Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-10-07, 13:00 Autor: Justyna Krzyżanowska

III Gala "Opolszczyzna aktywna społecznie" już w czwartek

II Gala Opolszczyzna Aktywna Społecznie [fot. Mariusz Majeran]
II Gala Opolszczyzna Aktywna Społecznie [fot. Mariusz Majeran]
II Gala Opolszczyzna Aktywna Społecznie [fot. Mariusz Majeran]
II Gala Opolszczyzna Aktywna Społecznie [fot. Mariusz Majeran]
Coroczne wydarzenie jest wyrazem docenienia i podziękowania za postawy osobom i organizacjom, które charytatywnie pracują na rzecz innych osób i środowiska, a często są niezauważane i niedoceniane.
Na Galę zaproszeni zostali przedstawiciele organizacji pozarządowych naszego województwa, przedstawiciele firm wspierających wolontariat oraz środowisk działających prospołecznie. W sumie przewiduje się, że udział w niej weźmie blisko 500 osób z całego regionu.

W programie m.in. podsumowanie konkursów i wręczenie nagród laureatom konkursu „Społecznik Roku Województwa Opolskiego 2018”, laureatom konkursu „Opolska Niezapominajka 2018" czy podmiotom ekonomii społecznej, występ artystyczny oraz poczęstunek. W tym roku nie zabraknie także wspomnienia działalności społecznika i mecenas kultury śp. Karola Cebuli.

III Gala „Opolszczyzna Aktywna Społecznie” odbędzie się 10.10.2019 r. (czwartek) w Filharmonii Opolskiej. Początek o godz. 17:00.

Na wydarzenie zaprasza LKJ Lewada wraz z Biurem Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego oraz przy współpracy Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
III Gala

Zobacz także

2020-09-22, godz. 19:47, Patronaty - polecamy Trwa kampania społeczna „W Betanii jest życie” – poznaj szczegóły! Przez ostatnie lata, tj. nieprzerwanie od 2012 roku, Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie włączało się w ogólnopolską akcję „Hospicjum to też życie”. W tym roku, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, ta akcja i wydarzenia… » więcej 2020-09-21, godz. 15:20, Patronaty - polecamy Mała Orkiestra Dni Naszych szykuje nową płytę! „Edukacja przez zabawę, uśmiech i muzykę” - to motto towarzyszy im od 1988 roku. Albumów i koncertów na koncie mają już sporo (ich dyskografia to 16 płyt dla dorosłych i 9 dla dzieci). Mowa o zespole Mała Orkiestra Dni Naszych… » więcej 2020-09-21, godz. 13:24, Patronaty - polecamy Opolska Nagroda Jakości w tym roku wyjątkowa We wtorek (29.09) już po raz 17. wręczona zostanie Opolska Nagroda Jakości - nagroda co roku przyznawana przez Opolską Izbę Gospodarczą. Tegoroczna uroczystość będzie wyjątkowa, bo w całości zostanie poświęcona pracownikom służby… » więcej 2020-09-21, godz. 12:13, Patronaty - polecamy Gratka dla miłośników nordic walking już w sobotę w Prudniku II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Górskim Nordic Walking oraz II Rajd Górski Nordic Walking na dystansie 5 km - to sportowe wydarzenia, które szykują się w najbliższą sobotę (26.09) dla miłośników marszu z kijkami… » więcej 2020-09-17, godz. 10:43, Patronaty - polecamy Folk Festiwal w Ozimku już w tę niedzielę! Folk Festiwal czyli Regionalny festiwal dźwięków, smaków i tradycji to wydarzenie organizowane po raz kolejny przez Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Talentów “Akces” w Ozimku. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w niedzielę… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***