Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-10-07, 13:00 Autor: Justyna Krzyżanowska

III Gala "Opolszczyzna aktywna społecznie" już w czwartek

II Gala Opolszczyzna Aktywna Społecznie [fot. Mariusz Majeran]
II Gala Opolszczyzna Aktywna Społecznie [fot. Mariusz Majeran]
II Gala Opolszczyzna Aktywna Społecznie [fot. Mariusz Majeran]
II Gala Opolszczyzna Aktywna Społecznie [fot. Mariusz Majeran]
Coroczne wydarzenie jest wyrazem docenienia i podziękowania za postawy osobom i organizacjom, które charytatywnie pracują na rzecz innych osób i środowiska, a często są niezauważane i niedoceniane.
Na Galę zaproszeni zostali przedstawiciele organizacji pozarządowych naszego województwa, przedstawiciele firm wspierających wolontariat oraz środowisk działających prospołecznie. W sumie przewiduje się, że udział w niej weźmie blisko 500 osób z całego regionu.

W programie m.in. podsumowanie konkursów i wręczenie nagród laureatom konkursu „Społecznik Roku Województwa Opolskiego 2018”, laureatom konkursu „Opolska Niezapominajka 2018" czy podmiotom ekonomii społecznej, występ artystyczny oraz poczęstunek. W tym roku nie zabraknie także wspomnienia działalności społecznika i mecenas kultury śp. Karola Cebuli.

III Gala „Opolszczyzna Aktywna Społecznie” odbędzie się 10.10.2019 r. (czwartek) w Filharmonii Opolskiej. Początek o godz. 17:00.

Na wydarzenie zaprasza LKJ Lewada wraz z Biurem Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego oraz przy współpracy Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
III Gala

Zobacz także

2019-10-17, godz. 18:02, Patronaty - polecamy Święto piosenki studenckiej w Krakowie do niedzieli Od soboty (12.10) w Krakowie trwa Studencki Festiwal Piosenki. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa, 55. edycja. Koncerty potrwają do niedzieli (20.10). » więcej 2019-10-17, godz. 16:16, Patronaty - polecamy XXIV Seminarium Śląskie od wtorku w Kamieniu Śląskim „Powrót do Europy - 15 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej” to temat przewodni XXIV Seminarium Śląskiego. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy wtorek (22.10) i potrwa do czwartku (24.10) na Zamku w Kamieniu Śląskim. W poszczególn ... » więcej 2019-10-17, godz. 14:13, Patronaty - polecamy II Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Bajeczne Melodie" Koncert gwiazdy dziecięcej piosenki - zespołu Siostry WAJS & Stonoga, możliwość zaprezentowania się na scenie przed profesjonalnym jury i atrakcyjne nagrody - to wszystko czeka na tych, którzy zgłosili swój udział w Powiatowym Festiwalu P ... » więcej 2019-10-17, godz. 13:15, Patronaty - polecamy Targi Manufaktur „Wytwórnia” już w niedzielę w CWK Ręcznie wykonane kosmetyki, naturalne produkty, wyroby ekologiczne - będzie w czym wybierać, a to wszystko już w najbliższą niedzielę (20.10) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w ramach Targów Manufaktur „Wytwórnia”. Targi będą czynne o ... » więcej 2019-10-16, godz. 08:08, Patronaty - polecamy VIII Opolski Festiwal Gór do soboty w NCPP „Góry mogą łączyć również na nizinach” piszą do nas organizatorzy, a patrząc na program tego wydarzenia, można być tego spokojnym. Już po raz ósmy w Opolu odbędzie się Opolski Festiwal Gór. Stolica regionu gościć będzie legendy sportu wsp ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »