizacja kosztów administracyjnych, motywowanie pracowników samorządowych, cyberbezpieczeństwo oraz modernizacja i integracja systemów informatycznych w urzędach.

Więcej informacji na temat IV Krajowego Kongresu Sekretarzy można znaleźć na stronie: www.kongressekretarzy.pl.

Organizatorami kongresu są Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wraz z Krajową Radą Sekretarzy Jednostek Samorządu Terytorialnego Polski. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Najwyższej Izby Kontroli. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz także

2019-10-17, godz. 18:02, Patronaty - polecamy Święto piosenki studenckiej w Krakowie do niedzieli Od soboty (12.10) w Krakowie trwa Studencki Festiwal Piosenki. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa, 55. edycja. Koncerty potrwają do niedzieli (20.10). » więcej 2019-10-17, godz. 16:16, Patronaty - polecamy XXIV Seminarium Śląskie od wtorku w Kamieniu Śląskim „Powrót do Europy - 15 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej” to temat przewodni XXIV Seminarium Śląskiego. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy wtorek (22.10) i potrwa do czwartku (24.10) na Zamku w Kamieniu Śląskim. W poszczególn ... » więcej 2019-10-17, godz. 14:13, Patronaty - polecamy II Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Bajeczne Melodie" Koncert gwiazdy dziecięcej piosenki - zespołu Siostry WAJS & Stonoga, możliwość zaprezentowania się na scenie przed profesjonalnym jury i atrakcyjne nagrody - to wszystko czeka na tych, którzy zgłosili swój udział w Powiatowym Festiwalu P ... » więcej 2019-10-17, godz. 13:15, Patronaty - polecamy Targi Manufaktur „Wytwórnia” już w niedzielę w CWK Ręcznie wykonane kosmetyki, naturalne produkty, wyroby ekologiczne - będzie w czym wybierać, a to wszystko już w najbliższą niedzielę (20.10) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w ramach Targów Manufaktur „Wytwórnia”. Targi będą czynne o ... » więcej 2019-10-16, godz. 08:08, Patronaty - polecamy VIII Opolski Festiwal Gór do soboty w NCPP „Góry mogą łączyć również na nizinach” piszą do nas organizatorzy, a patrząc na program tego wydarzenia, można być tego spokojnym. Już po raz ósmy w Opolu odbędzie się Opolski Festiwal Gór. Stolica regionu gościć będzie legendy sportu wsp ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »